Jump to content

Uskoro mech SCG-Belgija


suba

Recommended Posts

Idem na tekmu... ali pre tekme u centar po shalove, kape... :))

''Nebo je plavo, plavo je more...'' [:D]

1-0

Edited by Brain Damage

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ne pada mi napamet da idem na tekmu ;)

Posle Shpanije, gde sam osim fudbala video i kako se ulazi na utakmice reprezentacije (45 minuta u gomili od 500 ljudi), pa mi ne pada napamet da isto to radim na 30+ stepeni, koliko ce vec biti sutra...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ne pada mi napamet da idem na tekmu ;)

Posle Shpanije, gde sam osim fudbala video i kako se ulazi na utakmice reprezentacije (45 minuta u gomili od 500 ljudi), pa mi ne pada napamet da isto to radim na 30+ stepeni, koliko ce vec biti sutra...

E vidis to je bio bash problem na prosloj tekmi... ali valjda na ovoj nece.

Drago mi je shto nije pozvao Kezmana i Milosevica... razlog vishe da idem...

+shto idem na Sever tako da cu posle tekme kompletirati posetu svih tribina na Marakani... [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Delije najavile da ce prisustvovati organizovano na mecu SCG-Belgija...

+shto idem na Sever tako da cu posle tekme kompletirati posetu svih tribina na Marakani...

Kako bi sada slatko krenuo u klasicno prepucavanje, ali iskuliracu sa prozivkama. :( (Brain ne mislim na tebe nego na cigane)

Gledacu tekmu i nadati se. Samo to i mogu. E da, mogu i da se iznerviram kada budu saopstili koliko je skauta na stadionu i bas u tom trenutku Petko ubacuje neke raspale igrace... :)

Link to comment
Share on other sites

kad sam kupovao kartu nisam znao da ce Delije biti na stadionu... nista od '' daj gol Simone, Simone, Simone...'' [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

posle fantasticnog poteza Petkovica da izostavi Kezmana i Milosevica,ocekujem ubedljivu pobedu,recimo 3:1!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

1:0 ili 2:0

gogogo

jevric i dalje bez primljenog gola

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je "jebem mu mater rusku u picku" malo reci pa mrtvoj cerci bi mu na sise svrsio pizda mu materna da mu mamu jebem.... u picku

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Evo sad sam ja stigao sa tekme...

nema veze sudija ovo ono. Sami smo krivi mnogo smo promasivali.

Svaka cast Stankovicu! Odigrao je fenomenalno!

Publika je bila sjajna, posle svakog promasaja bila je sve glasnija... samo mi je zao shto nismo pevali "pune trubine..." ali ok.

btw

Ona pesma je smorila nevidjeno... ona ''Ajmo ajde svi u napad do pobede...'' koliko su sa time smarali...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Sve smo odigrali kako treba , rasturali smo ih tamo po celom terenu a ipak nismo uvalili nijedan ali nijedan gol. A sudiji treba dati kartu u jednom pravcu za goli otok ili alkatraz [:(!] . Jedino sto me je nasmejalo na mecu je bio kezman- samo jedan gol... Zigic... Jedan gol... Zigic... [:D]

Ako nista bar je Jevric ostao bez primljenog gola [:)]

Link to comment
Share on other sites

Guest sinister

Vazno da nismo izgubili.

kako mozes tako da kazes ?!

da uzmemo nereseno sa onako jadnom i nejakom Belgijom ?!

pa to je bruka!!!

jes da nas je i Ivanov malo sjebao , ali morali smo i one prilike ranije da iskoristimo.

ljuboja nula....

vidi se da imamo sjajan tim , tim koji moze da dogura visoko ako ne ove onda narednih godina , a i svi smo videli da nam je napad najveca mana , al` jebiga...

i jos Spanija dobije Litvaniju , aaa!!!

i to u 69. min.... ^^

utisci sa marakane... Marakana lepa kao i uvek , stolice prljave kao i uvek , navijanje i nije bilo nesto posto je na Severu bilo i baba i deda i male dece , mada svaka cast ovima iz Republike Srpske!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...