Jump to content

Final 8, GY liga


Bartuc

Recommended Posts

Danas smo gledali dve utakmice:

Hemofarm-Bosna 84:69

Partizan-Zadar 99:72

Moderatorski tandem Bartuc-Lex je ocenio danashnji program kao vrlo uspeshan, nashe zelje za sutra su trijumf Olimpije nad pacenicima iz Zeleznika, kao i pobeda Cibone nad mocnim timom zvezde ;)

Shto se danashnjih utakmica tiche, Hemofarm je bio malchice smoran, dok je Partizan kao i obichno obelezio rahitichni Kosta Perovic svojim fantastichnim potezima u prvom poluvremenu...

Luka je proigrao, bilo je veorvatno dosta skauta, pa se moralo, Miloje kao i obichno najbolji, Stepp i Shuput se OK uklapaju posle povratka...

Naravno, potezi dana-dva alley-oopa Stepp-Luka...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moderatorski tandem Bartuc-Lex je ocenio danashnji program kao vrlo uspeshan, nashe zelje za sutra su trijumf Olimpije nad pacenicima iz Zeleznika, kao i pobeda Cibone nad mocnim timom zvezde ;)

Ma ajde Bartuc kako mozes da navijas za slovence i hrvate?

Reci da ne bi bilo mocnije da u polufinalu budu 4 nasha kluba?

Stepp me je prilicno iznenadio jer je posle pauze odigrao odlicno.

Zvezda tradicionalno dobija sada slabasnu Cibonu tako da nemoj da ocekujes pobedu ustasha...

Reflex ce verovatno da izgubi od Olimpije... Iako je vrlo dobro poceo Super Ligu.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Hemofarm je prilichno lako dobio Bosnu, uz relativno duboku rotaciju i ok raspodeljenu minutazhu, koja znachi da tje biti odmorni pred vikend. Iako je bilo gusto (max 5-6 razlike) skoro 35 minuta, videlo se da Bosna nema igru i da je Hemofarmu potreban samo jedan nalet da reshi mech. Na 6 minuta pre kraja je bilo +11 i to je bilo to.

Partizan je igrao ochajno prvo poluvreme (ishlo se na Kostu ;)), uz dva dobra perioda od dva minuta sredinom 1/4 i na kraju 2/4. Sretjom, taj finish prvog poluvremena i pochetak drugog je vreme kada je napravljena serija od 22:2, doshlo se sa -10 na +10 i tu je vetj utakmica prelomjena. Do kraja smo videli i par dobrih Kostinih poteza (neverica na tribinama), prilichno vesele i razigrane igrache Partizana i aley-oop Steppa i Luke iz auta za konachan rezultat.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ju ju ju Bartuc pa nisam video da si stavio da ce Cibona da pobedi [:D]

Sram te bilo, pa naravno da cemo da tucemo Hrvate!!! Mislim da zvezda moze do finala, ako ne i vishe...

Ne druze, ne moze... Igrom od danas, zvezda moze samo da popije 20 razlike od Partizana...

Danashnji rezultati:

Olimpija-Reflex 80:91

zvezda-Cibona 73:71

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Heh...

Srbija 4 - exYu 0

Fakat je da Olimpija mozhe bolje, te da je Cibona u rasulu. Ali, ochigledno je da su to jedine dve ekipe sa kojima vredi igrati uopshte. Ovo ostalo je krsh.

Enihu... Mislim da tje oba polufinala biti jako zanimljiva.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Olimpija-Reflex 80:91

zvezda-Cibona 73:71

dobro ne gotivish zvezdu ali si ipak zaduzhen da budesh barem malo manje pristrasan(kao moderator).

da ne bude zabune ja navijam za zvezdu,i mislim da nam je tim smeshan(jer nam je jedini pravi crnja u timu jeretin:),ali ipak je malo trulo to napushavanje stalno i svugde

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ne to nisam hteo reci.kapiram ja njega svi vole da se prozivaju,ali ipak je mod na forum,i mene koji nisam tolko redovan po malo iritira.ima zvezdasha koji su redovniji i aktivniji

ili si hteo indirektno reci da vlast navija za partizan?

bando crvena!dole Lucky dole vlada!

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

,Apr 30 2005, 19:04:44] I mene iritira, i ako sam partizanovac :).

moram da se nadovezem na textove smorenih forumasha, i mene ozrachi bartuc sa ovakvim komentarima..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1/2 finala

Hemofarm-Reflex 88:80

zvezda-Partizan 85:87

Za drugara koji se pravi pametan gore, IAKO-jedna rech...

@ badnick&Highli Navika je navika, moja ljubav prema zvezdi nije porasla od trenutka kada sam pocheo da je pishem malim slovom ;) Uostalom, jako mi napushavanje shto napishem ime tima malim slovom, jebo sam mu kevu ;)

@ badnick2 Nisam razumeo znachenje tvoje opaske za Jeretina, nadam se samo da nisi hteo time da kazesh da je on dobar igrach...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Hemofarm je kontrolisao mech od pochetka, no Reflex uspeva u finishu da se primakne na 79:75, zatim Topitj pravi ochigledne korake, koje sudije ne sviraju, te on vratja loptu Vasiljevitju koji pogadja prelomnu trojku za +7. Reflex do kraja ima neke nebuolozne akcije za 3 koje promashuje Warren. I Hemofarm relativno lako izbegava pravu neizvesnost i zavrshava sa 88:80.

