Jump to content

War of the Worlds


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dok ga ne vidimo, loshi su vam komentari. Stevan: Jaws, Indiana Jones, Jurasic Park, Schindler's List, Saving Private Ryan, Artificial Intelligence: AI, Band of Brothers(producent)... Nije on losh, mozda je malo svetlucav i sharen, ali to je on.

A i ja volim te kic filmove, lozachke ako tako vishe volite..nekako me opushtaju.

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kakav bi film mogao da bude, kada ga rezira Spielberg(kic reziser) a glavnu ulogu tumaci Tom Cruise(jos gori glumac, za napaljene klince od 7 godina). Tako da i film moze biti za nivo dece od 7 godina, nista vise! [8D]

....reche bebura koja drka na fudbalere..... [:D][:p]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

meni akcije u kojima Kukuruz glumi imaju odredjenu vrednost, kao dinamicna zabava za jednu noc. takodje, mislim da je Kukuruz u nekoliko naslova pokazao da poseduje odredjene glumacke kvalitete, mada mu i dalje ostaje najveca zamerka da ne moze da izadje iz uloge lepuskastog deckica (on je u svim filmovima od odredjene tacke isti), tj. ima veoma nisku sposobnost transformacije (kao kontra primer naveo bih Kevina Spejsija).

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Vidi se ko voli ovakve stvari! [:D][8D]

...a vidi se ko prica bez razmisljanja......ko je rekao da se meni dopada taj

film ? ...ili da ce mi se dopasti? ...ili da cu ga uopste gledati? [8D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram zashto toliko hejtujete spilberga. ne volim ni ja sve njegove radove ali svakako je snimio/bio zasluzan za par odlichnih filmova koje sam i tju pogledati bezbroj puta.

tom kruza je dokazao da ima kvalitete (kao shto neko reche) i nadam se da tje odigrati dobru ulogu u ovom filmu.

sve u svemu, gledatju ga zbog efekata ako nishta drugo a nikako ne moze da bude gori od "day after tomorrow".

inache, gledao sam 2 trejlera i izgleda odlichno mada u oba su bacili sjaj na efekete i koliko tje film da sabija u tom polju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

meni akcije u kojima Kukuruz glumi imaju odredjenu vrednost, kao dinamicna zabava za jednu noc. takodje, mislim da je Kukuruz u nekoliko naslova pokazao da poseduje odredjene glumacke kvalitete, mada mu i dalje ostaje najveca zamerka da ne moze da izadje iz uloge lepuskastog deckica (on je u svim filmovima od odredjene tacke isti), tj. ima veoma nisku sposobnost transformacije (kao kontra primer naveo bih Kevina Spejsija).

pa to onda mozes zameriti i dzek nikolsonu...samo sto je mnogo velika klasna razlika izmedju njih dvojice...ali mnogo je loshe kad ti faca ne da da se razmashesh...:)))

zato je npr. mnogo teze biti dobra glumica[pogotovo ako izgleda kao angelina ili monica]...znate vi na sta mislism...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

film je extra glup...

ko shto djura reche... ovaj film te zrtvuje za bilo koji sledeci film, jer koji god film odgledate posle ovog ... bicete srecni i ispunjeni...

ono potrudio sam se da skontam koja je poenta ovako glupog filma, ali ne ide mi u glavu... hmm da budemo zahvalni shto smo evoulirali... ?

glupo glupo glupo...

ali smeshna drama, ali znao sam da ce teroriste spomenuti... ali ipak bolje da je onda odradio "fakin komis" ... nego teroristi il evropljani... film stvoren za glupo americko trzishte, ja sam izgubio 2 sata zivota... sranjee zivo...

a josh cuoh da je jedan od najskupljih filmova ikad... i da je tom covpa dobio jedno 300+ milki... (taman poshto mu je sad karijera otishla na dole... ) (el to za 300+ milki istina... ono mrzi me sad da googlam)

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

300 miliona je previshe... jedino ako film zaradi milijardu ili milijardu i po, posto tom kruz ima verovatno neki back end dil sa spilbergom po kome umesto fiksnog honorara ima procenat od ukupne zarade filma.Zbog toga je verovatno kruz i onoliko promovisao film...

kako si opisao film izgleda kao da ga je radio veljko bulajic ...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...