Jump to content

Svetski dan borbe protiv pusenja


Recommended Posts

Ja sam skapirao da sa pushachima ne mozes da se svadjas da ostave cigaretu, previse su tvrdoglavi i drkaju se kad pokushash da im pomognesh u fazonu "znam ja sve to ali STA MOGU"....

Nedo bog da im uzmes cigaretu, pa to kao da si mu majku zaklao....

Link to comment
Share on other sites

sta znam..ne volim ljude koji puse u nekoj extra extra guzvi kad je vec zagusljivo ..a inace mi ne smeta nesto preterano...

i ja tu i tamo zapalim po koju ...ali nista spec. ;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

necu na temu cigareta nishta da spomenem jel ste sve vec rekli a i ne bi da sad pokrecem neku endles debatu koja nece nikom nishta doneti ..

btw laki nisi napomenuo (dodushe ne znam gde si video/chuo taj podatak al on obichno ide u kombinaciji sa sledecim) da smo na 2gom mestu u Evropi po shlogu odmah iza Rusa .. tako da ne znam chemu cela ta halabuka oko toga da smo prvi za pushenje =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ja bih samo da mi neki pusac objasni iz kog pravog razloga je poceo da pusi!? i samo da ne bude odgovora smiruje me,opusta, i tih proseravanja zato sto u pocetku je cigareta mogla samo da ga gusi i smrdi pece oci grebe grlo,....... sta ima tu lepo ne znam,aj razumem neko uzme pa popusi malo vutre pa mu lepo al nekontam 20 i kusur cigara na dan......ne znam za mene je pusenje samo porez ili reket sve jedno , lepo svaki dan zapalis 100 dindzi sto mu dodje : (700 nedeljno,3100 mesecno,500e godisnje) ,a pare su mogle biti daleko kreativnije potrosene,a da se ne govori o smradu ,zutim prstima i noktima , odvratnom pepelu , raspalim plucima,.........itd. ... FAST mislite o tome
e nikad se manjim nisam osecao...

i jedno pitanje.jesam li sad glup za ceo zhivot,ili cu biti pametniji ako ostavim cigare?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

drugi smo(ili prvi) jer smo nenormalni svi kolektivno kao narod(ukljuchujutji i mene mada ja ne pushim i sha vishe alergichan sam na duvanski dim). preterujemo u svemu sho nam dodje sa zapada(ili istoka). prvo su svi bili komunisti, pa vikend pravoslavci; prkosili celom svetu(i pojeli govno zbog toga) a sada radimo sve sho nam svaka shusha iz tog sveta kaze bez razmishljanja jer su nam glavni cilj evro-atlanske integracije makar svi skapali od gladi zbog toga(sho nije cilj evro-atlantidjana ili se bar nadam). jednostavno uvek i u svemu i preterujemo pa i u pushenju

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

btw laki nisi napomenuo (dodushe ne znam gde si video/chuo taj podatak al on obichno ide u kombinaciji sa sledecim) da smo na 2gom mestu u Evropi po shlogu odmah iza Rusa .. tako da ne znam chemu cela ta halabuka oko toga da smo prvi za pushenje =)

Prica je bila povodom dana borbe protiv pusenja, valjda zato nisu spominjali slog :)

Link to comment
Share on other sites

pa ti napravi od deusa Smoke free zone igore :P

pa odprilike te drustvo navuce zurke pijanke jedna dve pa opet neke pijanke i tako pocnesh barem sam ja tako

a prsti ti pozute od nikotina i katrana , ali to jedino ako pusish Drinu , Zetu , Lovcen itd neznasm ni koji kurci josh postoje :)

Pa imas i cigareta koje imaju vise nikotina i katrana od lovcena pa od njih ne dobih zute prste

Link to comment
Share on other sites

I don't give a flying f**k !

prestajem da pusim tek kad mi kazu da mi je zivot u direktnoj opasnosti zbog toga.

a te price o hiljadama evra koji bi se ustedeli, to je kerin k*r*c. kad pusis, onda jebes i grebes da nadjes pare, zato sto si narkoman... kad prestanes, to jednostavno vise ne radis, i samim tim cela prica o tome pada u vodu.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

zivot ti je u direktnoj opasnosti i ako jedesh masno a neke studije pokazuju da su debeli ljudi srecniji jel se sa nechim iz masti luchi neshto u mozgu shto povecava nivo srece .. isto tako se moze izvesti neshto za pljuge .. al dzaba shto sam ovo rekao kad ce sada neko da kaze "dobicesh rak" =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

shto volim ovog lakija kada iseche deo i onda se pravi pametan a ochigledno je shta sam hteo da kazem iako sam to mozda loshe rekao =) nemaju svi vremena kao ti da kucaju post po 5 minuta i da sede na forumu ceo dan .. nego samo brza brzina [8D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa kada ga imaju tri puta manje, onda i moraju i tri puta vishe da uzivaju

profesore, profesore [:D]

cile, btw, to sto se luchi je seratonin

ma ne luchi se seratonin iz sala .. nego neshto drugo shto pospeshuje luchenje seratonina ili tako neka veza ne mogu da se setim detalja

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...