Jump to content

Battlefield 2


Doa

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Battlefield 2 ce nazalost traziti dosta igraca da bi mogao stvarno super da se igra, ali kapiram da cemo i u 5na5 nekako uspeti da se snadjemo. Jedva cekam one komandante, obelezavanje puta, medice koji ozivljavaju saborce i sve ostale divne radosti koje BF2 donosi. Samo da nesto ne ukenjaju.

Link to comment
Share on other sites

ne vidim kakve veze ima bf sa et-om.. u betlfildu imaš vozila, a et je drugi svetski rat u kvejk endžinu..

bah, s kim ja raspravljam.

imace slicnosti u klasama... sve ce biti prekopirano.

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Stvarno su glupi ovi iz DICEa sto nisu ubacili klasu robota sa laserima, kuvara sa oklagijom u jednoj ruci a brasnom (da zaslepi protivnika) u drugoj i kurvu koja ce da rasiri zarazne bolesti po protivnickoj ekipi i tako ih ubije.

Link to comment
Share on other sites

Kako mozete da igrate igru koja siri americhku propagandu , mi smo dobri momci , a ovi irachani su loshi , znachi isto kao i kod nas ... samo jbg puistinja je zanimljivija od brda i planina ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

totalno gresis foxb

normalno da ce u svakoj novijoj fps igri da bude m4a1 i ak47...

ovo se radi o ideju igre, o njenom izvodjenju, sto se klasa uopste tice...

Ove dve igre nemaju nikakve veze jedna sa drugom sem klasa a cak ni one nisu iste nego su samo slicne. I ti sad kazes da ce cela igra biti kradja ET-a i da ce sve prekopirati zbog SLICNOSTI. I jos posle kazes da ja totalno gresim???

Ivane je bio u pravu kad je napisao "s kim ja raspravljam"

E da Ja nisam uopste spominjao da su u pitanju m4a1 ili ak47. Uglavnom zato sto u bf2 nece biti ak47 vec ak *** (Ne secam se broja ali znam da je trocifren

I na kraju vrh svih gluposti

jedino ako naprave 1942 mod u bf2 enginu to ce biti onda do yaya

dakle po tebi je kradja da igra koja se odigrava u moderno vreme ima slicne klase kao ET ali ti nije kradja da se igra odigrava u isto vreme sa istim naoruzanjem i klasama kao u ETu? [;)]

Kako mozete da igrate igru koja siri americhku propagandu , mi smo dobri momci , a ovi irachani su loshi , znachi isto kao i kod nas ... samo jbg puistinja je zanimljivija od brda i planina ...

U battlefieldu nema dobrih i losih momaka samo vojnika, a sto se mene tice iracani su dobri momci [:)]

Link to comment
Share on other sites

igracu je samo ako naprave 1942 mod...

stvarno mi nije jasno sto se vracas na te stare igrice :) ...

Ova battlefield 2 je SUPER STVAR .

Skini DEMO IGRE i probaj ...

LJUDI GLEDAJMO U BUDUCNOST .

Jebo 2 svetski rat , jebo hitlera :)

HIP HOP SERBIA PORTAL

www.hiphop-np.com/forum

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u novine citao da su u jednoj igraonici u SWE igrali DEMO .

Ja pokusavam da ga nadjem da downloadujem .

Kad nadjem postavit cu ovde link i vi da skinete POZDRAV .

Ma nije to bilo u igraonici nego su to pravili promociju BF a u SWE pa su u neki tamo ogromni hangar doneli demo verziju instalirali je i kad se event zavrsio deinstalirali i vratili je nazad u DICE.

Nema demoa i nece ga ni biti jos mesec dana [:(] kada izlazi i sama igra [:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...