Jump to content

Kude se denulo?


Recommended Posts

Ne, ne mora da znaci da je obrisano. Postoji izvesna rupa od recimo pola sata do sat vremena maks postova koji nisu backupovani jer su napravljeni u periodu izmedju zavrsetka backupa i gasenja foruma. Moze biti da se tvoj topic pojavio bas tada.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se nista bolje skoro nije pojavilo na tv kanalima...

... iz ugla tih tv kanala, od kojih neki u potpunosti i zive samo putem ovakvih poruka. Ako tako posmatramo stvar, onda nije loshe. Sa druge strane, ja nekako uopste ne gledam te kanale gde se vrte takve poruke, pa me ne doticu sa strane da li smetaju gledanju neke utakmice, filma ili sta znam, tako necega.

Interesantno mi je i da ljudi imaju kinte da pucaju na te stvari (tipa 20+PDV dinara je poruka, sto ce reci da ti vec za 7-8 poruka ode kredit od 250 recimo) a to su mahom neka deca ili neizivljeni matorci ;)

One poruke "dodji da te karam" su mi skroz smesne, nisam siguran da se iko na to primio.

"Bez cimanja, pederi stop!"

Link to comment
Share on other sites

a ima nas raznih ali takve ljude stvarno nekapiram il su smeshni uzasno il nesmeju da pridju nijednoj ribi pa kucaju poruke a nadimci su im previshe smeshni i najjace je ono obdaren momak 22 trazi devojku radi dobrog sex-a shifra flamingos

Link to comment
Share on other sites

Mislim u fazonu 99% poruki je tipa sex itd mislim gde se nalazi sex preko sms tj tv-a kad pogledam sa druge strane ortak je tako "nasao" jednu veoma extra cupi pa sad vi vidite xexe

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

Ali jeste li izvalili kako na Kosavi kuliraju ljude.Na primer neko napise:"Pozdrav reziji,jel moze 50 cent-candy shop,odgovorite molim vas!" a rezija pise POZDRAV I TEBI...a sta je bilo sa pesmom kerovi,zbog cega je neko puk'o 25 din.....strasno!!!! [xx(][xx(]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...