Jump to content

Fegeti u srbiji??


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uff ovo sa pilanjem i testerisanjem meksickim je vrlo originalno i sto je josh bolje vishe nego bolno ... 5 ^^

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Naucno dokazano je da preteran strah od homoseksualizma, iliti homofobija je upravo strah da se ne postane jedan od njih... da skratim pricu, manje vise svi koji su zesce naostreni protiv pedera su upravo najgori potencijalni pederi...

Apsolutno mi ne smetaju, sto vise njih to vise devojaka za nas strejtere...

retired...

Link to comment
Share on other sites

pa mis'im ne vidim sta se i vi lozhite koji moj. Jasno je svima da 95% onih koji kazu "ja bih sve njih uza zid pa metak u celo" kada bi ih recimo na tvu pitali "sta mislite o gejevima" rekli u najgorem slucaju "nemam komentar"... Tako da je zapravo kolicina homofobije izuzetno mala, jer su svi "jaki na tastaturi" ...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne treba osudjivati gay-eve, neka zive sboj zivot...

Evo ja....naprimer sam isto GAY....i drzim se podalje od ovakvih razgovora da ne

bi imao problema posle... Inace, volim da mi drustvo prave mlade devojcice

18-25 dina, osecam se nekako bezbednije, kao ljudi misle da sam normalna osoba

a ne GAY.... I zato ako ima neka takva ovde nek me slobodno cimne pa da

skokne do mene na kafu sa ostalim devojcicama, i neka kaze i svojim

drugaricama da mi pomognu svojim prisustvom....bicu im zahvalan i pravicu

im expresso i NES kafu kolko hoce, i to sa puuuuuno shlaga AKA vrhnja !!! [^]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

postoji razlika izmedju tolerancije u smislu "ne pipaj me i necu ti polomiti prste u masini za mlevenje mesa" i proglasavanje dekadencije za neku sasvim normalnu pojavu, kao sto se to radi.

nek oni budu to sto hoce, ali ne moraju da prave od toga parade i slichno. I ja volim da jedem sve slatkise koji imaju u sebi kokos ali ne vidite mene kako setam gradom i drzim transparent " ja obozavam kokos i ponosim se tim"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nek oni budu to sto hoce, ali ne moraju da prave od toga parade i slichno. I ja volim da jedem sve slatkise koji imaju u sebi kokos ali ne vidite mene kako setam gradom i drzim transparent " ja obozavam kokos i ponosim se tim"

supa od kokosa, sveze mleko od kokosa, salata od kokosa, pechenje od kokosa....MRZIM KOKOS! [:D]

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

bah.. dok su dalje od mene, sve je kyl... mada ovoliko reklamiranje stvarno pocinje da me nervira...

btw, ste mislili nekad o onom "sto vise njih, vise riba za nas normalne" ??

a recite ako su to oni plasirali onako da ih mi ne bi dirali, nego da bude kao "uuu.. doyayaaa.. samo da bude sto vise fegeta, pa cemo mi da se rasturimo od riba" i sl fore... ;]

btw meksiko pwnz :))

tako cu i ja 15. maja [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Mada sumnjam da mi ne bi smetalo da na ulici vidim dva lika kako se dr?e za ruke.

Da, ali shta ako krenu da se ljubu? Ili neshto josh gore? Aiiiiiiiiii... [xx(][:D] Sa druge strane, kad bi se to tako tolerisalo kod nas, postojale bi i dobre shanse da vidish neke zgodne lezbache kako rade to isto. [8D] Jebiga, chasha meda - chasha zuci i tako ti fazoni. [:D]

Inache, shto se tiche teme, razmishljam otprilike kao Starbak ili Iguana, ne volim nikakve "gay pride" akcije.

Takodje, pojedini chlanovi bi mogli, zarad Dreadnought-a i Kalelen-a, da iskuliraju sa prekomernim gej hejtom.* [:D]

Nego, zar ne bi bilo dobro da oni imaju neki klub ili tako neshto, kao shto gledamo u stranim filmovima, pa bi onda mogli tamo da idu i da ne smaraju likove po coshkovima?

*morao sam, udrite i vi po jednu i to je to, da ne smorimo k'o proshli put [;)]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

supa od kokosa, sveze mleko od kokosa, salata od kokosa, pechenje od kokosa....MRZIM KOKOS! [:D]

Koji to bese crtani???? JAo Jao....jel sima kosmos na nekom ostrvu, samo hasa kokos i onda nailazi dusko dugousko i krece bahanalija?

Link to comment
Share on other sites

kad bi se to tako tolerisalo kod nas, postojale bi i dobre shanse da vidish neke zgodne lezbache kako rade to isto.

dobro me podseti!

u ponedeljak bio sa ortacima u nekom kafiću/klubu/čemugod, kad pored nas stoje dve dobre (ali stvarno dobre) ribe i ljube se. i to je trajalo jedno 10ak minuta, nakon čega su oti

Link to comment
Share on other sites

Pazi to sa ribama je zajebano ja znam neke moje drugarice kada su ih startovali neki cobani su izglumile da su lezbejke da bi skinule sa grbace (inace i jedan i druga imaju momke, ali igrom slucaju decki im nisu bili tu pa bi potrajalo objasnjavanje..)

Link to comment
Share on other sites

dobro me podseti!

u ponedeljak bio sa ortacima u nekom kafi?u/klubu/?emugod, kad pored nas stoje dve dobre (ali stvarno dobre) ribe i ljube se. i to je trajalo jedno 10ak minuta, nakon ?ega su oti?le u drugi deo kluba gde im se gubi svaki trag. mi smo ostali u neverici. (u veverici:)

(ne, nije bio gej klub.. nadam se :)

sve u svemu.. dovoljno neobi?no ?to videh dykes :D kako se slobodno izra?avaju, ali jo? dobre ?ke..

[:0]

The pictures, man!!! Where are the friggin' pictures?!?!?!?! [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...