Jump to content

Final 8, GY liga


Bartuc

Recommended Posts

Rekao bih da ovo za primanja nije tachno. Luka ima ravno 15k eura mesechno, dok Vule i Miloje,a moguce i josh neki imaju mnogo vishe. Ne verujem da Hemofarm ima bash toliko novca.

Dobro, Vule i Miloje imaju, ali zashto bi neko drugi imao vishe od Luke?

Ovo za plate Hemofarma je 100% tachna informacija, uostalom shto ne bi imali para, oni su od prodaje Milichica vratila sva ulaganja od osnivanja kluba...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prvi zato shto je u mnozhini, te tako prozivash i mene... ;)

A drugi upravo zbog te donje rechenice... :)

Kao shto mi Lex reche posle utakmice-ubili su nas :) Shta reci, imali smo chak i ovako ochajni svoje trenutke, usrali smo dva napada posle trojke kosh-faula Tripkovica, mozda je onaj faul posle rampe Avdalovica, a na 3 sekunde do kraja napada bio nepostojeci, ali to nije vazno sada, Hemofarm nas je pregazio, osvojio je nebitno takmichenje, nadam se da ce Partizan konsolidovati do zavrshnice ovog koje ima neki smisao...

Josh par rechi o samoj utakmici-u Partizanu vredni pomena samo Tripko i Luka, delimichno Kosta... Kod Hemofarma su svi bili na nivou jednog finala, pa makar i nebitno takmichenje bilo u pitanju...

:)

Link to comment
Share on other sites

Dobro, Vule i Miloje imaju, ali zashto bi neko drugi imao vishe od Luke?

Ovo za plate Hemofarma je 100% tachna informacija, uostalom shto ne bi imali para, oni su od prodaje Milichica vratila sva ulaganja od osnivanja kluba...

Dugo me nije bilo...

Bartuc ne znam zasto toliko forsiras da je Hemofarm skup klub...

Hemofarm je klub sklopljen od gomile mentola (cast izuzecima) koji nisu uspeli u maticnim klubovima...

Osvojili su gej ligu samo zato shto znaju da Nashu ligu nema teorije da osvoje pa su usli motivisaniji od Zvezde u mec... A kako su nashi usli nonsalantno pokazuje cinjenica da je Miloje probao da zakuca... [:(]

Ali svejedno nije problem uzecemo mi nashu ligu...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Dobro, Vule i Miloje imaju, ali zashto bi neko drugi imao vishe od Luke?

Ovo za plate Hemofarma je 100% tachna informacija, uostalom shto ne bi imali para, oni su od prodaje Milichica vratila sva ulaganja od osnivanja kluba...

zato shto kad se taj ugovor potpisivao (jun-jul proshle godine) luka je bio samo jedan od mnogih u partizanu, i to shto je dobio je bilo za 3k eura vishe nego u zvezdi proslih sezona, tako da je sigurno bilo placenijih igracha,a ima i dalje. Stepp, Miloje, Kosta,Vule su placeniji od Luke i to dosta.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

bartuc, ti ne bi mogao da budesh objektivan ili nearogantan pa da te to kosta i samog zivota

pa dobro, teshko mu zbog poraza, ipak je partizan najkvalitetniji, najbolji tim, i slichno, milojevica ne moze niko da chuva, stepp je chudo itd itd..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dugo me nije bilo...

Bartuc ne znam zasto toliko forsiras da je Hemofarm skup klub...

Zato shto mu igrachi imaju najvece plate, logichno ;)

Objektivno-shta je Hemofarm dobio a Partizan izgubio sinoc osim trofeja u privatnoj ligi koju drzi Sidro?

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Zato shto mu igrachi imaju najvece plate, logichno ;)

Objektivno-shta je Hemofarm dobio a Partizan izgubio sinoc osim trofeja u privatnoj ligi koju drzi Sidro?

Ne kapiram! Kako sta je jos dobio pa 18 prstenova od cistog zlata ;)

A sada ko ima najvece plate ne verujem da mozemo ti i ja da kazemo.

