Jump to content

Kako se zove pesma???


Recommended Posts

Mislim da je to Funky G, ali nemoj da me drzis za rec jer imamo suvishe tih "zenski vokal + ganci reper" bendova :) A pesma se valjda isto zove bas tako "plakati zauvek". Naravno da nemam pojma gde mozes da je nadjes, mozda na Nostalgiji? :)

Link to comment
Share on other sites

aj okaci pa linkuj, ja imam samo remiks:)

i nije 'ove oci' nego 'moje oci', boze, boze:)

jeste fanki dzi i jeste plakati zauvek, a remiks samo u snu mozes da skines odakle oces, ima na kazaa, ima na nostalgiji, jedino sto ne mozes da skines oridjinale jer ga nigde nema...

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ortakinja je ipak rekla da ce zvati

mislio sam da ona moze da se vrati

ali nista u svemu tome nije bilo fino

zavrsilo se ko u pesmi grupe valentino

muv jo badi nesto nesto muv jo badi lec gou x2

telefon je zazvonio

rodila se nova nada

korak dva i ja sam tu

reci duso sta ti treba

cuj stari nocas

odlazim iz ovog grada

ne veruj u mene

jer vise nikad neces cuti

volim te jos bla bla bla

e, to je zakon, ali ipak najzakonskije je - imam pravo da znam kako da andjele spustim na ovaj grad da vrate ponos i sjaj i neka svako od nas ponekog andjela za ljubav i svoj grad nosi u grudima tuc tuc tuc tuc

mislim, sta reci, to je jedini ju dens koji ide u pozadini vidimo se u citulji, zna se sta je najhevije:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

- imam pravo da znam kako da andjele spustim na ovaj grad da vrate ponos i sjaj i neka svako od nas ponekog andjela za ljubav i svoj grad nosi u grudima

U kako se bese zovu ovi, Dee-monk? Onaj spot kad trce kroz grad a oni se fiksaju, ona skace sa zgrade, baja puca i to?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...