Jump to content

team-scg


Recommended Posts

Ako nista barem znamo da ce ovoga puta igraci imati znatno odgovorniji pristup kada igraju za repku.Svi znamo kako je sve to prosle godine bilo na nekim mechevima (npr protiv Belgije) kada su se igrachi zajebavali i potpisivali se vladoni,miletoni itd pa su dobili bash po lobanji.

A sto se tiche dodga gl papaitjulo!

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Dodge-a sam ja ubacio i na ESL i na ClanBase.

Sa ovime frag nema nikakve veze on je svoje igrace izabrao a ja sam dodao jednog. Kome se ne svidja sto odredjeni ljudi igraju rade u repki neka se sledetje godine i sami prijave.

Odavno je proslo vreme igranja po imenima vreme je(barem sto se mene tice) da igraju ljudi koji ce "ostaviti srce" na mapi pa makar i izgubili svaki mec.

Medju tim ljudima koji do sada nisu igrali u repki a sad igraju mogu da navedem 3 osobe:

dYLe - dyle iako nije najomiljeniji medju igracima ipak imam vise poverenja u njega nego u neke druge. Plus to sto ce ako treba "smrsati" 5 kila da bi dobio mec!

c0nfy - igrac koji je poceo kao mileta. Bio je bot zakidao je ali nije imao mnogo znanja u samom team-playu i clansom mecu. Kako je zaigrao za KGB naucio je i to i mogu slobodno retji da je on jedan od najboljih igraca kod nas.

dodge - vidim da ste mu svi pozeleli sretju i dali podrsku repki. Nije on extra igrac kao pola foruma ali je igrac koji igra CS mozgom a ne misem. kao sto je rekao toki nije on odigrao "mnogo" jakih meceva kod nas ali je zato odigrao mnogo mnogo vise online meceva i mixeva sa jakim stranim ekipama i od njega(ukoliko ga frag izabere da igra) mogu da ocekujem da tje ako nista drugo ispostovati svaki takticki dogovor za napad ili odbranu.

Svako ko ima nesto protiv njegovog poziva u repku ja licno pozivam da se sledetje godine prijavi za mesto selektora i da uradi onako kako on ili oni misle da je najbolje.

Da li je moja odluka bila uredu i ispravna videtjemo po zavrsetku takmicenja nase reprezentacije i njenom ucinku protiv jakih reprezentacija kao sto su Poljska, Bugarska, Holadnija(clanbase).

Nadam se da tje se barem navijati za zemlju ako vetj ne za igrace.

Hvala svima unapred!

bravo Mare...ovim postom treba da stavish tacku na ovu pricu i da vishe o tome nista ne pishes jel sa tardu di tovima neke ozbiljne price ne i nemoze biti...

prvo sto komentare(tipa propast u najavi) daju ljudi koji nisu ,,struchni,, da pricaju o tome...

takodje treba procitati duletove posto...poucni su za neke...mogu da ih prepishu pa da nauche nesto...dule standardno inteligentan,precizan i ja ga mnogo cenim kao igraca !!

jako mi je krivo samo sto je hyber ispao maximalno nekorektan...mozda pomalo i bezobrazan...za njega sam mislio da je veliki profesionalac i krivo mi je sto je regovao tako kako jeste...na kraju krajeva i on je vodio repku i rezultati su takvi kakvi su...nevidim sta je loshe da se proba nesto novo,novi igrachi,kao da moraju da budu ,,zvucna imena (?:P),, da bi mogli da igraju...

i na kraju zelim sve najbolje repki..neka daju sve od sebe i neka vezbaju redovno i neka ,,ostave srce na mapi,, kad bude doslo vreme pa makar ne uzeli ni jednu rundu nikome...samo da se ne ponovi onakav nonsalantan odnos kao ranije...

+ jao sviperu jedva cekam da vidim bugarke :P samo tiho!! da ne umrem u najvecim patnjama i bolu koji covek moze da zamisli:P

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

pazi sviperu upravo si sam sebe uveo u jedan paradox. mogu da ti napishem 5 igracha nashih koji su bolji od dodge-a, imaju vishe iskustva i u lan a i u online igranju kao i u samom teamplayu. ok bi bilo da si napisao dodge igra zato shto mi je ortak i zato shto ja kazhem da on treba da igra ali pls nemoj obrazlagati to na ovaj nachin jer za to stvarno nemash osnova. upamti da platoplus nije cela srbija i crna gora.

btw. dodge samo da znash da stvarno ne mislim nishta loshe o tebi, skroz si ok dechko i fino igrash ali ipak mislim da bi odredjeni ljudi trebali da imaju prednost.

