Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Brate, kao i kod filmova - svaki ima svoje dobro i zlo.

Ali pored toga sto si gledao probaj sa:

Vision of Escaflowne 1-26

Trigun 1-26

Ergo proxy 1-23

Blak Lagoon 1-26

Toky godfathers dugometrazni

Jin Roh - The wolf brigade dugometrazni

Millennium actress dugometrazni

Eto, za sada toliko.

trigun i black lagoon mi se uopshte ne dopadaju

ali Jin Roh obavezno ONELEVEN!!11

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Trigun i Black Lagon nisu za devojke :P

Diskriminator! [:D]

EDIT:

Pogldao Battle Angel.

I pokaj'o se sto nisam citao mangu ili sto nisu napravili serial od barem tridesetak epizoda. Ima kvalitetnu, old skul pricu koliko sam pohvatao iz OVA izdanja, ali je vise nego iskasapljeno. :\

Dobar sajberpank, ali preporucujem da se procita strip prvo pa onda OVA.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ko voli dobar crtezh i unikat prichu sa simpaticnim karakterima nek overi mini seriju od nekih 6 epizodica - FURI KURI, moja preporuka za odmaranje mozga od hevi tematika uz dosta sjajnog humora!

furikurika1.jpg

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ju ju...i prefer the expression mentally challenged. :P Mada to su shounen serije.

Ako ti takve serije ne odgovaraju ti lepo gledaj:Honey&Clover,Hotaru no Haka,Full Moon wo Sagashite,Kare Kano,Kimi ga Nozomu Eien,Kanon itd... i naravno Haibane Remnei. :D

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Krv i smrt Lelekomu! D speed je ochajan.... ali ne odustajem - I`m on da 70%! [:(!] [}:)][b)]

pa da, retardirani su

ej ej, bez vredjanja triguna molicu! to kad je izaslo, svi smo piskili u pesku,

malo postovanja za pionire u poslu! A da je tipicno macho fazon, pa ajde kao jeste,

pa te razumem... Mada meni je trigun i ovako skroz kul, bas zato sto je lik

totalni pacifista koji uvek igrom sluchaja napravi totalni mayhem gde god ga

ustartuju loshi momci [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

@ Appleseed

30%. Bio skenjan windows. Ali videcemo vredi li.

jeste al nedostaje mu srz, tj neka glavna pricha

Njemu kao i povecoj gomili animiranih stripova koji su vise nego ispunili zahteve.

Berserk-sam pocetak zapleta je samo pretvoren u anime, a crtani sabija.

Shigurui takodje.

Ima jos toga, nisam stigao da metnem office pa nemam pristup spisku a mrzi me da guglam. :P

Na strani sam Fatboy-a i Katsu-a.

Vash za predsednika !

Haibane nije za devojcice. :\

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Dz,pa ocigledno ne znas serije koje sam ti naveo,jer ne znam zbog cega mislis da su za male devojcice.Ako ti je Hotaru no Haka(tjs Grave of the fireflies)za male devojcice onda...

Takodje Honey&Clover kao jedan od najboljih sliceolife drama.Ni jedna od navedenih serija nije samo za male devojcice.

Edit:

@Uare-Haibane je bog. :)

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Appleseed gotov! Snimak je LUDILO kvalitet, blueray rip, vrhcina... sam film nisam jos pogledao u celosti

jer znam unapred o chemu je rech pa mi se ne zhuri, ali nadam se da hocu jos veceras! [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ju ju...i prefer the expression mentally challenged. :P Mada to su shounen serije.

Ako ti takve serije ne odgovaraju ti lepo gledaj:Honey&Clover,Hotaru no Haka,Full Moon wo Sagashite,Kare Kano,Kimi ga Nozomu Eien,Kanon itd... i naravno Haibane Remnei. :D

Dz,pa ocigledno ne znas serije koje sam ti naveo,jer ne znam zbog cega mislis da su za male devojcice.Ako ti je Hotaru no Haka(tjs Grave of the fireflies)za male devojcice onda...

