Jump to content

the grudge


Recommended Posts

grudge.jpg

blah

eto

davno nisam gledao neki horor (ring sam zaobishao jer su mi svi govorili kako treba da ga gledam)

blood and gore horori od pre 10+ godina se ne rachunaju

dakle

film je dosta simpa

glavna glumica je jadna (sarah michelle gellar)

ali ostatak postave je ok

e sad

vidim po imdb-u da gomila dece plache kako je ovo ripoff ringa

pa vi vidite dal cete gledati ili ne

meni se iskreno svidelo

1. ne vidi se kako umiru likovi

2. vidi se samo njihov strah

nisam se tolko skenjavao u bioskopu ali davno nisam imao ovaj osecaj da cu mozhda sanjati ta govna koja sam video sad na platnu :))

uzhivajte

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Pored ovog filma ima jos dva u najavi:

The Cave,

i

The House Of Wax

Oba mi smrde na one teenage-horror filmove, mada the Wax cak izgleda malo bolje iako glumi Paris Hilton (hvala bogu ne glavnu ulogu), kojoj se kroz ceo film vidi crven brus i njene male grudi, a the cave ima neku postavu koju nikad nisam video, mada ima neki poznati glumac jos, mislim da je crnac, ne secam se tacno imena sada...

Inace oba filma su u fazonu survival horror, svi beze uvek od nekih monstruma. blah

Link to comment
Share on other sites

~spoilers~

btw

svidelo mi se kako polako kontash ko je sve u kuci mrtav

prvo klinac ispadne da je mrtav (iako sam kontao da je samo ono govno sa tavana mrtvo) ali do kraja je ubio samo one prve pridoshlice

onda za 10 min skontash da ta govna nisu samo u kuci vec mogu i da sheckaju unaokolo tj onaj trip "nema bezhanja"

zatim, vec pred kraj, skontash da je i cale u kuci tj da je njegova animacija takodje tu (ali izgleda ne voli da se druzhi sa ovih dvoje)

chak i machka koja je tu i tamo imala neku ulogu

svidjaju mi se nachini na koji su svi umrli.. znachi samo joko je odvaljena i krvari, svi ostali samo tako... umru

nachin na koji je ona plavusha umrla je JOOJ kako sam srecan bio:) znachi davno nisam video tako dobru kombinaciju u hororu

a pre svega mi se svidja klinac koji je BRUTALNO odglumeo (inache je chitava postava porodice glumela i u japanskoj i u americhkoj verziji)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

al ste iskasapili topic :))

da

secam se, kad sam bio klinac, ja kod komshije. komshija matoriji xy godina i iznajmio fredi krugera (tako sam pamtio serijal filmova)

i sad poshto mu je par soba povezano jedna sa drugom u krug ja sam trchao kroz njih sa rukama preko face i svaki put kad dodjem do tv-a sklonim ruke, iznova se skenjam i nastavim, vrishteci.

behu to vremena

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Guest sinister

svi ti japanski filmovi su na isti fazon...

posle jako dosta odgledanih horor filmova , ovaj me uopste nije odusevio.... a toliko sam se napalio na njegov trailer pre nekih pola godine! :(

preporucujem film "saw" , ne spada u isti fah kao `the grudge` , ali zato.... aaa!! fenomenalna prica! :)

Link to comment
Share on other sites

svi ti japanski filmovi su na isti fazon...

posle jako dosta odgledanih horor filmova , ovaj me uopste nije odusevio.... a toliko sam se napalio na njegov trailer pre nekih pola godine! :(

preporucujem film "saw" , ne spada u isti fah kao `the grudge` , ali zato.... aaa!! fenomenalna prica! :)

Stavih ja topik o "SAW" odavno ali niko nije hteo da e slusa.

Link to comment
Share on other sites

Lag, ne diraj mi Bafi!

od horora u poslednjih 10 god. najjaci utisak je na mene ostavio Konacni horizont i japanski Ring. tu se slazem da je atmosfera straha presudna za dobar horor, a ne blood&gore.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Saw sux hard (Vege, duvaj ga stakore :)), uostalom, ne ocekujete valjda

da se sada kao matori magarci "uplashite" od nekog filma?

To je za klince bre...

Ja sam se zadnji put usro u gatche kad sam gledao ko klinja onaj

film sa onim malim "Demijanom" koji je tek izaso tada....

....bash mi bilo brrrr... :))

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se zadnji put usro u gatche kad sam gledao ko klinja onaj

film sa onim malim "Demijanom" koji je tek izaso tada....

....bash mi bilo brrrr... :))

secam se... bas useravanje od horora za mladju publiku. cist suspence, nista blood&gore...

"Pretskazanje", old school.

bila su posle jos dva dela, ali ni blizu kao onaj prvi.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

od horora u poslednjih 10 god. najjaci utisak je na mene ostavio Konacni horizont i japanski Ring. tu se slazem da je atmosfera straha presudna za dobar horor, a ne blood&gore.

Ali koji je to izbor ... Konacni Horizont i japanski Ring :))

A Kletvu cu u svakom slucaju da pogledam, posto mozhe ili da me nasmeje ako je losh ili da ostavi ok utisak ako je dobar horor. Meni sa horor filmovima nikad nije dosadno, makar bili i tinejdz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...