Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jao ja se tako nadam da ce uskoro (wishful thinking)... U drustvu od nas 6, cetvorica ocekuju svaku sledecu epizodu kao da je second coming of Jesus i tako je iritantno... Svake nedelje na bleji, e jesi gledao/citao Naruta i obavezno bar pola sata trtljanja nekih imena. Ortak i ja ne kapiramo u cemu je fora i kao ajde pokazite nam neku do jaja epizodu i izglasaju da je najbolja neki standoff izmedju neke trojice likova i svako od njih summonuje neko ogromno stvorenje - neka ljubicasta kobra, valjda zaba i ogromni... puz golac. Wth jebote? :D Ali ajde da ne bude da sam zatucan i kazem ovom jednom ortaku uzecu da gledam i on iz fazona - ali pazi prvih 70 epizoda su malo smor, pa krece ovo, pa onda filleri ali u sustini do jaja. Meni je FMA, koji ima 51 epizodu bio solidno dugacak anime, a ovde prvih 70 su smor... :D

Nego, jel neko zna da li/kada/ili vec ima FMA:Brotherhood dubovano na engleski?

Link to comment
Share on other sites

Klasican BeeTrain "girls with guns" anime samo ovog puta sa muskim glavnim likom.

Phantom moze da se podeli na dva dela.

1-10 sjajna serija.

Posle toga lagano tone.Prica i ceo taj seting koje su postavile prethodne epizode nestaje i postaje sve gori iz epizode u epizodu.Treci arc je mozda najgorih 6 epizoda koje sam gledao u poslednjih godinu dana.Pocevsi od totalne patetike i besmislenih razgovora, do promenjene lokacije i lika koji se pojavljuje u krajnje drugacijem izdanju

mala devojcica Cal koju su hranili pitaj boga cime

Kraj je ocekivan s obzirom na njihovu profesiju.

Crtez i animacija na nivou.Kao i kod Noir-a soundtrack je odlican.

Inace cekao sam da masterpiece izbaci poslednje 2 epizode Aoi Bungaku Series tako da je to sledece za gledanje.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da u Narutu polako definishu zavrsnicu...

Mali gej Sasuke nakon sto je skembao burazera oformio je Taka team kojem je glavni prioritet unistenje Konoheeeeeeeeeee-heee-heeeeeeeeeee !!!! [:0]

Naravno, on je JACHI NO IKAD (10x Mile prim.ur.) a i Naruto ce valjda da se upgraduje

do njihovog final conflicta kako ne bi ponovo popasao kao onomad na onim vodopadima...

Moja procena: jos 50tak epizoda max! [8D]

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se tvoj optimizam :) Naravno, em sto od tog sukoba nema ni trunke nagovestaja u mangi trenutno em sto 50 epizda nije dovoljno da se zbiju 3 ili 4 price tj. arc-a po njihovom, koje su do sada ispricane a idu posle "Lov na Itachija" koji si upravo odgledao :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se tvoj optimizam :) Naravno, em sto od tog sukoba nema ni trunke nagovestaja u mangi trenutno em sto 50 epizda nije dovoljno da se zbiju 3 ili 4 price tj. arc-a po njihovom, koje su do sada ispricane a idu posle "Lov na Itachija" koji si upravo odgledao :)

Pa sigurno ce pratiti mangu i ima jos dosta tu, sto je najgore u mangi se ne nazire sta ce na kraju biti i jos uvek odugovlace sve...

Link to comment
Share on other sites

Jao jao jao, popela mi se na kurac vise ova Inue mamicu li joj jbm, na svakih 20-30ep dodje do izliva emocija prema bad guyzima i sjebe filing totalno icon_smile_angry.gif

Skenjo sam se kad sam video ostale kapetane sa svojim zanpaktoima, kraj epizode totalno obecava [:D]

infidel

Link to comment
Share on other sites

Sramota me da priznam al nikad nisam gledao Gundam i bas malopre odgledam neki klip na utubu i sad mi se bas gleda :D

Treba mi preporuka sta da pocnem da skidam, interesuje me hronoloski kako ciklusi idu i sta od toga valja

infidel

Link to comment
Share on other sites

Klasican BeeTrain "girls with guns" anime samo ovog puta sa muskim glavnim likom.

Phantom moze da se podeli na dva dela.

1-10 sjajna serija.

Posle toga lagano tone.Prica i ceo taj seting koje su postavile prethodne epizode nestaje i postaje sve gori iz epizode u epizodu.Treci arc je mozda najgorih 6 epizoda koje sam gledao u poslednjih godinu dana.Pocevsi od totalne patetike i besmislenih razgovora, do promenjene lokacije i lika koji se pojavljuje u krajnje drugacijem izdanju

mala devojcica Cal koju su hranili pitaj boga cime

Kraj je ocekivan s obzirom na njihovu profesiju.

Crtez i animacija na nivou.Kao i kod Noir-a soundtrack je odlican.

Inace cekao sam da masterpiece izbaci poslednje 2 epizode Aoi Bungaku Series tako da je to sledece za gledanje.

evo upravo sam stigla do 10-e i nisam neshto odushevljena

ne polazi mi za rukom da se vezem za likove koji razmishljaju 'eto izbrisali su mi secanja i shta cu ja jadan nego da slusham Inferno i ubijam sve koje mi kazu' nekako su bolje mogli da urade celu tu prichu, i sad posle josh nekih glupih poteza od strane glavnih likova nekako mi nije bitno i da crknu u sledecoj epizodi

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Veruj mi da je tih 10 dobro u odnosu na ostatak serije i to je najveci problem.

To sto kazes u spoileru stoji,ali to je taj fazon koji fura beetrain...ubice ispranih mozgova [:D]

Nema potrebe da se gleda serija.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...