Jump to content

Dr. Iggy


Recommended Posts

Sad nesto razmisljam i kontam da nikad nije bio niti ce biti veci kralj na nasoj estradi , covek je suvi genije , ti textovi i muzika , sve.

Chak mu ni Ivan Gavrilovic nije ravan.

Izdvajam iz biografije:

Privatno je veliki borac za istinu i pravdu. Povucen je i miran, ali i nervozan. Obozava sve sportove, narocito skijanje. Student je Vise trenerske skole, odsek fudbal. Njegov uzor u profesionalnom smislu je DJ Bobo, a u ?ivotnom, svi posteni i dobri ljudi.

the master himself:

312-1-1.jpg

Textovi bez premca:

(pesma)Da li znas:

Jer , jednom sam kod komsinice otiso na caj,

A tvojoj masti to je dalo novi sjaj

Ma ne jurim nikog i ti si mi mnogo , da te zamenim stvarno ne bih mogo

Prestani da od svega dramu stvaras,

Znas da te volim i nemoj da me smaras

ROFL

Ako ima zainteresovanih da organizujemo fan club?

Link to comment
Share on other sites

njega su bili nesto prozivali likovi sa miljakovca...i kad su krenuli u fazonu da ga leshe lik se sklonio iza ribe...znaci smeh...:)))

mozda je samo lovacka prica...ali kad ga malo bolje pogledam nesto mi se cini da ima u tome istine...inace laki njega obozava tako da ces mozda i dobiti svoj fun club...:)))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sve isplanirao.

Za svega 50eura , koliko je godisnja clanarina u VIP sekciji , dobijate ranac , kacket (indetican onom koji je on nosio) , i majcu sa slikom i potpisom naseg junaka + Backstage na promocijama albuma i mesto u lozi na koncertu na marakani.

Obichna clanarina je 5eura i samo dobijete karticu na kojoj pise da ste clan kluba.

JA ipak preporucujem VIP sekciju jer su to male pare naspram onog sto dobijete.

Link to comment
Share on other sites

Eeee moj VEGE , da ti znas sta je on sve ucinio , PRE SVEGA ZA OVAJ NAROD , pa onda sve ostalo...

Jednom usamljenom reperu sada slomljeno je srce :)

Inache beat street su onaj izvorni diesel rap :)

Ima li prijava za fan club???

limit je 1000 mesta pozurite!!!

p.s. ko ne voli dr.iggy-ja i ne ceni njegov trud i rad , treba lifetime ban da dobije.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

ne ubedljivo najjaca pesma iz tog vremena je de monk - samo zelim da znam[da li ces ostati sam ili zelis mene da budem kraj tebe]...ajmo jakne u treshe...air max 2...:)))

ne stvarno su smehotres svi...[:)]

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

ne ubedljivo najjaca pesma iz tog vremena je de monk - samo zelim da znam[da li ces ostati sam ili zelis mene da budem kraj tebe]...ajmo jakne u treshe...air max 2...:)))

ne stvarno su smehotres svi...[:)]

ako zaista treba da se izabere najbolja pesma medju najgorim - samo zelim da znam je daleko iznad svih [:D]

a drIgi sa svojim zalosnim "ochima boje duge" moze samo da gleda sve u shesnaes'

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...