Jump to content

Ameri na mesecu '69


dvnityCker

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Licno mislim da je chovek krocio na mesec... bio to amer ili neko drugi... chovek je...

Isto tako bile su price kako su se Ameri vratili sa Meseca sa mnogo laksom letelicom... postoje razne pretpostavke shta su ostavili tamo...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

rusi su za 40 godina izrasli iz stocharske zemlje do tehno freak-ova, ali su zbog trke s amerima, koji su uspud zgrnuli TOLIKE pare u I i II sv.ratu da je to strashno, ostali bankrot. Nisu imali para za dalji razvoj zashtite od radiacije... ameri su nekim chudom imali. Ne znam da li je neko primetio, ali 69 nije bilo Color Tv-a, tako da je snimak sletanja na mesec u crno beloj tehnici.... A na snimku te chuvene zastave koja se viori, jasno se razaznaju svi detalji u COLORU!!!! Onda se josh samo zaputamo, koji je cilj emisija slichnih "Conspiracy Teory"? da privuku pazhnju i lepo zrgnu gomilu para od istog... Ili recimo kod onog snimka trenutka sletanja. greshka je navodno shto se ne chuju zvukovi motora... takodje ne znam jel neko od tih ljudi provalio da se zvuk prostire kroz vazduh, kog nekim chudom na mesecu nema!a da se glasovi astronauta prenose preko radio linka, a ne na dovikivanje kroz km debela odela

Link to comment
Share on other sites

Nemam volje, a ni vremena da se upustam raspravu, ali preporucujem svima koje zanima ova tematika da procitaju ovo: http://www.badastronomy.com/bad/tv/foxapollo.html. Mada, pretpostavljam da ce vecinu mrzeti to da urade, posto je poprilicno dugacak tekst.

Ovo je vec argumentovano objashnjeno zashto je chovek bio na Mesecu - odlichan text! Hvala.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

procitao sam vetjinu texta koji je dao Titanium Angel i sve je kao "u redu" jesu bili su na mesecu.

Ne zelim ponovo da zapocinjem jesu/nisu raspravu samo zelim da kazem izjavu/cinjenicu/glasinu da kada su amerikanci sletali na mesec da su ih rusi slikali sa tog istog meseca....

Nesto nisam bas siguran posto su do sada mnogo vetje tajne bile publicovane i procurele... kako te ruske slike nisu procurele za sve ove godine.

Takodje sam gledao na TV-u neku emisiju o tome da li je su ili nisu i bilo je u BOJI i sa zastavom koja je VIJORI....

Sve u svemu... bili ili ne bili zanimljiva tema :DDD

Link to comment
Share on other sites

pre neki dan sam citao cini mi se u novostima da ameri planiraju da "idu" na mesec "ponovo" 2015

i sad da ih neko pita sto su pravili pauzu 30 god???

Nisu imali para? A imali su para da ratuju sa pola sveta!?

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...