Jump to content

War of the Worlds


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Direktor fotografije je zaduzen za to kako ce izgledati frejm, ja sam mislio na kretanje kamere u zavisnosti od radnje i emocionalnog stanja glumca.

I nisam primetio da je Tim Robins odskocio od Kruza u sceni kada su zajedno, ono sto jesam primetio to je da je ta scena najneopravdanija, scenaristicki gledano.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

da, pomesao, hoakin kortes je najpoznatiji svetski plesach flamenka. a hoakin feniks je imao i brata odlichnog glumca, sad ne mogu da se setim imena, koji se overio kokainom pre jedno 4 ili 5 godina

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Eve i ja ga odgledah sinoc. Pa efekti i prvi deo filma generalno je super. Ali prica i zavrsetak su katastrofa. Mislim sta ti elieni su nas proucavali milione godina i nisu skontali da ima bakterija. Jebo mamu, mi kad smo Mars istrazivali, prvo sto smo otkrili su bakterije :) I sinovac je brate nerealan, pa i rodjeni otac bi ga ubio da se onako ponasa, bio sam tako srecan kad sam pomislio da je umro onda sa vojskom. E da i ona scena prepuna govana, kad sonda pretrazuje podrum, pa milion puta prodje i oni milion puta nesto udare pa pobegnu, znaci ono for fucks sake find them and kill them but stop the bullshit.

Ali bilo je finih trejlera, jako su lepo izgledali filmovi: The island, King Kong i onaj neki fantasy sa decom kad prodju kroz ormar i udju u magicni svet :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam juche film i svideo mi se - odavno nisam gledao film u kome je bilo toliko napetosti. A shto se ostalog tiche primetio sam veliku slichnost "tronogih hodalica" iz Spilbergovog WOTW i Stalkera iz Half Life-a 2 :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ma znam da neshto shto pochinje na "St" :)

Inache ona scena kada treba da predju reku na trajektu je vrh - takav osecaj bezizlaznosti, pogotovo kada se popnu na ono brdo posle i gledaju kako alieni shibaju sve na reci i u selu...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

napet... lele... :))

teshko je gledati tako dosadan film :)

a josh kao ejlijani vode vode vode... kidaju nas hjumane... i na kraju se kao sjebu... ma ishte... spilberzhe cemu ta muka?... cemu... ou d hjumeniti...

a ponadao sam se da ce da nas ovdvale...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...