Jump to content

Belgrade Vybe


Guest

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

mrzi me da otkucam već dva dana.. aj probaću neku skraćenu verziju..

- sauna u hali, zvuk kao da u pozadini neko narezuje ključ

- nije bilo šabana mnogo, mada sam video neke krajnje zanimljive primerke

- xpress2 tvrdo tvrdo njepra sa pločama od pre pet godina, i to sve u 9 uveče. wtf?

- thievery uopšte nije chill uživo, zvuče mnogo energičnije i manje opeglano nego na albumu, svidelo mi se jako

- faithless - reći ću samo SHOW MUST GO ON

- gus gus smarao na urbanu prvi put, ništa se nije promenilo

- pobegoh pre nastića

video sam hanija i kojota koji je bio došao sa playboy žurke, perverznjačina matora, tražio da vidi krokodila :D

likovi koji su podgrevali između izvođača zavrteli drop the pressure, svidelo se ljudima..

Link to comment
Share on other sites

Je li tačno da su Faithless na Vybe-u rekli da više neće nastupati? Ono, da više neće imati turneja?

nisam razumeo baš sve što je crnja rekao, ali mislim da nije spominjao ništa slično..

Link to comment
Share on other sites

na proslogodisenjm nastupu je crnja rekao da ce doci 2005. josh jednom u BG na njihovoj oprostajnoj turneji... e sad ne mora da znac ida se raspadaju vec da nece vise ici na turneje or smthng..

utisci... bilo je bolje proslog puta... sada je bilo vise sabana slebije ozvuchenje i manje svezeg vazduha... voda voda 100 dindzi a posle ti bude muka od dotichne... za istu cenu buli vopi i cola

tiveri je bio sjajan steta sto nije bilo na otvorenom da se opustis skroz...

fejtlesi su przili dobro ali ako nisi bio 10m od bine bilo je njesra t jer je hala glupo mesto za ovako jako ozvucenje jer je akusticnost na nuli... ako su bio na sredini hale zvuk se odbijao sa svih strna pa je krajnji ishod bio sranjkast... mada opet tu je bilo dosta energije sa skakanje :)

sve u svemu bilo bi x puta bolje da je bilo na otvorenom (ja kupio kartu pre pomeranja desavanja na sajam :( )

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

al nikako na onom platou ispod kalemegdana jel ga ni za jedan beerfest nisu ozvuchili kako treba ... barutana je kewa od otvorenih prostora (dodushe nisam dugo bio na topchideru a ne secam se kakav je zvuk tamo)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...