Jump to content

vashi nikovi.


Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jos u 2-3tom razredu su me prozvali mixer...jer se zovem mihajlo...pa ono...u 4 su jednostavno skratili na mixa...negde u 7-8mom su mi okrenuli nadimak i odatle se dobija xomi[zapravo xoma ali to je malo blentavo:)]...odatle potice moj nik xomi...kasnije su cak i skratili na xo...drugi nik koji sam koristio je urban i to samo u igrama...pa posto je jedno vreme CS bio glavna preokupacija i najvishe se vremena provodilo u igraonici...poceli su da me zovu urban...i kad sam zaboravio pass za xomi-ja registrovao sam se na ruru kao urban...taj nik je umro zajedno sa cs-om[hvala bogy]...inace...ortaci me zovu mixa , xomi i xo...dodatak za neke mikele...to je to...

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

iz neke zajebancije sam se potpiao jednom priliko "Dule_man"

i sad da me pitate, ne znam shto...

i poshto sam samo davao head-ove :D :D :D

jedan lik se u igraonici prodrao "ko je bre ovaj DuleJman...

i ja da ne bude seljachki kao "J" ja stavim "y" i eto "Duleyman" ....

:D

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

eX1|e sam pokupio od Eugena iz Vrshca, stari cuveni Syndicate klan, malo sam ga ukrasio da ne bude bas Exile samo nego ovako 1337 eX1|e :D

Inace moj stari i prvi nick na rur forumu 2002. godine (kad sam se prvi put registrovao) bio je _N_e_O_ ili Serbian_Neo[es] i tako neki tripovi, a ovde kod mene u Pancevu me vecina zna kao Neo zbog CS-a i tako toga....

Link to comment
Share on other sites

Ovaj nick je jako glup i njime nerviram mog ortaka kad igramo kanter kad padne pod ostricu^, ili ga userem napisem mu jasamkonan i tako pizdi.

Pravi nick mi je raGe^, dobio sam ga kad smo smisljali nove nickove (jos pre 2-3 godine) jer sam odlepio i razbio tastaturu pa eto (prim. rage=bes, gnev). Inache nisam platio novu... Ahahahahhhaaaa jasamkonan,konanneplacatastature ahahaaa. [:)]

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

khm pre jedno 7-8 godina blejim ja za kompom i dodje mi pod ruku neki prgram za izgovaranje txt-a i ja provalim da u programu nikola isto kaze kao kad ukucam nykolla i eto. inace do tad zbog aparata u lunaparkovima i c64 imao sam nick alf (jbg nista logicnije mi nije palo napamet a da ima 3 slova :D )

Link to comment
Share on other sites

mene su zvali auspuh zato shto su mi mazali ochi kad sam bio mali pa sad nishta ne vidim i onda kad sam se konektirao na rur nije mi radilo slovo a ni slovo h na tastaturi a bilo mi glupo da stavim uspu pa sam stavio sam spu

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

eX1|e sam pokupio od Eugena iz Vrshca, stari cuveni Syndicate klan, malo sam ga ukrasio da ne bude bas Exile samo nego ovako 1337 eX1|e :D

Inace moj stari i prvi nick na rur forumu 2002. godine (kad sam se prvi put registrovao) bio je _N_e_O_ ili Serbian_Neo[es] i tako neki tripovi, a ovde kod mene u Pancevu me vecina zna kao Neo zbog CS-a i tako toga....

A ja te znam kao Coku...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mene su zvali auspuh zato shto su mi mazali ochi kad sam bio mali pa sad nishta ne vidim i onda kad sam se konektirao na rur nije mi radilo slovo a ni slovo h na tastaturi a bilo mi glupo da stavim uspu pa sam stavio sam spu

[jupi]

Link to comment
Share on other sites

kada mi je dosadilo da se potpisujem inicijalima u raznim igrama gde je trebalo krstiti svoj alter-ego uzeh silmarilion iskopah par dobrih, ali ne paljevinskih, rechi i iskombinovah ono sho mi najoblje zvuchashe uhu a opet imashe smisla i bi KalElen = Sjaj Zvezda = Starlight = Gil Galad

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...