Takodje Honey&Clover kao jedan od najboljih sliceolife drama.Ni jedna od navedenih serija nije samo za male devojcice.

Edit:

@Uare-Haibane je bog. :)

Zato shto si u prvom postu rekao 'mada to su shounen serije' shto kolko ja znam znachi serije za dechake i na osnovu toga sam postovala onako a Grave of the fireflies sam gledala (nisam prepoznala jap. naziv)

@ Appleseed

Njemu kao i povecoj gomili animiranih stripova koji su vise nego ispunili zahteve.

Berserk-sam pocetak zapleta je samo pretvoren u anime, a crtani sabija.

Shigurui takodje.

Ima jos toga, nisam stigao da metnem office pa nemam pristup spisku a mrzi me da guglam. :P

Na strani sam Fatboy-a i Katsu-a.

Vash za predsednika !

Haibane nije za devojcice. :\

dobro ali ja ipak ne volim kad fali pricha svejedno

oO

 

Link to comment
Share on other sites

@Dz

I agree.

Ali:

Berserk je majka mara, svi cemo se sloziti. Iako je, kako smo zakljucili, samo jedan deo mnogo vece celine.

Cenim da Shigurui nisi pogledala, podeli svoju kritiku kad/ako ga pogledas.

Uzeo sam ta dva posto sam njih spomenuo u predhodnom postu on that topic.

A Trigun, istina, ima neku pricu pri kraju kojoj treba jaca obrada, ali i pored takve kakva je ne unistava sam crtani.

Naravno da bi uz dobro setovanih 10ak epizoda bio bolji, ali ovakav je sasvim dovoljan naspram nekih serijala koji imaju 35+ epizoda.

I slazem se kod one'100 ljudi 100 cudi', ali ne moze nedovrsena prica odlicno predstavljenog naslova da bude niza od kompletno obradjene, lupam, 'Mew mew power-a', 'Digimona', 'Bay blade-a' i slicnih fejlova u anime idustriji.

Ponavljam, randum su naslovi, uz'ite sta vam volja.

@Appleseed

God damn you cable 256/64! x(

EDIT:Bio sam pun piva sinoc tako da sam malo 'prekontrolisao' post.

I dalje mi se vrti u glavi, ako nema smisao negde, to je od toga.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Trigun je tesko sranje ako mene pitate.

Black Lagoon je dobar ( samo budite strpljivi posle par prvih epizoda je mnogo bolje ).

Ergo Proxy je master piece :)

Ja samo ne razumem kako Berserk mozete da stavlajte u isti topic ( da ne kazem post i recenicu ) sa Trigunom ... gorecete u paklu zbog toga da budem iskren :PPP

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ergo Proxy je master piece

Probaj sa Texhnolyze-om. Malo je mracnija tema, ali je keva.

Ista mana kao i pomenuti crtaci, nedovoljno razradjena tema, ali pored toga je odliacn.

7/10 zbog nerazradjenosti inace bi imao 8icu od mene. ^^

Ja samo ne razumem kako Berserk mozete da stavlajte u isti topic ( da ne kazem post i recenicu ) sa Trigunom ...

Pomenuo sam ga zbog istog nacina ekranizacije kao i Trigun.

Uzet je jedan deo za to dok resto materijala vapi za nekim bogatim finansijerom i dobrom izdavackom kucom.

gorecete u paklu zbog toga da budem iskren :PPP

Trigun je tesko sranje ako mene pitate.

No U.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Cya in hell then :)

Ne znam kako mozes da poredis tako 2 stvari samo zato sto su imale istu ortanizaciju i slicnu istoriju pravljenja animea,,, ccc :

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Brate, mojne da citiram sam sebe.

Samo sam poredio to sto si upravo rekao.

Nisam pomenuo nista drugo, ni muziku, ni plot, ni art, niti bilo sta sto se moze istaci u komparaciji dva dela osim toga.

I na to rekao da sabijaju sva tri. Berserk na svoj nacin. Trigun na svoj. Shigurui na treci.

Cya in hell then :)

I'll bring the marshmallows!

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...