@Highl1

Ne razumem te... Pa zar nije KKP to shto si naveo?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

A sada ko ima najvece plate ne verujem da mozemo ti i ja da kazemo.

Da, mogu da kazem... To sam cho od dva pouzdana izvora, a koji ne poznaju jedan drugog, tako da je sigurno tachno...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Bartuc nema sanse... ako je to tacno onda ti iz Hemofarma bas ne znaju shta ce sa parama (shto je redak slucaj u Srbiji, mislio sam da ne postoji ali svaki dan nesto novo...)

Koga oni placaju? Koji kreteni... [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

neshto ne verujem u te tvoje izvore nimalo, vishe verujem Luki koji mi je rekao kolko ko dobija

a ono, nishta niste izgubili juche, niste ni u kupu, a necete ni u prvenstvu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dobro, SoG, ni prvi ni poslednji put da se ne slazemo, nemoj mi verovati, tvoja stvar...

Higli, nisam bash siguran da Luka zna bolje od Bogavca ko koliko dobija u Hemofarmu, ali to je vec tvoja stvar...

Shto se tiche prvenstva, realno, Hemofarm ima najbolji sastav, ali verujem u svoj klub, mislim da imamo Vujoshevica koji najbolji spremi ekipu za taj deo sezone, a da se ne lazemo, to je nasha liga, znamo za koga se uvek sudi u deulima protiv klubova iz NS-a, Vrshca i sl. ;)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ma ok Bartuc... u pravu si "ni prvi ni poslednji put..." - salim se ;)

Znas kako vise verujem izvoru koji se zove - Logika...

Nelogicno mi je da igraci poput Vasiljevica, Djikanovica, Bakica... dobijaju vecu lovu od Steppa, Suputa... pa oni da su mogli doveli bi njih a ne propalog Bakica.

@Highl1

Znas kako burazeru usao si u klub! Ljudi koji nisu verovali u prethodne tri godine da ce KKP da uzme titule. Nije problem... Ima vas dosta ;)

Ajde mi reci ekipu koja je KKP dobila vise od 2 puta ove sezone? NEMA JE! Eto tako.

Reci mi taj klub koji ce da dobije KKP tri (ej tri!) puta. Partizan mnogo vise vredi nego sto ti i tebi slicni misle. Ako vec hoces da cujes: Drago mi je da smo izgubili i kup i GaY ligu... Posebno ovo drugo. Bilo bi mnogo rano da udjemo u formu. Sacekaj jos koje kolo pa ces videti sta znaci kada ekipa melje 40 minuta.

Znas kako? Ovo se ponavlja vec 3 godine tako da ne pricam nista novo - bar onima koji iole prate basket. A ostale ce tek da se uvere...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ma ok Bartuc... u pravu si "ni prvi ni poslednji put..." - salim se ;)

Znas kako vise verujem izvoru koji se zove - Logika...

Nelogicno mi je da igraci poput Vasiljevica, Djikanovica, Bakica... dobijaju vecu lovu od Steppa, Suputa... pa oni da su mogli doveli bi njih a ne propalog Bakica.

@Highl1

Znas kako burazeru usao si u klub! Ljudi koji nisu verovali u prethodne tri godine da ce KKP da uzme titule. Nije problem... Ima vas dosta ;)

Ajde mi reci ekipu koja je KKP dobila vise od 2 puta ove sezone? NEMA JE! Eto tako.

Reci mi taj klub koji ce da dobije KKP tri (ej tri!) puta. Partizan mnogo vise vredi nego sto ti i tebi slicni misle. Ako vec hoces da cujes: Drago mi je da smo izgubili i kup i GaY ligu... Posebno ovo drugo. Bilo bi mnogo rano da udjemo u formu. Sacekaj jos koje kolo pa ces videti sta znaci kada ekipa melje 40 minuta.

Znas kako? Ovo se ponavlja vec 3 godine tako da ne pricam nista novo - bar onima koji iole prate basket. A ostale ce tek da se uvere...

