Jump to content

Zurke


Recommended Posts

Kako vi organizujete zurke?

Prvenstveno me zanima sta radite sa muzikom?

Video sam da ovde ima onih koji se licno brinu za muziku,ali ja kao obican covek bih imao malo vise problema:

Razmisljao sam o tome da iskoristim projektor za direktno pustanje spotova ili vizualizacije u nekom prostoru,medjutim ne znam kako da to izvedem.Da li je neko od vas mozda to radio vec?

Drugo,radio sam nesto na Sony-jevom Sound Forge-u i video da je taj program skoro bezveze jer se efekti koje ovaj program sadrzi zasnivaju uglavnom na distorziji sto je sasvim nenormalno iskoriscavati za neki rad na pesmama,i uopste...

Ispascu glup,ali me zanima da li je one efekte sto lik radi na mixeti moguce izvesti elektronski na kompjuteru?

Link to comment
Share on other sites

I bpm sinhronizator?

Mozes da miksas u atomix mp3 programcetu, uglavnom sam radi posao, a ima i efekte...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Program je dzabe, a pristojna mikseta 200 evra :P

Radio sam u traktoru jako dugo, i mogu reci da to ispada jako pristojno...dosta ljudi ga koristi u profesionalne svrhe, sofa surfersi, dj hell tu i tamo, itd itd..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Zadnju zurku sto sam ja pravio gaibi sam pozvao neke ortake DJ-ove oni su doneli gramovone i mikste sve to prikljucili na moje zvucnike, predpojacalo i pojacalo i cepali i bila zika nikada bolja tako da nemoj da se zajebavas sa vizuelnim efektima bolje da gledas nesto drugo [:p]

Link to comment
Share on other sites

Devojke...pa devojke se naravno podrazumevaju!!!Zbog njih bi i pravio zurku...

A projektor sam hteo da uvedem kao opciju kako bi im to ostalo u secanju...

jer 99% mog drustva npr. nije videlo pravi Stupidisco spot,a ne moram da opisujem kako bi to izgledalo [:p]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...