Jump to content

Pozicija WoW foruma


Lucky

Recommended Posts

Jedan od "velikana WoWa" postavio je jedno pitanje pa me interesuje vase misljenje. Necu da stavljam poll jer mi je vazno i da vidim ko zapravo odgovara. Pitanje je sledece :

- Da li mislite da je bolje da World of Warcraft forum bude zaseban (izvan MMORPG sekcije, kao na primer sto je Counter Strike) ili treba da ostane ovde?

- Da li bi vam da je zaseban to olaksalo dolazenje na ovaj deo foruma, i u kojem tacno smislu?

Vidite da odgovorite sto je objektivnije moguce, i naravno u sto vecem broju.

Odgovori nuzno _ne_znace_ da cemo mi nesto po pitanju pozicije ovog foruma promeniti, cisto da spomenem.

Link to comment
Share on other sites

Nije poenta da li je neko sposoban ili ne da nadje WoW forum (kao sto Gotenks kaze da nije mogao da nadje link, sta, jel ti imas crne rupe u glavi pa zaboravis ime igre ili sta ?)

Ovde se ipak radi o igri koja ima 5000 replija u zadnjih 6 meseci... Aj da prebrojimo replije u svim ostalim forumima osim klejbezabli i cs-a i mislim da cemo doci do priblizno slicne sume... E to je ipak nesto.

Znaci moj glas za WoW kao zaseban deo foruma. Onaj koji dolazi samo na WoW ce i dalje dolaziti samo na WoW, onaj koji ga lako nadje sa index strane ce ga ovako isto lako naci na index strani, oni koji idu i na WoW i na sve ostale sigurno nece zameriti sto je WoW dobio zaseban deo... A WoW comunity ce dobiti nagradu za svoje angazovanje na ovom forumu, i svi srecni i zlato na broju, ups, prokleti Army System, htedoh reci ovce na broju [;)]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

rekoh na onom drugom tredu, retji cu i ovde...ne treba zasebno jer WoW jeste MMOG i sto se mene tiche sasvim se lepo vidi....takodje pouzdam se u inteligenciju osobe koja uspe da nadje normalan lik da ce prochitati faq pre nego to po 100ti put postavi isto pitanje...ne znam....zhivim u nadi da se procenat retardiranih koji igraju WoW biti mnogo manji nego sto je CS...takodje ovo je trenutna popularnost...treba videti ako nakon 2 meseca (koji je neki period za izgustiravanje igre) i dalje ovi ljudi iz "sceond wavea" budu tu onda mozda da bude i zaseban forum no ovako je sasvim ok...

Link to comment
Share on other sites

nije stvar u tome, stvar je u mojoj zhelji da sa wow foruma iskljuchim svakoga ko ne zheli da odvoji 5 sekundi da predje pogledom po forum main pageu i locira link...i/ili napravi bukmark na taj wow forum mainpage nakon shto ga je otkrio...znachi minimalne operacije koje zahtevaju ukljuchivanje mozga...znam da u wowu (ingame) ima retarda no ja sam za sve sto sprechava makar jednog da postuje neki vetj x puta vidjeni biser ...ima retarda no zhelim da sto manje ljudi kazhe "vidi kreten...ma to je neki srbin...ko nash lik koji po darkshoru /yell pod caps i neko mu nesto kazhe a odma f.u...chemu lenjost...sto se tiche moderisanja ne bojim se ja za poziciju, niko o tome ni prichao nije...mada otkad sam prestao onoj dvojici da brishem postove moj rad se zaista smanjio na povremeni edit.. =o)

Link to comment
Share on other sites

Ovde se ipak radi o igri koja ima 5000 replija u zadnjih 6 meseci... Aj da prebrojimo  replije u svim ostalim forumima osim klejbezabli i cs-a i mislim da cemo doci do priblizno slicne sume... E to je ipak nesto.

Army System vas ubedljivo dobija po posecenosti, mislite o tome [;)]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...