Ti nisi normalan :)

Pa partizan je proshle i pretproshle sezone bio mnogo jachi nego shto je ove. Protiv ochajne zvezde u subotu je bilo chupanje, protiv hemofarma tragedija. Ne kazem da ce partizan da izgubi titulu, ali ce mnogo vishe da se namuchi nego proshlih godina.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ti nisi normalan :)

Pa partizan je proshle i pretproshle sezone bio mnogo jachi nego shto je ove. Protiv ochajne zvezde u subotu je bilo chupanje, protiv hemofarma tragedija. Ne kazem da ce partizan da izgubi titulu, ali ce mnogo vishe da se namuchi nego proshlih godina.

Nisam normalan ;) pisem pola sata.... kao neki retos pr...

Bas me briga shto je protiv cz bilo chupanje... mi smo dobili.

Bas me briga shto je protiv Hemo. bilo ocajno - drago mi je sto smo izgubili. Sledece kolo igramo protiv njih.

Znas koliko me interesuje da li cemo teze ili lakse da osvojimo titulu bitno je da cemo da je osvojimo. Tituli se u zube ne gleda...

Mi imamo slabiji tim nego shto smo ga imali prosle godine... A kakav zvezda ima tim u odnosu na proslu godinu? Reflex? Hemofarm ima ocajan tim iz god. u god. nisu vredni pomena (malo sa previse emocija govorim o Hemofarmu - nemojte da zamerite ;)) Ja se nadam da ce u sledecem kolu kad budemo igrali protiv njih pokazati kome je gde mesto....

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Nisam normalan ;) pisem pola sata.... kao neki retos pr...

Bas me briga shto je protiv cz bilo chupanje... mi smo dobili.

Bas me briga shto je protiv Hemo. bilo ocajno - drago mi je sto smo izgubili. Sledece kolo igramo protiv njih.

Znas koliko me interesuje da li cemo teze ili lakse da osvojimo titulu bitno je da cemo da je osvojimo. Tituli se u zube ne gleda...

Mi imamo slabiji tim nego shto smo ga imali prosle godine... A kakav zvezda ima tim u odnosu na proslu godinu? Reflex? Hemofarm ima ocajan tim iz god. u god. nisu vredni pomena (malo sa previse emocija govorim o Hemofarmu - nemojte da zamerite ;)) Ja se nadam da ce u sledecem kolu kad budemo igrali protiv njih pokazati kome je gde mesto....

mislim da je i najvatrenijim delijama jasno da je zvezda smeshna u basketu, otkrivash toplu vodu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da ce u sledecem kolu kad budemo igrali protiv njih pokazati kome je gde mesto....

Znachi, po tebi imamo bolji tim od Hemofarma?

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

bartuc, ti ne bi mogao da budesh objektivan ili nearogantan pa da te to kosta i samog zivota

Da se ne bi ponavljali citirao sam coveka...

Takodje ne bih da vredjam samo cu da poredim neke stvari:

Hemofarm Company:

Vasiljevic (u Slogi bio sasvim prosecan)

Topic (podeli godine sa dva i dobices Tripkoviceve)

Bogavac (jedini koji iole valja)

Popovic (dosao iz propale Zvezde zaigrao dobro na kraju prosle sezone (3-4 tekme) i poslednju protiv KKP i to je to)

Hukic (kao shto ide pesma "s' vremena na vreme...") Reprezentativac BiH - shta reci? Mora biti vrh igrac cim igra za jarane iz Bosne

Meeking (ne znam shta on kog djavola trazi u toj ekipi)

E sad da ne nabrajam Rakica, Borisova i drugove...

A ti Bartuc usaglasi malo stavove sa samim sobom... jer si ti prvi bio koji si posle Makedonikosa govorio o "provincijskoj ekipi" i slicno... [^]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Hemofarm je jachi od Partizana (trenutno, odnosno bio je proteklog vikenda), zato shto nemaju problema sa povredama (Shuput i Stepp josh uvek nisu u punoj formi), zato shto su daleko iskusniji, i fizichki mnogo jachi. Na kraju krajeva, finale su dobili na mnogo bolje kretanje bekova i u napadu i u odbrani, i na fizichku nadmotj Popovitja i Djikanovitja nad Perovitjem.