Derbi ochajan. Zvezda je na pochetku iskoristila shto se Kosta izgubio u odbrani, pa im je prolazio pick&roll + shto je Tripkovitj katastrofalno chuvao Radivojevitja koji je pogodio 3 trojke. Na kraju poluvremena +3 za Zvezdu.

U drugom poluvremenu Partizan kretje neshto bolje u napadu, ali i dalje igra sa dosta nervoze. I par takvih, ultra nervoznih, trenutaka, Zvezda uspeva da iskoristi da zadrzhi prikljuchak. U jednom trenutku stizhe na 69:69, ali Partizan odgovara serijom 11:0. Tada na scenu, kao i u finishu protiv Cibone, stupaju sudije (do tada su imali podjednak broj greshaka za obe strane) i vratjaju Zvezdu u zhivot serijom smeshnih odluka i gluposhtju pojedinih igracha Partizana koji na tu 'promenu kriterijuma' nisu umeli da odreaguju. Ipak, nesposobnost igracha Zvezde, da pogode poklonjena bacanja kad moraju, dolazi do izrazhaja i Partizan dobija, mada je sve mirisalo na produzhetak.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ma vlast ne navija nizakoga, odavno je domaci sport prestao da bude zanimljiv, cisto kazhem da bi bilo super da je drugi moderator zvezdas sa istim "afinitetima" kao bartuc i onda bi se tu sigurno razvijale zanimljive diskusije.

Inace, odgledao sam derbi, ja smesniju stvar odavno nisam gledao na televiziji ... pa oni drugari nisu mogli da se sastave, ne znam uopste kako su skupili i onoliko poena. Nisam video vishe greshaka sa obe strane, izgubljenih lopti, nekih skroz glupih poteza i ostaloga odavno na utakmici (doduse, nisam gledao zvezda - cibona ;).

Ako nam je onakvo polufinale, kako li su tek igrali oni ortaci sto nisu ni usli u final 8...

Link to comment
Share on other sites

Hemofarm>>>>>>partizan

a lakersi nisu ni u play off-u...

primi bol :)

sad nece ni da se javi, po obichaju :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Lackyja bih zamolio da ne provocira, i time prouzrukuje mogutje nemire medju pripitomljenim stanovnicima ovog podforuma.

A po cemu je moj post "mooooderaaaatoooriiii...." provokativniji od recimo "primi bol" ? :)

Ali dobro, kul je sto si obrisao post, sad ce biti jos interesantnije ako se ispostavi kao istinit :}

Link to comment
Share on other sites

Kao shto mi Lex reche posle utakmice-ubili su nas :) Shta reci, imali smo chak i ovako ochajni svoje trenutke, usrali smo dva napada posle trojke kosh-faula Tripkovica, mozda je onaj faul posle rampe Avdalovica, a na 3 sekunde do kraja napada bio nepostojeci, ali to nije vazno sada, Hemofarm nas je pregazio, osvojio je nebitno takmichenje, nadam se da ce Partizan konsolidovati do zavrshnice ovog koje ima neki smisao...

Opet, ne treba zaboraviti da od 8. najplacenijeg igracha u Hemofarmu u Partizanu veca primanja ima samo Miloje, i to neshto znachi...

Josh par rechi o samoj utakmici-u Partizanu vredni pomena samo Tripko i Luka, delimichno Kosta... Kod Hemofarma su svi bili na nivou jednog finala, pa makar i nebitno takmichenje bilo u pitanju...

[offtopic]

U, neko mi je jebo majku, napisao je LAL malim slovom... Odakle li mu samo ideja da simpatizer Lakersa ove godine? Shaq je preshao u Miami, za tvoju informaciju...

Naravno, u NBA navijam za Seattle vec duzi niz godina, to se nikada nije menjalo...

[/offtopic]

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Rekao bih da ovo za primanja nije tachno. Luka ima ravno 15k eura mesechno, dok Vule i Miloje,a moguce i josh neki imaju mnogo vishe. Ne verujem da Hemofarm ima bash toliko novca.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Partizan je ochajno, ali ochajno branio zonu. Miloje i Vule potpuno izgubljeni u napadu, shto zbog odlichne odbrane Hemofarma, shto zbog njihove dekoncentracije. Stepp shepao celo drugo poluvreme. Na kraju su klinci pokushali neshto trojkama, ali je Hemofarm uvek imao otvoren shut, koji im je ulazio i to je bilo to. Vrshchani su pokazali najzreliju igru na ovom turniru i zasluzheno su osvojili pehar.

Partizanova uprava mozhe samo da se zamisli zashto trenutno ima samo 2,5 PF/C igracha u rotaciji (Miloje, Kosta i Samardzha) pa se igra koja je bila bazirana na centrima, odjednom izvlachi na decu koja igraju bekove.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...