Jump to content

Exit...


Recommended Posts

Molim da topic bude bez odgovora tipa,kao ne idem ni zbog koga vec zbog drustva(naravno da ima i takvih)...ako neko ima takav odgovor nek se suzdrzi...jednostavno zelim da vidim kakve emocije bude ovi izvodjaci u vama...

Znaci ja iskljucivo idem zbog Sashe i FatboySlim-a(extra,van konkurencije) [:D] ...i uopsteno idem zbog fantasticnog petka koji ce biti kabru [^] ...krivo mi jedino sto cu u cetvrtak propustiti Underworld i Dave Clarke-a,a u nedelju mi krivo zbog Emerson-a i pomalo zbog White stripes-a posto bi njih jednostavno voleo da cujem...eto i iz ovog posta ste saznali da idem samo na petak i subotu(posto nas nema dovoljno u drustvu koji idu,pa bi me dosta skupo izasao Exit sa sve prenocistem,klopom i ostalim stvarima koje zivot znace) ...a vi??

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

idem zbog sebe.

Pa dobro Ivane,znao sam da ces nekako doskociti,ali jer ima neki izvodjac zbog kojeg ti prvenstveno ides na exit...evo modosi,menjajte ime topica u "Ivane,zbog kog izvodjaca ides na Exit"?:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i da nema ovak ozvuchnih imena ishao bih ..

ali kad su vec tu onda super.. underworld fbs sasha emerson white stripes rambo :P

gledao sam i mislim da ce biti sjajno... 25 kojekakvih stejdzeva... svidja mi se.. samo da sendivchi budu malo bolji i da se wci ne zapushe tako brzo :))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne prdi, stijo, kad znamo i ti i ja da bismo išli sve i da je lajnap totalno drugačiji..

a najprijatnije iznenađenje je što dovode garbage, njih sam ultra slušao u gimnaziji, a i sad pomalo počeh zbog novog albuma i svega..

Link to comment
Share on other sites

morate da se izmotavate

mislim, sto ne odete na zajecarsku gitarijadu zbog sebe, mozda vam tamo bude lepo?

Eh,da sam se ja setio ovakvog odgovora...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Garbage, zato sto su "muzika moje mladosti" [:D]

Joris Voorn, zato sto je najtalentovaniji mladi tehno producent danasnjice, a radi live.

Michel De Hey, zato sto je krem smislenog, i prilicno nekomercijalnog tehna, pritom nije prmpanje u mozak.

Dave Clarke, sirova snaga elektra i tehna, sa hip hop tehnikom na mikseti.

Underworld, jer su legende.

Gilles Petersen, jer je sjajan.

Ian Brown jer je tjale!

Sasha :O

Fatboy Slim :OO

I Nastu jer je batica! [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...