Jump to content

Ghost's...


Recommended Posts

jel verujete vi u duhove...ja moram priznati da nisam verovao do pre nekih pola godine kad mi se javio duh moje neuzvracene ljubavi koja je te veceri imala blazi saobracajni udes...javila mi se u seksi donjem vesu i prvo sam mislio da je san...medjutim kad mi se sasvim priblizila nestala je...okrenuo sam glavu par puta i shvatio da ne spavam...ako ste imali slicne ili bilo kakve susrete sa duhovima pisite...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da.....javio mi se duh pokojnog bureka sa sirom....sav beo kolko je bio sirast...i svetlucav od masti...

burek.jpg

...Mislio sam da je to samo san... A onda me je sutradan dok sam prolazio kraj groblja prozela jeza...

Burek-kazimierz.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ja definitivno verujem zbog veoma neobicnih dogadjaja koji su se desavali meni a i mnogim ljudima kojima iskreno verujem...npr...na petak 13 mi se desilo da cujem konje u 4 ujutru i posle toga neki cudan urlik nekog kera...i samo odjednom tisina,brzo sam pobegao kod bivse u gajbu i sedao tamo dok nisam video sunce..kada sam isao kuci,usput sam naisao na bar jedno 10-ak leseva zivotinja...mnogo weird!!Ima jos ali me mrzi da kuckam :PPPP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...