Jump to content

Hitchhikers Guide to the Galaxy


Recommended Posts

eto josh jedan 'onako' filmitj

ima dosta dobrih stvari, ali nema 90% stvari...mnogo je secheno...mada vodich je generalno tezhak za snimanje to je tv serija (na koju ovo dosta lichi) i pokazala...

elem ja sam pre gledanja prochitao pochetak ovog reva

http://planetmagrathea.com/shortreview.html

lik ga je pljunuo nikad gore...nije toliko loshe...ali tokom filma NIKAD nije bilo onih ultramegasmehova kao kad chitash knjigu...pa makar i na srpskom ;o))

Link to comment
Share on other sites

Pravo da ti kazem Starbak meni se nije smucio, jeste humor baziran na slicnom principu ali to je normalno, a s obzirom da je engleski humor onda uopste nije lose jer je on zasnovan na neprestanom ponavljanju. Procitao sam knjigu na engleskom i zakljucio da je nikada ne bih procitao na srpskom (to sam posle primenio na ostale knjige sa engleskog govornog podrucija), mozda ti nisi, pa je uzitak svakako drugaciji jer mnoge stvari ne mogu da se prevedu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

odgledah juche u Domu i pored loshih uslova film mi se onako .. ajde da kazem dopao .. znachi nisu nishta zasrali sem mozda samog kraja al morala je biti ubachena neka emotivna scena

marvin je uradjen svetski .. dobili smo chak i male figurice njega i "mnogo je sladak" (rechi moje devojke .. jel mozete mene da zamislite kako to izgovaram [:D])

ostatak ekipe je isto uradjen solidno samo jel moze neko da me podseti (davno sam chitao) jel beshe ford crnac ili ne ? jedina mozda zamerka je trip oko bilboksovih glava al moze da se proguta

sve u svemu ako ste fan knjige treba pogledati ekanizaciju chisto zbog toga da biste ponovo uzivali u nekim forama koje su verno prenete na platno

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...