Jump to content

Bijelo Dugme


Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bombu na hipodrom...

Interesantno je da su se generalno obezbedili od eventualne propasti koncerta sa kokakola igricom, ali sudeci po forumu, nece im to biti problem... :(

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

za sve koje ne znaju cena karte je 1000 kinti...

sto se tice vasih komentara...nemojte se praviti jos vecim idiotima ako je to moguce...u redu je reci...ok ja njih ne volim...necu ici na koncert...kraj...ali matore dede koje nemaju para...brega je verovatno nas najbogatiji muzicar trenutno...a i ostali bas ne deluju siromasno[a i oni mnogo drugacije gledaju na pare...ne znam dal mozes da shvatis sta ocu da ti kazem...]...to je jaklo smesna teza...drugo...to onda mozes reci bukvalno za sve domace i strane bendove koji su se posle veoma uspesne karijere vratili da sviraju posle npr. 20 godina...sto je cista glupost...ne kazem ja da jedan od motiva nisu pare...ali sigurno nisu najvazniji...ma uostalom ti ih verovatno i nisis slusao niti ces...cim tako razmisljas i gotovo...drugi sjajan komentar...Ima ljudi za koje je BD obelezhilo veci deo mladosti (i srednjih godina) i dakako ce oni otici. Tu su naravno i ovi mladi koji se lozhe na njih, i tome slicno...laki BD je najveca muzicka grupa na ovim prostorima hteo ti to da prihvatis ili ne...i ici ce apsolutno svi narastaji...znaci lipe cvatu zna svako...od deteta od 9 do coveka od 59...bez ljutnje, ali zbog njihove muzike nam se i raspala drzava

ljudi koji su odrasli na sirijskim sevdalinkama su se dovatili roka - ajme ajme...nemam jebenih komentara...covece ja sam mislio da si ti stvarno inteligentan...bar sto sam mogao da zakljucim po tvojim postovima...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

znaci lipe cvatu zna svako...od deteta od 9 do coveka od 59...

Bez laganja, ja ne znam o chemu ti prichash niti vidim zashto bih morao da znam.

Da dam 1k dinara za BD, ne pada mi na pamet.. koj su oni kurac da im karta koshta 1000 dinara a za Kraftwerk tje karta biti neshto vishe od 500 dinara a BD i K. netju ni pokushati da uporedim.. razlika je nenormalno velika (naravno za K.).

Svaka chast ljudima koji tje da se guraju u masi da slushaju te matorce kojima je glad zakucala na vrata i to za 1000 dinara po choveku.

Link to comment
Share on other sites

pazi...tebe niko ne tera da znas tu pesmu...ili bilo koju drugu...samo kazem da je pesma legendarna...a ti sad mozes i svaki puta da iskljuchis radio kad je cujes...ili da stavish chepove u ushi...i da tvrdish kako je nikad nisi chuo...stvaro mi je svejedno...

sto se tice tvog poredjenja...totalno je besmisleno i glupo...mislim to je kao da poredis ventilator i frizider i tvrdis kako je frizider gotivniji...dva razlicita muzicka pravca[i to veoma razlichita]...a sto se tiche samog BD-a mislim da sam vec rekao...da su oni sigurno najveca muzicka institucija na ovim prostorima svidelo se to vama ili ne...a ovde ces sigurno naici na odobravanje jer je ovaj 4um prepun ljubitelja elektronike...koji vec verovatno jedva cekaju da neko propisno ispljuje doticnu muziku kako bi se sjatili ovde i postovali ovde o tome kako je to debil koji treba da ide da gleda teletabise i tako to...da bih postedeo sebe toga necu se izjasnjavati po tom pitanju...ali ne mogu ja opet da poreknem da je grupa kraftwerk legendarna jer je stvorila novi pravac u muzici...itd...itd...i sigurno ne bih dosao i na topicu gde se vi dogovarate kako cete se svi ici na koncert kraftwerka u svetlecim odelima i sa antenama na glavi rekao kako ste vi indijanci sto dajete pare na takve gluposti...ok je reci svoje misljenje[kruko , iguana , nemesis]...ali nemojte gushiti topic...

i nemojte da ste ljudi u fazonu...idu moji matorci na te dinosauruse...mora da ce biti smarachina...tri put ura za carla cox-a...ako se uopste predomisljate oko odlaska na koncert...pogledajte ako ste u mogucnosti bilo koji od njihovih ranijih koncerata i videcete koja kakva je atmosfera vladala tamo...pomnozite je sa 200 i dobicete koncert na hypodromu[uveren sam u to]...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio kartu cim je izasla , nisam neki veliki fan dugmeta znam jedno 5-6 pesama ali idem cisto zato sto je to dobra muzika koja valja , koja je obelezila jedno doba i koju vredi slusati.

A ti Cyro , ako ne znas ni jednu pesmu od dugmeta i ako neces ici na cert , ja ne vidim sto si ti prisutan u ovom topicu , jer samo bacas hejt , ako bas moras da postujes napisi ne idem , jer ih ne slusam i cao zdravo.

Link to comment
Share on other sites

bez tripa da li su dobri ili ne, meni nije jasno kako neko moze da zna samo pet-sest pesama od bijelog dugmeta? kontam kad ih ne bih podnosio, opet bih znao barem 30 komada:)

sto se mene tice, da, lozio sam se na bd, lozim se i sada kad ne postoje, da, mislim da je brega upropastio rok i tako dalje, kao i ostali tripovi tipa crvena jabuka, ali zabole me patka, uvek me ophrva nostalgija kad cujem bilo sta ex yu, tako da eto mene na hipodromu da ispustim dusu:) plus, sastavlja se bend koji ne postoji, tako da jednostavno mora da idem...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...