Jump to content

Recommended Posts

Probaj kod ovog lika:

Dejan: 011/2781228, 063/246828, dejan-b@eunet.yu.

Ima svasta, garancija, dobre cene.

Ja licno imam Pioneer DEH-424R (nije mp3, obican cd), kupio sam ga polovnog, ali kod ovog lika ima novih po skoro istoj ceni (on mi je samo ugradio).

PlatoPlus * FIFA Squad | MaliZmaj

@quakenet.org

#platoplus

#esl.fifa

http://www.esl-europe.net/scg/fifa2004/1on1/ladder/

http://www.fifa-serbia.com

Link to comment
Share on other sites

ja mogu da ti dam broj od lika koji nabavlja na crno ,

ti budzish neshto extra ili solidno za solidno ti je dovljno 25 vati

ali ako hocesh ko ja da rokash psihodeliju treba ti neshto jako

mislim pazi imash u tehnomaniji i tehnomarkteu dosta opreme ako znash sam da namestish

Link to comment
Share on other sites

A niko da pita koliko bi para dao?

Pitanje je da li bi bio spreman da rizikujes ugradnju kradene ili polovne (a shatro nove) robe u kola zarad nekih 10-15% koliko ces manje u startu platiti... Najqlije je kad imas nekoga ko moze da "skokne" do GER, SUI, AUT ili slicno, pa da tamo kupi nesto na njihovim rasprodajama. Onda se stedi i do 50%.

Audio-servis "ATOM" u Vojvode Stepe, ljudi rade samo Pioneer ali glavni fazon je sto su oni mislim the best u gradu za ugradnju i servis. Skupi, ali super-ekstra-profi.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

CD plejer od 100-130 evra (4x50w MOSFET, moze da uleti i MP3) - Pioneer, Kenwood, Alpine ili Blaupunkt (malo teze za ove pare);

4 x zvucnici - recimo napred neke trosistemske fi 13cm od nekih max. 150w. Uvek je bolje sto veci precnik, ali zavisi koja kola vozis, tj. da li napred mozes da napakujes 16-17cm. Pozadi ili isti model samo taj veci precnik (16 ili 17cm) ili ODGOVARAJUCE elipse (~200w). Bilo koje zvucnike da kupujes, gledaj da imaju sto vecu osetljivost u dB - vati (W) nisu preterano bitni. Osetljivost veca od 90dB je karakteristika dobrih zvucnika. I gledaj da su trosistemci. Za te pare (do 50 E po paru) mogu da se kupe solidni zvucnici - apsolutna preporuka je Magnat (recimo serija Bullpower), or Pioneer TS-A1310 ili A1311 (13cm), odnosno TS-A1710 ili A1711 (17cm).

I nemoj da "mesas" proizvodjace - npr. ako kupujes Pioneer, onda nek' sve bude Pioneer..

Ostatak para ces da utrosis na kablove i ugradnju.

Ovakva "konfiguracija" je sasvim solidno resenje, s obzirom da je 250 E... malo para.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Za te pare ako se izaberu kvalitetni zvucnici(neko je vec pomenuo da je glavno da gledas osetljivost u dB) dobices sasvim ok zvuk...vecina danasnjih plejera ima bar neku pasivnu skretnicu pa to moze lepo da se ispodesava,da ako su ti napred manji zvucnici pa pustas samo mid i visoke,a pozadi mozda malo jace da ide bass....zavisi sta ti treba,sa 4*50(u stvari ti je to negde 20-25 W efektivne vrednosti) dobices poprilicno glasan zvuk.....ono neces moci da ides na takmicenja u jacini zvuka ali za neki prijatni cruise uz jacu mjuzu nemas frke....

Link to comment
Share on other sites

Par zvucnika nikako nije dovoljno...

A posebno ako su to 13-ice.

Za 250 evra sigurno mozes da napakujes dva para, posebno ako ti sam ugradjujes. Znaci, minimum napred 13, a pozadi 16-17cm.

Cisto da bi dobio kakav-takav kvalitetno rasporedjen zvuk.

4700MP je ok, bolji je od onog JVC-a jer ima bolje podesavanje ekvilajzera. POsebno jos ako uzmes i Pioneer zvucnike.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ma prodaj kola vidis samo koliko problema imas oko ozvucenja!

kakav si car! :)

nego.. zashto ne ostavite slushanje 'zike za kod kutje? :)

najgore mi je kada vidim neke nafurane likove u kolima a zika se chuje 2 kilometra oko njih.. ekstra shabanija.

Link to comment
Share on other sites

brate ćiro, posle početnog oduševljenja "vidi tata, ja umem da vozim, dođite cice" vožnja postane takav jebeno dosadni automatizam da bi bez neke razonode (sagovornik, muzika, pušenje) počeo ponovo da ideš prevozom :)

Link to comment
Share on other sites

e bre nisam znao da postoji sport "'budzhenje zike u kolima":)?!

znachi gledam na motorsu i ne verujem.neki mini stalno pobedjuje ,a pri tom nema ni motor:)ne znam koja je jachina,tek kazhu da bi svako ko udje u njega pri pojachanoj muzici u momentu zgino.jeee aaadrenalin idemo:D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...