Jump to content

edit: STARA! ANKETA


LoLiC

Preporuka(sta igrati)  

124 members have voted

  1. 1. Preporuka(sta igrati)

    • fallout2
      34
    • fallout1
      4
    • diablo2
      28
    • diablo1
      1
    • arcanum
      6
    • TOEE
      0
    • sacred
      3
    • BG
      4
    • BG2
      17
    • p:torment
      5
    • divine divinity
      0
    • lionheart
      2
    • kotor 1&2
      18


Recommended Posts

dobro bre i morrowind i gothic su rpgovi ali anketa je sklopljena na brzinu bez nekog razmishljanja... zapravo sad cu da promenim naslov da se ne zbunjujete jer je topik otvoren poodavno vise iz neke zezancije .... prava anketa sledi uskoroi bice stinky

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sa druge strane ARCANUM je zakon! Igru sa toliko slobode tesko je naci, samo Fallout moze da se poredi, ovo je zapravo Fallout u mitskom svetu! Nju sam presao i ko nije igrao evo moja PREPORUKA iz sveg srca da proba!

da tesko je naci... gde da nadjem jebeni arcanuuuuuuuuuuuum? imao sam igru i dao je drugu i sad kao da je nikad nije bilo. plz help.

btw, dal je to do moje verzije igre ili stagod, ali meni je igra bila bugovana do maximuma... medju najubagovanijim igrama ikada... odma iza fallout 1 :P.

pritom mislim ne na kolicinu bugova nego na samo na par.... ali tih par idu do extrema.

Link to comment
Share on other sites

Ma izbagovana je samo tako...moj bugarin prvo nije hteo da radi,pa onda nisam mogao da predjem igru(nije bilo dwarf kralja) pa onda kilo bugova...e onda mi ortak dao njegovog bugara i onda je sve bilo do jaja :P

pa daj reci gde zivis. Ako si u Beogradu da mi narezes a ja ti platim ili dam prazne cd-ove. 2 cd-a su ja mislim u pitanju?

Link to comment
Share on other sites

Ako ne dobijesh od Chodaha mogu ja da ti dam diskove za sedam dana. Cd-ovi mi nisu u Bg, a za vikend idem kuci pa mogu tamo da ti narezem...

Naravno ako govorimo o Arcanumu? [:I]

da o arcanumu... 2 cd-a jel da? aj pm me za 5-6 dana da se dogovorimo... ali plz nemoj da zaboravis [:)]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Koliko ja znam, zadnji zvanični patch je 1.2, ovo ostalo su neoficijelni i ne ispravljaju tehničke probleme već samo probleme vezane sa skripte, questove i slično...

ljudi, morrowind je losh jedino ljudima kojim je IQ ispod 80 i ljudima koji ne znaju engleski jez. inace proglashen je za najbolji "er pi dzi" godine!!!

Ja ne

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

igra je sranje.

ne zato sto je losa, vec zato sto ne radi na mom kompu, to je na neki nacin moj odbranbeni mehanizam, koja god dobra igra da izadje a da na mom kompu ne radi(realno gledano za mene su sve igre koje su izasle poslednje 3 godine sranje) ona je sranje

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...