Jump to content

Internet servisi...


VEGE

Recommended Posts

to je neko proseravanje nekog metuzalema koji nema šta da jede jer su profesori u srbiji na ivici egzistencije, pa je uzeo da napiše knjigu o internetu iako ju je pisao na pisaćoj mašini.

Link to comment
Share on other sites

Pa u nekim opsteprihvacenim definicijama se pod servisima Interneta podrazumevaju:

e-mail

ftp

world wide web

newsgroups

...itd ima ih jos ali ne mogu sad da se setim nekih, a neki koji se u tim definicijama pojavljuju su u medjuvremenu prevazidjeni i ne koriste se u vecem obimu, recimo Gopher.

To je odgovor na glavno pitanje, a za ovo dalje nisam bas siguran, treba konsultovati knjigu gde se pojavljuju ti pojmovi.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne zaebavajte malog, to mu je tema za maturski (izborni predmet)  :))

jaoooooo... a temu mu je dala iskompleksirana profesorka koja ne zna da kuca na kompjuteru a kamo li da smisli neku originalniju temu od "nachula sam nesto o tome pa sto mali ne bi malo istrazivao" ...

@VEGE

odgovor na tvoje pitanje mozes naci u bilo kojoj knjizi o racunarima u vidu par strana sa strogo formulisanim definicijama... :):):)

Naposletku ti si dobro znala ko sam ja...

Forum Grada Nisa

Link to comment
Share on other sites

jaoooooo... a temu mu je dala iskompleksirana profesorka koja ne zna da kuca na kompjuteru a kamo li da smisli neku originalniju temu od "nachula sam nesto o tome pa sto mali ne bi malo istrazivao" ...

@VEGE

odgovor na tvoje pitanje mozes naci u bilo kojoj knjizi o racunarima u vidu par strana sa strogo formulisanim definicijama... :):):)

to ti nesto iz iskustva a? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...