Jump to content

Exit @ b92


Recommended Posts

Taj fazon ... ako i toliko :) Plus sto naravno neces moci da uneses nista drugo jer ne daj boze da vodu vodu ne mozes da smislis ili prosto ne jedes pljeskavice vec samo tofu sir koji ti sigurno unutra nece ponuditi :) btw, 200 din za pljedzu? Malo je to igz, perper toliko uzima na sajmu :)

Link to comment
Share on other sites

Realno ovi sa exita unajme 10tak dilera koji idu i rasturaju sta stignu, ne bi verovali kolike se pare tu namlate ;)

Ipak imate sve i tamo da kupite, bah ket 20 evra :(

upravo .. samo shto nisu ljudi sa exita nego likovi iz murije ono shto su zaplenili i "spalili" zavaljaju tamo po principu da_se_ne_baci .. zato je i bilo proshle godine frke oko exita jel je izbila frka izmedju dve frakcije u muriji i organizatora oko toga kako ce te godine da diluje na exitu ..

a da ne prichamo o onim prichama od pre 3g kad su nashli kao 2kg koke zakopane ispod sata ili proshle godine onog lika shto su uhvatili sa 598 ijeva =))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

upravo .. samo shto nisu ljudi sa exita nego likovi iz murije ono shto su zaplenili i "spalili" zavaljaju tamo po principu da_se_ne_baci .. zato je i bilo proshle godine frke oko exita jel je izbila frka izmedju dve frakcije u muriji i organizatora oko toga kako ce te godine da diluje na exitu ..

a da ne prichamo o onim prichama od pre 3g kad su nashli kao 2kg koke zakopane ispod sata ili proshle godine onog lika shto su uhvatili sa 598 ijeva =))

Nista izvalicemo nacin da unesemo nesto, u slucaju da to ne upali uvek se tamo moze kupiti po nekoj paprenoj ceni nazalost :(

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

pa ko je bio na svim exitima moze da primeti d aje na svakom exitu ipak drugachije... u prvih par kada je bilo po 9 dana vutre je bilo opushteno svuda! na poslednjem vec ipak nije bilo toliko (mada je kontrola bila smeshna)... chini mi se da je na 2003. bilo najgore po tom pitanju (em je i bila neka nestashica :))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Brate, ne da cu da UNESEM tony sendvicha, snickersa, soka i vode nego HOCU !!!

I da vidim koji plavac ce mi to oduzeti bre, ma budu li srali ima celoverernju zalihu

tu ispred njega da prozderem i popijem.... [:(!] [}:)][:0]

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Meni su se generalno smucile te fore organizatora, kao gistro satro ne mozete svoje ce i svoj has da unosite, nego cete unutra da kupujete. Mislim, kapiram ja da oce ljudi da namlate para, al mogli bi to malo suptilnije da rade.

A lik sto je izjvaio za narkotike, samo je obelodanio istinu, koju doduse skoro svi znaju [smajli2][smajli2][smajli2]

Link to comment
Share on other sites

Brate, ne da cu da UNESEM tony sendvicha, snickersa, soka i vode nego HOCU !!!

I da vidim koji plavac ce mi to oduzeti bre, ma budu li srali ima celoverernju zalihu

tu ispred njega da prozderem i popijem....  [:(!]  [}:)]  [:0]

i kako ces time da mu napakostish? time shto ces zavrsiti u bolnici od prezderavanja? [;)] :)

po pravilu prvi dan budu kao nashiljeni.. posle se smore i boli ih dupe za sve...

iskreno ja ne znam da na josh neki festival (ili hepening/koncert etc) pustaju da unosish pice i klopu...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...