Jump to content

Ameri na mesecu '69


dvnityCker

Recommended Posts

Da li su ljudi stvarno bili na mesecu 69? Neki kazu jesu neki nisu, ali dunno.. cuo sam neku foru da im se vijorila zastava na mesecu.. meni licno sve to mnogo smrdi.. da je bilo vise kao ono in your face rusi

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

teleskopom se mogu videti krupniji ostaci misija na mesecu, tako da ja ne znam šta tu svako živi i njegova sestra (nja) tupi o zastavama, senkama, odrazima u vizorima...

Link to comment
Share on other sites

ne znam jebiga zato pitam.. ubise me ljudi zbog pitanja. a i army ce da bude restartovan uskoro tako da ne postujem zbog toga

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

teleskopom se mogu videti krupniji ostaci misija na mesecu, tako da ja ne znam šta tu svako živi i njegova sestra (nja) tupi o zastavama, senkama, odrazima u vizorima...

Ali ako malo razmislis nije problem poslati "ostatke misija" na mesec, problem je da covek ode tamo i da se odatle vrati ziv i zdrav!!!

Koliko ja znam niko nikad nije postavljao problem dali neko moze da posalje raketu do meseca ali treba covek da ode i da se vrati sa istog.

Da ne pominjemo da oni sad imaju probleme sa ljudima u svemiru a ne pre 30 god!!!

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

meni je samo chudno u celoj prichi da chovek (ni zbog jednog razloga .. a ima ih previshe da bi ih ovde nabrajao) nije se nikad vratio na mesec ? mislim ko da nema potrebe .. ipak nam je to najblize nebesko telo koje bi bilo korisno eksploatisati ako nizbokchega drugog onda zbog mogucnosti lansiranja necheg veceg ili osmatranja zbog koliko sam skapirao boljih uslova za isto nego na zemlji

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Na mesec su isli Apolo 11, Apolo 12, a Apolo 13 je morao da ga zaobidje, zbog tehnickih problema. Pretpostavljam da se islo i kasnije, ali to su skupi projekti, a na mesecu nema bas mnogo zanimljivih stvari...

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

e ovako...posto je cela njihova drzava...barem ono sto mi vidimo[ne kazem da je u drugim zemljama bolje...odmah da se zna...kazem samo kako jeste]...jedna velika predstava...tako licno i ja ne verujem da su oni bili na mesecu[naravo pricamo o prvom putu]...postoji x dokaza od te zastave pa do senki samin objekata koje pod pogresnim uglom i tako to...ja cak i verujem u onu teoriju da je kubrick "izrezirao" sletanje na mesec...jer se i zna da je on za snimanje odiseje dobio opremu o kojoj niko tada nije mogao da sanja[koje su navodno iz nase]...tako da ono...99% sam siguran da je reziran...

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Senke objekata su takve kada se snimaju specijalnim sirokougaonim panoramskim kamerama...a na mesecu je bilo 6 misija sa po 2 coveka, znaci ukupno 12 ljudi...jeste malo cudno sto posle toga 30 godina nista nije bilo, ali verrovatno imaju neke dobre razloge za to...a bilo je i brdo sondi koje su vise nego detaljno proucile mesec

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

dule, jel istina da se teleskopima sa zemlje mogu uhvatiti razne olupine na mesecu? ja sam to davno negde pročitao, ne znam ni gde ni kada više..

Link to comment
Share on other sites

znači da bi se npr lunar roveri videli ko iz pičke.

naravno, vreme na takvoj aparaturi košta previše da bi se bavila rešavanjem dilema za besposlene teoretičare zavere..

Link to comment
Share on other sites

ali niko nije ni sumnjao da ameri mogu da ispale raketu koja moze da ode do meseca, problem je poslati coveka na mesec i da se on vrati sa istog ziv i zdrav!!!!Na discovery ju pricali da covek ne bi preziveo zbog radijacije!

Uostalom i sami ameri su rekli da su tadasnje rakete u sebi imali tehnike koliko i danasnji neki bolji digtron!!! E sad pokusaj sa tim da odes do meseca i nazad!

Koliko ja znam najveci problem je bio kod povratka na zemlju jer u atmosferu treba da se udje pod tacno odredjenim uglom da ne bi goreo ko sibica ;) Sto se amerima desilo vise puta!

Sve u svemu do meseca mozes da posaljes raketu, ali dali je covek stvarno bio na mesecu e to je vec pitanje!???

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

ne, nego su poslali automobile koje bi ih mi 40 godina kasnije videli teleskopom i rekli "aha, ipak su bili na mesecu, uprkos zastavi koja se vijori!"

Link to comment
Share on other sites

koji si ti trip od coveka e...strasno...priusti ti lepo sebi malo odmora...idi na havaje sa nekom dobrom cicom...i videces...sve ce biti kako treba kad se budes vratio...[bar bi meni bilo]...:)))

sto se tice toga da li sad moze da se putuje na mesec...pa naravno da moze...ja samo tvrdim da je to prvi put bilo izrezirano...zbog vec navedenih razloga...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Ajaoj... Dodje mi da se odreknem moderatorske pozicije, pa da mogu da koristim "ignore" opciju.

E, a kako su Amerikanci napravili bestezinsko stanje, hmm? Snimali pod vodom, pa je sve delovalo usporeno?

Radijacija u otvorenom Svemiru stvarno unistava mozdane celije, ali potrebne su godine i godine da bi se osetila neka promena.

Sta Ameri treba jos da urade? Da oboje Mesec u crveno i napisu "Coca Cola" na njemu, da bi se resili dokonih ljudi koji?

Filozofija? "Postojim samo ja i predstave u mojoj glavi"?

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...