Link to comment
Share on other sites

Alo bre retardi ostavite decka na miru bar dok ne pokaze sta zna, mada posle ovakvog smaranja ne znam dal ce mu biti lako da igra, debilcine... Tek kad se sve zavrsi onda kenjajte ako morate.

Sve u svemu mi smo zaista neverovatan narod, znaci ovoliko pljuvanja i vredjanja ne zasluzuje niko i nije cudo sto smo tu gde jesmo.

I prekinite sa pricom o "iskustvu" jer jos NISTA nismo videli od vaseg iskustva - ovo se odnosi na ovih desetak, petnaest likova koji su umislili da su alfa i omega nase cs scene (koja je btw na jako niskim granama, mozda upravo zbog njih). Jedan od razloga zasto ste vi bili u nekom finalu je sto ste mnogima uspeli da uvalite tu "XP" pricu pa vas ljudi respektuju i vise nego sto treba. Ali naravno zato kad odete na neki tur sa strancima koje bole tuki za tamo neki kgb ili 4gl e onda se vidi gde ste.

(proslogodisnju pricu o repki da i ne pominjem, to je vrhunac gluposti i sramote, i iskreno bilo bi najpravednije da bilo ko, ko je ucestvovao u toj jadnoj prici ne progovori ni jednu rec).

U svakom slucaju -

GL za repku

GL za dodza (inace njega ne poznajem ali ovo pljuvanje sigurno nije zasluzio)

Link to comment
Share on other sites

Alo bre retardi ostavite decka na miru bar dok ne pokaze sta zna, mada posle ovakvog smaranja ne znam dal ce mu biti lako da igra, debilcine... Tek kad se sve zavrsi onda kenjajte ako morate.

Sve u svemu mi smo zaista neverovatan narod, znaci ovoliko pljuvanja i vredjanja ne zasluzuje niko i nije cudo sto smo tu gde jesmo.

I prekinite sa pricom o "iskustvu" jer jos NISTA nismo videli od vaseg iskustva - ovo se odnosi na ovih desetak, petnaest likova koji su umislili da su alfa i omega nase cs scene (koja je btw na jako niskim granama, mozda upravo zbog njih). Jedan od razloga zasto ste vi bili u nekom finalu je sto ste mnogima uspeli da uvalite tu "XP" pricu pa vas ljudi respektuju i vise nego sto treba. Ali naravno zato kad odete na neki tur sa strancima koje bole tuki za tamo neki kgb ili 4gl e onda se vidi gde ste.

(proslogodisnju pricu o repki da i ne pominjem, to je vrhunac gluposti i sramote, i iskreno bilo bi najpravednije da bilo ko, ko je ucestvovao u toj jadnoj prici ne progovori ni jednu rec).

U svakom slucaju -

GL za repku

GL za dodza (inace njega ne poznajem ali ovo pljuvanje sigurno nije zasluzio)

Covek mi uzeo ceo ovaj tekst iz usta!!

GL

KURACCCCCCCCCCCCC

Link to comment
Share on other sites

pazi sviperu upravo si sam sebe uveo u jedan paradox. mogu da ti napishem 5 igracha nashih koji su bolji od dodge-a, imaju vishe iskustva i u lan a i u online igranju kao i u samom teamplayu. ok bi bilo da si napisao dodge igra zato shto mi je ortak i zato shto ja kazhem da on treba da igra ali pls nemoj obrazlagati to na ovaj nachin jer za to stvarno nemash osnova. upamti da platoplus nije cela srbija i crna gora.

btw. dodge samo da znash da stvarno ne mislim nishta loshe o tebi, skroz si ok dechko i fino igrash ali ipak mislim da bi odredjeni ljudi trebali da imaju prednost.

@rev- nisam rekao da je dodge bolji od pola igraca kod nas. Ima boljih igraca sa vise iskustva i timskom igrom kao sto si rekao. Ali ja u dodga imam vise poverenja sto se tice odnosa sa igracima i odnosa prema reprezentaciji.

Sto se tice PlatoPlusa mislim da nemas nikakva prava da pljujes i da kazes ista o tome. Iz plato-a igra 1 osoba koju svi ne volite dodge. Sto se tice ostalih igraca koji igraju u Plato-u (Philip, Fraghunter i HeaveN) jednostavno ne vidim razlog da se o njima ista prica a kamoli lose. Njih 3 igraju u 4glory koji je momentalno nas najbolji klan.

