Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Trenutno gledam:

Basquash.

Shangri-la.

Hanasakeru Seishounen.

Shangri-la ima zanimljiv 'mistican' pocetak. Basquash ima animaciju na vrhu. A hanasakeru seishounen, je, malo vise feminine, dramica. Ali gotivni su mi likovi i ceo zaplet.

Link to comment
Share on other sites

Fenomenalnu seriju ... nedorecenim krajem ... al imas mangu da zavrsis.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Fali vise od dve epizode, ali tvorac je pokojnik, bolje od ovoga dobiti necemo.

Ako je neko drugi preuzme dobicemo invaliditet.

Serija sabiva. o/

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ima delimicno uokvirenu celinu. Pod delimicno mislim da je 90%

serije razjasnjeno, a ta uvodna scena je ostavljena open for work.

Ne moze da skodi, samo se publika malo smori pri saznanju kakav je kraj uzevsi u obzir kakva je serija globalno.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Shigurui je FENOMENALAN PIECE OF ANIME i totalno je hevi fazon u smislu da NE JEBE GLEDAOCA vec samo vozi nekim svojim putem nekom svojom brzinom... Za onoga ko je u tom fazonu nema bolje a opet za nekoga ko preferira potpuno drugacije anime ovo moze da bude zbun i smor... Svakako pogledaj prvih par epizoda pa kako ti legne!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

e ljudi ae pomotj... kao klinac sam na 3k stalno vidjao pesmu iz animu/crtani kad su bile kao one pesme iz filma/crtanog shto sada pustaju svako jutro na cinemaniu... anyway kao neki super heroji sa neki letetjim "skejtevima" ili shta su vetj i svako ima neke posebne veshtine... ovo je najvishe chega mogu da se setim atm... ako neko zna, predlog mozhda... 10x

Link to comment
Share on other sites

odlucio da probam anime malo da gledam, pre sam jedino video ff advent children i vrhunski mi se svidelo.

pitao ortaka sta da gledam i eto krenuo death note i prilicno je dobro iako mi smetaju neke sitnice, realno uskoro me ocekujte cesce na topiku :D

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

neka mu neko srezhe berserka, jedan DVD je cela serija i mnogo ce da nauchi iz tog pionirskog naslova

i da se pripremi za novije i komplexnije serije i filmove...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

taj faj

odgledala sam revolutionary girl utena

malo je razvucheno, starija anima al ima dobrih psiho momenata, oko patoloshkih odnosa brat/sestra, prijatelja... i kraj mi se dopada... ne znam shta da kazem nije svachiji cup of tea al nekima ce biti ql

pochela sam shigurui death frenzy - odgledah samu prvu epizodu tako da utisci kasnije, al odmah da kazem kako sam se odushevila crtezom i time da je svakom sporednom liku pridata paznja u crtanju kao i glavnima znachi super.... svako ima unique facu i to mi se mnogo dopada

Edited by Dz

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...