Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sve sto je manje vise ok pa i totalni ochaj sam overio.

Nemam vise zelju da se trujem govnima, barem ne te sadrzine.

Ako nesto interesantno izadje jos sam za, ali raznorazna sranja cu skipovati, tywm.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

The end of the world as we know it ...

I posle se pitaju zasto ih napadaju samoubice... sta drugo ti preostaje oni te nateraju na radikalni fundamentalizam.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Soul Eater

soul-eater.jpg

Pocheo sam da gledam, odushevljen sam. Pricha se vrti oko tri tandema skupljacha dusha - humana koji poseduju oruzhja koja imaju sopstvenu svest i mogu da poprime ljudski oblik. Ta tri tima se takmiche ko ce da sakupi 100 corruptovanih dusha i postanu Death Scythe, ultimativno oruzhje Smrti. Kvalitetan crtezh i animacija, gomila wtf fora (poput flcl), i mnogo zabave :)

recap-1q.jpg

recap-4e.jpg

recap-4f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni se taj Soul Eater nista nije dopao. Ali znam i zasto, jednostavno ne kapiram taj humor.

Nisi jedini, meni idu na k te anime sa alternativnim glupim forama koje su poceli da ubacuju svuda pa cak i u hellsing OVA, dajte bre nesto tipa berserk, hellsing, vampire hunter d a ne ova sranja.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Nisi jedini, meni idu na k te anime sa alternativnim glupim forama koje su poceli da ubacuju svuda pa cak i u hellsing OVA, dajte bre nesto tipa berserk, hellsing, vampire hunter d a ne ova sranja.

mnogo trazis ... kvalitet se pravi jednom u 5 10 godina ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pazi...ja ne volim sports anime,a Ippo je jedini koji sam odgledao sa lakocom.Meni je bio zabavan...komicne scene,treninzi itd su ok.Ima onaj :"If you try hard enuff you can succeed" filing [:D]

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zar to nije drugacije u zenskom rodu ;)?

AlZo

:(

uin uin

pljas pljas?

Yo yo yo, itz Niggerkita, sup dawg? 'si bio u zatvoru, hommie? Uradi suzu na obrazu!

Ovo Musashi ce da bude sranje, bolje od nekoga ko je im'o veze sa onim fail GITS filmovima i ne ochekujem.

!!!!BLASPHEMY!!!!!

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Realno za nekog zu fail GITS za nekog su kultni... bilo kako bilo koliko vidim on je art designer a art u GITSu je odlican tako da to moze samo da ide u prilog ovom delu.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

U neku ruku znam sto Gospodja pljuje gits fulm. Da se razumemo, bacio je slajmitj samo na dugometrazno izdanje.

Koliko se razumem u wufgeja za njega anime iznad gitsa ne postoji.

A sto se ovog trailera tice, videh ga dana kad je i postavljen ovde,

nisam zeleo da komentarisem jerbo za raspravu nisam bio raspolozen.

Ali moram doprineti koju mrvu.

Za sad ne vidim pozitivnu tacku u tom traileru osim crteza (za koji me iskreno zabole 3ca noga).

Scenario or gtfo! Znamo da je u pitanju baja koji silji kitu kroz knigu da je mastermind macha.

Sa dosadasnjim ostvarenjima primeticu da je taj famozni klise prilicno jadan. Ako bude Mitja koji vidi milisekunde u sred

borbe sa 4+ likova i eskivira machetu koja mu fikari 2 dlake sa glave, mogu su da ga nacrtaju i triput bolje, nece drzati vodu kod mene.

Al' ajde, videcemo.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...