Frag kao captain ekipe je izabrao jos 2 osobe pored sebe iz glorije... 2 iz KGB-a... jednog iz GcV-a i F5. Tako da ja reve nikako ne vidim kako to da ceo plato igra za repku. :)

@ostali

Mec sa Poljacima se igra 23.04.2005 ukoliko oni prihvate taj datum. Nadam se da ce neko navijati za zemlju posto za igrace netje :)))

Link to comment
Share on other sites

Ima boljih igraca sa vise iskustva i timskom igrom kao sto si rekao. Ali ja u dodga imam vise poverenja sto se tice odnosa sa igracima i odnosa prema reprezentaciji.

Sto se tice PlatoPlusa mislim da nemas nikakva prava da pljujes i da kazes ista o tome. Iz plato-a igra 1 osoba koju svi ne volite dodge. Sto se tice ostalih igraca koji igraju u Plato-u (Philip, Fraghunter i HeaveN) jednostavno ne vidim razlog da se o njima ista prica a kamoli lose. Njih 3 igraju u 4glory koji je momentalno nas najbolji klan.

prvo i osnovno nisam rekao da ne volim dodge-a, vetj sam napomenuo da mi je dechko vishe nego ok. ali mislim da si samim tim shto si njega uvrstio u repku popishao sve one koji neshto znache na ovoj cs sceni. u njega ti imash poverenja zato shto radish sa njim i vidjate se svaki dan ali ne vidim da si promolio glavu bilo gde iz tog platoa da vidish kako neko drugi igra. zbog toga sam i rekao da platoplus nije srbija i crna gora, daleko od toga da imam protiv bilo koga odatle.

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li ti je poznato... ali ostatak repke nisam ja birao... da sam ja birao ne bi bilo nekih igraca a sansu bi dobili manje "poznati" igraci koji imaju vetju zelju za igrom nego neki osvojenih turnira.

Jedina osoba koju sam ja izabrao je dodge... a da li tje on opravdati poziv to tjemo videti ukoliko bude igrao jer opet to ne zavisi od mene nego od frag-a!

Usput ne zelim nikome da pravim probleme i da se svadjam sa bilo kime jedostavno samo zelim da uradim na nacin na koji mislim da treba ono za sta sam se JEDINI prijavio i na vasu nesretju izabran.

Link to comment
Share on other sites

Dosta ljudi misli da treba da igra, dosta misli da ne treba, ali on je pozvan i registrovan i tu vise ne moze nista da se promeni ! Tako da je bilo kakva dalja rasprava na ovu temu suvishna !

Pustimo ga da igra pa sta bude bude ! Mozda ce se pokazati kao ekstra igrach, a mozda i nece, ko da je bitno ! Neka igra !

Link to comment
Share on other sites

@ostali

Mec sa Poljacima se igra 23.04.2005 ukoliko oni prihvate taj datum. Nadam se da ce neko navijati za zemlju posto za igrace netje :)))

Naravno da navijamo za zemlju samo mi se nesvidja to sto doge igra a ne eli,distro,dzoker....itd.

a ti rasni nemoj da lupas kad nisam igrao prosle godine za repku!

Link to comment
Share on other sites

Ovo je stvarno sramota sta se desava na nasoj cs sceni....

Iskreno ranije sam voleo da pljujem po mnogim igracima,te serem itd....ali stvarno mislim da ova repka nema sanse nesto znacajno da uradi...!

Prvo- Mesto selektora treba biti neko ko je iole ozbiljan,razuman i prati igru svakog igraca na nasoj cs sceni.

Ovi igraci koji su izabrani(sem confa naravno) su iole izabrani kao dobri prijatelji Fraga i Sweepera...

Totalno je debilno sto su nekim igracima po mnogima bolji i iskusniji od ovih izabranih,okrenuta ledja,pa mozda na neki nacin i ponizavajuce...

Mnogi igraci bas zbog ovakvih stvari koji se godinama desavaju..ostavljaju counter jer nece vise s tim da se bakcu...

Sve se vrti u krug u poslednjih 4 godine...

Klanovi se raspadaju,i sastavljaju i sve se vrti na kraju na isto...

Ae nek prodje jos jedna mucenicka godina za nasu repku pa se nadam da ce sledece godine hyber,vlada ili Heaven biti izabran za repku pa ce valja oni naizad naci pravu ekipu za repku...

Zaista sory sweeperu ali po mom misljenju ti nisi zasluzio da budes na tom mestu na kojem si,kao ni bjeli ni staljin,jer dosta nam je vise te stare "vlasti" sto bi se reklo...

To vlasti mislim na organizovanje turnira itd itd... jer vas troje ste najvise turnira org i cini mi se mnogo ste muckali ....(manje stalin)

SRAMOTA!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...