Jump to content

Finale ESWC qualija


Recommended Posts

Svaka chast KGB-u, zasluzheno su dobili sve,i srecno u Parizu.

Mi smo poshteno izgubili, kako smo dobili inferno, tako smo izgubili dust2, dok smo nuke katastrofalno odigrali. Takodje bih hteo da se izvinim hyberu i ostalima iz kgb-a na teshkim rechima prilikom one svadje oko kompova pre mecha.

Josh jednom svaka chast.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tnx svima! , mnogo nam je znacila vasa podrska i ako neki nevole sto smo mi osvojili , mislim da se isplatio nas trud , verovali smo u sebe da mozemo i stigli smo tamo gde smo ....

GG svima , posebno smekerima koji su nas iznenadili, samo napred!

Zahvaljujem GcV-u i Gloriji na fer i korektnoj igri

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Samo zelim jedno da kazem, a to je iskreno iz mog srca, mnogo njih nas mrzi, mnogo nas bas bas mrzi, ne vidim razlog, svi smo ok momci, mozda je razlog ne znam ni ja sta..hteo sam samo da kazem svima koji su nas prozivali i koji su pljuvali po nama..jedno a to je..DA MOZETE SADA SAMO DA SE SAGNETE, VIDIMO SE NA SLEDECIM TURNIRIMA, MI SMO NASE URADILI ONO STO SMO HTELI A TO JE 1st PLACE na ESWC-u !!!!!!!!1 Svaka cast momcima iz 4gl i GcV-u, ja vas volim sve, cenim i postujem kao najbolje igrache i ne znam...stvarno ste jaki...ali samo jedno cu reci a to je...da je vezba najbitnija..niko od vas nije mislio da cemo mi uzeti prvo mesto..i napusavali ste nas, pljuvali..pricali svasta..ali sa mojom ekipom mozemo mnogo da uradimo samo kad vezbamo, sve sta hocemo i mozemo..bilo je malkice pada forme u mechevima nekim itd..ali mislim da smo ostvarili ono sto zelimo kazem jos jednom a to je `1st place on ESWC qualy bgd...mozda smo imali srece mozda ne..samo jedno da kazem..a to je..KGB IS THE BEST. FUCK THE REST !!!!! :), izvinjavam se zbog ruznih nekih rechi ..ali mislim da nikad vise ne treba da nas pocetnjujete..i da nam pricate iza ledja, pljujete itd..dokazali smo jednom jadnom da smo najbolji onda kada treba...itd..PUNO VAS POZDRAVLJA SVE..i iskreno..veleo bih kada bi svmo mogli da idemo u PARIS...i da ..da skinem one vase price i ne znam ni ja sta..prosli CPl..kada smo mi kao nesto iznamestali da ne ide HS nego da idemo mi...sada iskreno ne mozete nista reci..jer smo bili zasluzeno prvi, borili smo se..odigrali do jaja...i da smo vas otkinuli sve..kazem sa srecom ili bez nje..a znate ono SRECA PRATI BUDALE (HRABRE)...Puno pozdrava svima sa turnira..najvise mojoj braci iz NS-a, GcV-u i 4gl..bravo momci odlicno ste igrali..vidimo se na sledecim turnirima....

Pozdravlja vas vas drugar Sakalence malkice pijan.. :)

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...