Jump to content

Bijelo Dugme


Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovaj... ali porediti BD i EKV je neumesno .. u najmanju ruku..

BD su se prodali najgore i preshli u komercijalu

a sad se opet prodaju ko zna mozda snime opet neki album pa pomire bivshu jugu... da bi uzeli jos love... bla

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pre neki dan su gostovali pevachi iz Bijelog dugmeta u emisiji "sav taj pink". Tifa je pred kraj emisija zapevao jednu pesmu. Da li je neko gledao emisiju da mi kaze kako se zove ta pesma? Mnogo mi je poznata i evo trazim je par dana i nikako da se setim kako se zove pesma..

evo ti sve tifine, pa mozda ti pomogne, reci jos neku informaciju...

hej slaveni

za esmu

meni se ne spava

padaju zvijezde

jer kad ostaris

lipe cvatu

aiaio radi radio

pediculis pubis

lazes

da te bogdo ne volim

verovatno je pevao za esmu, jer kad ostaris, lipe cvatu, lazes ili da te bogdo ne volim...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Sudeci po njihovim facama, koka se nije shtedela u protekloj deceniji, a

sad kad je ponestalo kesha za dilera, sad kao aj da se okupimo ponovo u ime starih dobrih vremena....ma nek pale bre!

jedino za bregovicha mogu da poverujem da mu nije frka za kintu...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

To i ja ne kontam kod vas , zar je bitno zasto su se okupili da odrze koncert , pa sto svi ostali prave muziku , verovatno im je to i ZANIMANJE POMOCU KOGA ZARADJUJU!!!!

Volim njihovu muziku i idem na koncert , a zasto su se okupili da sviraju zabole me paja.

Link to comment
Share on other sites

ko the fuck give a karu

ko nece da ide ne mora a te price ovaj ima para ovaj nema tako smaraju.

svi ste bre neki hejteri a u principu obicne pickice

e azdaho...svaka ti se dala...:)))

sto se tiche ekv-a...nisam imao nameru da poredim njihove stilove...kao sto rekoh...oni su verovatno i moj omiljeni domaci bend...izgleda da me nisi skapirao...htedoh da kazem da su ekv , riblja corba i bd najvece rok institucije kod nas...a sto se same muzike tice...sva tri benda su prica za sebe...

tifa je pevao "jer kad ostarish" na pinku...

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

i voda pada...:)))

kazu da ce da bidne neki njihov autobiografski film...jel si bio mozda na izlozbi fotografija...povodom 10-godisnjice mladenoviceve smrti...tamo je ona likusha[inache njihov fotograf i prijatelj benda] prichala o tome...ako znash neshto vishe prichaj...

sto se bd-a tiche...jel postoji neki ludak koji je kupio VIP karty za 1000 eura sa ovog 4uma...ladno su se rasprodale sve VIP ulaznice od 50 eura...i ostalo je josh jako malo onih od po 100 i 1000 eura...hmm...meni je isreno mnogo veci uzitak da budem u prvim redovima nego u nekoj lozi[ili sta je vec...]...ty ce verovatno da se nadju bogi i kompanija...:)))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nesto sam cuo da je koncert bio katastrofa , any info??

pa jel si gledao reportazu...bilo je na skoro svim kanalima...i svi koje su intervjuisali su bili jako zadovoljni...bila je neka spika da je tifa nepustio malo ranije koincert...ali ne verujem iskreno u to...

a od koga si ti to cuo...?...mislim bas me zanima...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...