Jump to content

Pesma iz reklame


Recommended Posts

Ima neka reklama za Oriflame kozmetiku (cini mi se) u kojoj standardno neka riba promovishe sjajni karmin i sminku a u pozadini ide pesma nekog jazz/blues tipa cini sam tekst znao, al' evo sad nikako ne mogu da se setim, pa mi je topic sad ispao malo glup. Ajd' nema veze, ostavicu ga a dopuniti tekstom kasnije, mozda neko i sada vec zna sta mi treba.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Preporucujem Eartha Kitt - Where is my man :))

Matora ima tako uzasno sleazy glas da to nije normalno :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Where is my man (ako se tako uopste zove) joj je svakako jedna od najpoznatijih pesama. Ima jos par, ali za ovu ja recimo nisam cuo.

baci da čujemo..

sa'cu...

http://www.klanrur.rs/~rhhftp/lucky/mp3/evil.mp3

Samo malo kad se preskoci onih par desetina sekundi pocetka pesme, oni malo smaraju :)

Na reklami je inace valjda neka remasterovana, ili makar bolja kopija, jer se ova vidi da je sa nekog vinila.

Link to comment
Share on other sites

Aj da ne otvaram novi topic,jer neko zna pesmu iz domace reklame za shumece tablete...cak mislim da je Igz na nekom starijem topicu rekao,ali ne mogu da se setim...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...