Jump to content

Umnjaci


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

btw jel ste culi da se otvorila zubna ordinacija bez busilica? Sve rade laserom, ciste zub and stuff, busilica ne postoji. Samo ima jedna caka, morash da si punishic posto je npr. popravka i lecenje zuba sa plombom 50e

Ponekad moras proci pakao da bi stigao u raj
Link to comment
Share on other sites

krule bate ti bash studiozno pratisj ovaj topic:))

si bio kod chika zube,mislim da bi trebalo barem malo da ti olaksha muke,na ovaj ili onaj nachin;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Uf, ko je srecni dobitnik kome su dosad izrasli?

Znaci ne verujem, vec dva meseca se vucaram sa bolovima u glavi, izgleda od umnjaka, i sve su jachi...taman se smiri, kad ono POP! K'o pecurka, jos jedan krene da izbija...trenutno su mi 3 komada u pokretu, bljujem krv vec dva dana, a glava me boli sve do trupa, i vrat, imam filing da ce svakog trenutka puci od pritiska...fuj...mogu da mislim kako je onima kome raste direktno u drugi zub, ijaoj...

skoro sam imao te muke sa umnjacima, rasla mi 3 u skoro isto vreme, bolelo je do j, bio sam vezano 2-3 nedelje na kafetinu. Zubar mi je par kuca od mene, kaze da bol zavisi od coveka do coveka, meni su 2/3 imali mesta jer sam vadio neke zube pre toga a ta dva su me najvise bolela, najgore je kada izbijaju, to ima veze sa jacinom desni i nesto vezano za zubnu kost, stisni zube i kljukaj se sa necim dok ne prodje.

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Brate nemoj me plashiti.... I ovake se bojim da idem zbog onog "kriticnog" vadjenja... Hvala bogu pa zdravi zubi... za sada ;((( Neeeeeeeeeeeee, necu nikad vishe kod zubara.... Ne, ne, ne... Ahhhhhhhhhhhhhhhhh... Kriticno stanje... Aaaaaaaa.... Necu, necu, necu....

Sta, da mi krshe vilicu.... Necu da imam zube... Sta cemi koji kurac....

neeeeeeeeeeee.... Mmm, cokolada... hmmmmm... Sa leshnikom.... Poriv straha opada.... opada... opada.... Hmmm, nestalo je...

Link to comment
Share on other sites

da mi izadje marsovac na zubu i da boli suludno necu otici kod zubara > fobija od malena :D

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

da mi izadje marsovac na zubu i da boli suludno necu otici kod zubara > fobija od malena :D

Brate ko nema fobiju od malena? [:D]

Na kontroli u shkoli zubarka rekla da treba da popravim zub dok me jos ne boli... Boli me uvo, cepaj chokoladu... [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Fobija lako prodje kad dodje stiska.

Ja sam isto cviko od zubara strashno neshto. Ali na raspustu posle tretjeg srednje sam fasovo upalu jednog od lesh zuba i ko za kjuratz nigde zubara, svi na godishnjim odmorima. Jedva sam se reshio demona. Kad je pochela shkola stiso sam jajca i povadio/popravio sve. Manja je stiska nego da trpim ono sranje od upale zuba.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

e moj Krule...

meni su izrasli vec svi, ali sam oba donja izvadio, jer su poceli da mi urastaju u meso (mala vilica), bolelo je kao sam djavo. preporucujem svima vadjenje, pogotovo ako mnogo boli.

ko ima fobiju od zubara ne bi trebalo da je ima. nakljukaju te lokalnom anestezijom i udri. cujes lepo kako ti puca zub pod kljestima, osecas opiljke na jeziku, vidis po faci zubara da je situacija zagovnata, ali ti dodje da se smejes, jer te NISTA ne boli.

posle par sati pocinje pakao, ali mozes da ga savladas ekstremnim dozama raznih analgetika.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Nije frka za bol za koji znam da ce proci, ovaj sto ne prolazi me brine.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

meni su izrasli u 17-toj godini....vec sam tri izvadio...jedan mi je ostao :/ ljudi vade odmah umnjake zato sto se vrlo brzo pokvare.....nemojte da pomissite da ne perem zube.... [:D] sto se tice zubara cvikalo se ali sad kad god odem za bilo kakvu popravku uzimam anesteziju pa nek busi do sutra :))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...