Ova generacija Partizana ima veliki potencijal, ali potencijal nije isto shto i trenutan kvalitet.

Do kraja sezone to mozhe da se promeni, poshto Partizan ima mnogo rezerve, a Hemofarm je odigrao blizu svom maximumu.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Da se ne bi ponavljali citirao sam coveka...

Takodje ne bih da vredjam samo cu da poredim neke stvari:

Hemofarm Company:

Vasiljevic (u Slogi bio sasvim prosecan)

Topic (podeli godine sa dva i dobices Tripkoviceve)

Bogavac (jedini koji iole valja)

Popovic (dosao iz propale Zvezde zaigrao dobro na kraju prosle sezone (3-4 tekme) i poslednju protiv KKP i to je to)

Hukic (kao shto ide pesma "s' vremena na vreme...") Reprezentativac BiH - shta reci? Mora biti vrh igrac cim igra za jarane iz Bosne

Meeking (ne znam shta on kog djavola trazi u toj ekipi)

E sad da ne nabrajam Rakica, Borisova i drugove...

A ti Bartuc usaglasi malo stavove sa samim sobom... jer si ti prvi bio koji si posle Makedonikosa govorio o "provincijskoj ekipi" i slicno... [^]

Kompleksi su jedna stvar, kvalitet neshto sasvim drugo...

Vasiljevic: Ok je bio kao backup, nije trebalo oterati Cummingsa

Topic: gde cesh pouzdanijeg igracha, shta mislish, shto ga drzi u igri po 40 minuta cele sezone?

Popovic: Pa koga mi imamo na centru? Da citiram drugare iz Uzica koji dolaze sa nama na Partizan-"Kosta, kada cesh vishe u taj NBA?"

Hukic: Da li si ti video kako chovek shutira? A koliko je visok mozesh naci na sajtu lige...

Meeking: nisam razumeo tvoje zapazanje, da li se po tebi on ne uklapa u ekipu, ili je losh igrach? Ovo prvo stoji, a ako mislish da je losh igrach, onda stvarno prati neki drugi sport :)

Do kraja sezone to mozhe da se promeni, poshto Partizan ima mnogo rezerve, a Hemofarm je odigrao blizu svom maximumu.

U pravu si, teshko da Hemofarm moze mnogo bolje od ovoga, a i kada bude finale plej-ofa, necemo imati derbi na dan pre svake utakmice ;)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Neces ti meni da govoris koji cu ja sport da pratim covece koji shatro gledas i KKP i KKCZ uzivo!

Idi citaj shta S O'Neal ima u kupatilu... mnogo si bolji u toj sferi!

Hukic da li si video kako sutira chovek? Koja glupost! Prva liga... veruj mi!

Taj isti Hukic nema blage veze... i slabiji je igrac u odnosu na Shuputa... E sad, necu da ti pricam o Shuputu... ionako me ne bi razumeo...

Sledeca stvar.

Topic moj brajko ima 36 dina i Miloje je sada za dve klase ispred njega

Sledeca stavka

Popovic:

Popovic je dobar igrac ali nije extra klasa... i nije mnogo bolji od Kostarike... bar nije mnogo.

Shto se tice Meeking: ne uklapa se u ekipu...

Jos jedan stvar:

Hemofarm je tim koji je prilicno iskompleksiran kao shto si i sam rekao... tim koji bolje od onoga ne moze... a KKP prilicno moze bolje.

Uzgred kada ostavim post gledaj da odgovoris na njega odmah a ne da vrsljas po netu i sajtovima lige trazeci koliko je visok Hukic i slicno. Malo je glupo. Takodje ti si NBA expert tako da nemoj da se mesas previse u ono sto ne znas dobro... izgleda glupo.

Vidi se da si u fazonu: kao tim odigra dve dobre utakmice... itd. Onda je ekipa ekstra. Probaj neki put da malo razmislis svojom glavom.

