Jump to content

Anime


Recommended Posts

Bamboo Blade

made of pure and victory :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dragonauts - the Resonance - prilichno nisko ocenjen, napljuvan na kraju i od samih sabera (u fazonu hvala bogu shto se zavrshila ova patetichna pricha) ali meni se dopalo Oo mislim nije sad omg ali daleko od toga da je toliko losha, ima nekih nelogichnosti tj. kako je vec napisano 'general lack of common sence'

Od 3. marta u saradnji sa Sakurabanom i bg-anime timom na Happy TV-u pochinje prikazivanje Bleach-a na japanskom sa nashim prevodom

ima da gledam

mislim da ce 1. biti colsplay vezano za ovaj dogadjaj, s tim shto svi moraju da se maskiraju u nekoga iz ove serije. javicu detalje ako se setim

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivost, bar po meni. Totalno prestao da gledam Naruta od kako ga je dattebayo prestao da prevodi. Ispade da sam ga gledao cisto iz navike [:D]

Sve pohvale za Bamboo Blade, u isto vreme kad je prikazivana sam trenirao kendo pa mi je sasvim lepo lego. Plus imao sam kendoku koja je ista Tama-chan rastom ... steta sto je po naravi Miya-Miya [:(]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Dragonauts - the Resonance - prilichno nisko ocenjen, napljuvan na kraju i od samih sabera (u fazonu hvala bogu shto se zavrshila ova patetichna pricha) ali meni se dopalo Oo mislim nije sad omg ali daleko od toga da je toliko losha, ima nekih nelogichnosti tj. kako je vec napisano 'general lack of common sence'

Od 3. marta u saradnji sa Sakurabanom i bg-anime timom na Happy TV-u pochinje prikazivanje Bleach-a na japanskom sa nashim prevodom

ima da gledam

mislim da ce 1. biti colsplay vezano za ovaj dogadjaj, s tim shto svi moraju da se maskiraju u nekoga iz ove serije. javicu detalje ako se setim

Sve sve samo ne sinhronizacija ... gore od naruta sa nasom sinhronizacijom jeste jedino terminator sa madjarskom...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Zaista ce neko da gleda Bleach?

Pogotovo gde ce umesto krvi Ichigu da pegla mastilo preko cela? O_o

I to sa sve reklamama!?

Imagine this: BANKAI!! a zatim "Kosica mu je opala ovde i ovde. Ali uz revitabion preparate moj sin ponovo ima bujnu shubaru na tintari."

ffs people :(

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

ne nece biti sinhronizovano, niti cenzurisano, evo vam cp uostalom:

Nedelja, 01. mart – Velika sala Doma omladine u 18:00

U organizaciji DOB-a i društva Sakurabana biće održan BLEACH EVENT -

događaj koji za cilj ima promociju anime kulture kod nas putem

predstavljanja anime ostvarenja Bleach.

To je jedna od najpopularnijih anime serija u svetu, a koju će i naši TV gledaoci uskoro imati priliku da vide na Happy TV.

Ovo će biti prvi put da se jedna anime serija prikazuje bez ikakve cenzure i na originalnom jeziku (sa srpskim titlom), u istom obliku kao što je emitovana u Japanu.

S obzirom da za većinu publike u Srbiji anime univerzum u mnogome

predstavlja neistraženu teritoriju, zadovoljstvo je imati mogućnost da

im se vrata u taj svet otvore na pravi način.

U Domu omladine

posetioci će moći premijerno da pogledaju prve dve epizode serije

Bleach prevedene na srpski jezik. Nakon projekcije biće održan Cosplay party (maskenbal inspirisan likovima iz japanskih anime serija).

U ime Ambasade Japana BLEACH EVENT-u prisustvovaće prvi sekretar, gospodin Tecuja Cubota (Tetsuya Tsubota)

Ulaz je slobodan i dobrodošli su svi koji žele da saznaju nešto više o anime svetu.

Ja idem naravno

Edited by Dz

oO

 

Link to comment
Share on other sites

E jebiga, ceo sto mi je u kutijama, a macheva od dva metra mi sveze ponestalo! IDEMO KAO GUNDAMI, NEMOJ DA MI PODMECETE KLIPOVE U TOCHKOVE!

Srsly, neko ce ozbiljno da se istripuje i da dolazi u nekim blesavim kostimima? Ima kod nas tih weaboo faggota? :)

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ti dofuraj dve kutije za nas, ja cu za vuija da ponesem machetu i to je to,

baterije ce da pazarimo usput i lebo nas raka.

Nadam se da ste svesni da idemo kroz GSP sa kutijama i loshom replikom katane.

Kese, rancheve i sranja zaboravite.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

gledah matoru animu they were 11 dal je stvarno dobra il sam samo nostalgichna ne znam

kaze no stigma - onako

edit 2: shta je ovo jel to samo ja gledam anime u poslednje vreme Oo

Edited by Dz

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...