Jump to content

intelli 4.0


rokafela

Recommended Posts

Ja na Sweex tastaturu nisam dobio ni dana garancije, pa mi je sve bilo jasno kada se pokvarila posle dve nedelje.

Ne znam za BGD, ali u NS samo najskuplje Logitech varijante imaju garanciju od godinu dana, one srednje 6 meseci, a najjeftinije imaju tzv "tehnicku garanciju", kako mi je to prodavac rekao. Preciznije, garantuju da radi dok ne pocnes da ga koristis, a vadjenje misa ili tastature iz kutije ponistava garanciju. Bah.

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

Ja na Sweex tastaturu nisam dobio ni dana garancije, pa mi je sve bilo jasno kada se pokvarila posle dve nedelje.

Ja sam skoro probao neka dva sweexova misha, ne zna se koji je loshiji :)

Sto se misheva/tastatura tice, naravno da ide garancija nesto na taj fazon, ali za taj mx518 recimo obavezno mora da ide godinu/dve dana ... To me je i malo iznenadilo da mozes da kupis neki sa 7 dana garancije.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam skoro probao neka dva sweexova misha, ne zna se koji je loshiji :)

Sto se misheva/tastatura tice, naravno da ide garancija nesto na taj fazon, ali za taj mx518 recimo obavezno mora da ide godinu/dve dana ... To me je i malo iznenadilo da mozes da kupis neki sa 7 dana garancije.

pa ja kontam da je garancija tako mala zato sto nece da se cimaju......(da im vracas misa)ipak je to ogroman market(MAGA MARKET RODIC :D )......ili ih jednistavno boli uvo........sve u svemu kratka garancija ali i mnogo jeftinije..

The scent of a woman was not mine...

Link to comment
Share on other sites

ja decko dobro razmisli...ortak moj ga je imao medju prvima u zemlji...davno je to bilo..upecao se na pompezne najave..izcimaom neku familiju iz evrope da mu ga posalje....kad ga je dobio hteo da ga olupa isto veche...dan danas ga u ruke ne uzima...

nego sad sam bas i dosao u ovaj deo foruma da se raspitam kakav je taj mx518!!! vidim da ga ima kod nas vec...jel ga neko korostio...ne mogu da dobro ocenim po slicici..jel mu dizajn isti kao kod 500 i 510 ?

ajde pliz neko utiske dok nevidim licno kakav je...

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...