Sam si rekao da Hemofarm nece nista osvojiti... a sada pricas trecu pricu... Sam si rekao da ce Partizan osvijiti titulu a da Hemofarm ima skuplji i jaci tim... pa je logicno da u Vrsac ode titula.

Takodje ne volim da diskutujem sa ljudima koji menjaju svoja misljenja kao na traci.

Ja stojim iza svojih reci... a ti?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Miloje, Kosta, Samardziski i Velickovic ne mogu da se porede sa Topicem, Meekingom, Popovicem i Djikanovicem.

Hukic je bolji i od Shuputa i od Luke.

Bogavac i Bakic su, bar po meni, bolji od Tripkovica i Steppa.

Jedino na playu Partizan ima prednost, a ja ne bih rekao da taj duel moze da nadoknadi sve nedostatke od gore.

Hukic je, po meni, kljucni igrac Hemofarma. Veliki je a igra krilo, moze da brani i male i velike, a odlicno sutira. Obe Hemofarmove cetvorke ubacuju za tri, pa Miloje mora da izlazi iz reketa i ostavlja veliku rupu u odbrani. Tada, ako ne dominiraju Popovic i Djikanovic snagom, Hukic se spusta i daje sigurne poene protiv da li nizih (Shuput, Tripkovic, Bozic, Stepp...) da li slabijih (Luka) cuvara. Naravno to nije nista pametno, ali Partizan onda mora malo da se skupi, a sa druge strane zeljni trojki cekaju Bakic, Vasiljevic, Bogavac... Prilicno jednostavno, a jedino cemu mozes da se nadas je da u finalu Bogavac promasi vise penala nego u celoj sezoni (kao prosle godine).

Naravno, ako u finalu bude pun Pionir i pocne lozenje Hemofarm nema sta da trazi. A tako je bilo zadnje tri godine!

Link to comment
Share on other sites

Neces ti meni da govoris koji cu ja sport da pratim covece koji shatro gledas i KKP i KKCZ uzivo!

Idi citaj shta S O'Neal ima u kupatilu... mnogo si bolji u toj sferi!

Hukic da li si video kako sutira chovek? Koja glupost! Prva liga... veruj mi!

Taj isti Hukic nema blage veze... i slabiji je igrac u odnosu na Shuputa... E sad, necu da ti pricam o Shuputu... ionako me ne bi razumeo...

Sledeca stvar.

Topic moj brajko ima 36 dina i Miloje je sada za dve klase ispred njega

Sledeca stavka

Popovic:

Popovic je dobar igrac ali nije extra klasa... i nije mnogo bolji od Kostarike... bar nije mnogo.

Shto se tice Meeking: ne uklapa se u ekipu...

Jos jedan stvar:

Hemofarm je tim koji je prilicno iskompleksiran kao shto si i sam rekao... tim koji bolje od onoga ne moze... a KKP prilicno moze bolje.

Uzgred kada ostavim post gledaj da odgovoris na njega odmah a ne da vrsljas po netu i sajtovima lige trazeci koliko je visok Hukic i slicno. Malo je glupo. Takodje ti si NBA expert tako da nemoj da se mesas previse u ono sto ne znas dobro... izgleda glupo.

Vidi se da si u fazonu: kao tim odigra dve dobre utakmice... itd. Onda je ekipa ekstra. Probaj neki put da malo razmislis svojom glavom.

Sam si rekao da Hemofarm nece nista osvojiti... a sada pricas trecu pricu... Sam si rekao da ce Partizan osvijiti titulu a da Hemofarm ima skuplji i jaci tim... pa je logicno da u Vrsac ode titula.

Takodje ne volim da diskutujem sa ljudima koji menjaju svoja misljenja kao na traci.

Ja stojim iza svojih reci... a ti?

Prochitaj shta ti chovek (sa trenerskom licencom BTW ;)) kaze, pa se onda zapitaj zashto se toliko qrchish, a nemash pojma o kosharci...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...