Jump to content

team-scg


Recommended Posts

Da nas BRUKAJU????????????

Pa sta ste vi uradli prosle godine?????

Ti isti sto prozivaju repku od ove (Herga,Hyber......).Posto ste ionako rekli da vas boli tuki za repku sta se onda bunite pustite ih da igraju pa cemo da vidimo kako ce proci.

A Jasone nemoj da prozivas kad neznas.Predpostavljam da nisi nikad ni gledao decka(Dodgethisa) kako igra tako da namas prava da ga prozivas.

Link to comment
Share on other sites

Brate moze on da puca kako hoce, ali kako moze igrac koj u zivotu nije igrao u nekom ozbiljnijem klanu niti je igrao i jedno polufinale ili finale na nekom CS turniru da bude pozvan da igra za repku !

A sto se tice Herge i Hyber ti nemash nikakvo pravo bilo sta da kazesh za njih zato sto su oni mnogo uradili u CSu , a za dodgethis mozemo i ja i oni da pricamo sta ocemo kad njega niko ne moze da smatra kao dobrog igracha !

I da po cemu su to Herga i Hyber obrukali bilo koga ???

Link to comment
Share on other sites

nemam nishta protiv dodza, mislim ne znam dechka (samim tim shto je zemunac povlachi neke predrasude ali nebitno [:D] ).. al' znam kako ti igrash preko neta, kontam da su trebali bar da te stave na probu ;) dok ovog pajsija neuroznog ne bih pushtao ni pushku da mi drzhi :P

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa tokijem i hyberom za dodza,ali se ne slazem sa sejntom za rev-a :D

jbga darko nije to za tebe koliko kod te ovaj sejnt falio :D

mada tu su selektori njih treba kritikovati a ne dodza ili nekog drugog od igraca ;)

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Pravo da vam kazem nisam ni ocekivao da ce te dati neku podrsku repki ili meni.Ali opusteno..Vreme ce sve pokazati da li je ok sto sam pri repki ili ne Jasone tako da strpi se jos malo(nekih mesec dana)..A ako rezultat repke bude bolji nego prosle godine onda nema sta da prigovorite.Sledeci post na ovu temo od mene posle mesec dana kada se zavrsi ceo ciklus oko repke.

McGulash (Stepa) - U Zemunu zhive 4 choveka: ti (pokazuje na dodza), opti i josh jedan lik

Link to comment
Share on other sites

Nisu jedini... Frag je 3 dana nedeljno u bg, a tad je naravno 4gl na prvom mestu.

Kao shto rekoh, nije mi samo jasno, zashto nisu pozvani Herga ili Distro ako je vec neko odlucio da treba josh igracha za repku?

svi smo skontali da ce repka bas da vezba za poljake i ostale ekipe :D

#zealoTRY @ quakenet

4DRUGARSTVO

Link to comment
Share on other sites

slazem se sa tokijem i hyberom za dodza,ali se ne slazem sa sejntom za rev-a :D

jbga darko nije to za tebe koliko kod te ovaj sejnt falio :D

mada tu su selektori njih treba kritikovati a ne dodza ili nekog drugog od igraca ;)

kako ti nemash pojma to je tuga:) samo napamet pishesh po forumu, chisto da bi neshto napisao, al' nebitno ;) who cares? =)

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice za repku treba da igra onaj koji ce imati neko postovanje prema istoj, koje nece boleti qrats da vezbaju, da li ce dobiti ili ne, da li ce se obrukati ili ne... Prosle godine svi smo bili svedoci kakav je odnos pojedinih bio... Razumem uobicajeno pljuvanje po svemu sto je nase ali stvarno ne vidim razlog za pljuvanje (osim pozivanja dodge-a ( nhf dodge ali tu je dosta kvalitetnijih igraca koji igraju duze cs i imaju vise xp-a)) ove koja josh nije ni pocela fakticki. Stvarno smo cudna nacija. Evo vam primer i domaceg filma u odnosu na americki. Nash svaki film je o socijalnim problemima, narkomanima, prostitutkama, mafiji... dok svaki americki film govori o njihovoj superiornosti, ultramegagiga tehnologiji... Dokle vise?

Ponekad moras proci pakao da bi stigao u raj
Link to comment
Share on other sites

svi smo skontali da ce repka bas da vezba za poljake i ostale ekipe :D

Pa ako zbog repke svi treba da zaborave na svoje klanske obaveze, e onda 4gl prvi nece igrati za tu repku. ESWC qualifier je za nekih mesec dana i iskreno to je na prvom mestu shto se tiche 4gl, a verujem i drugih ekipa.

Ne kazhem da repka ne treba da vezba, al 2-3 pcw-a tokom jedne nedelje (pre zvanichnog mecha) je po mom misljenju sasvim dovoljno. Videli smo shta se desilo i kad je repka imala 3 termina od po 3h svake nedelje...

Link to comment
Share on other sites

Sad ste svi pametni.Sto niste stavili ovoga, ma trebali ste onoga.Jebote jos nisu ni poceli a vi ih napusavate.Ja predlazem da se vise oko toga ne polemise pustite ljude da igraju pa cemo vidjet.A Jasone sto se Herge tice on je igrao prosle godine, nekazem da je on kriv za lose rezultate ali dobro znamo kako su prosli.

Link to comment
Share on other sites

Aj sad neka mi neko od vas gospode iz kgb-a kaze kad je zadnji put gledao dodga kako igra? Slazem se ja da su herga,mileta,hyber zvucnija imena ali dodge redovno vezba online i bogami zabada hedove (ne kazem da gore pomenuti ne igraju online samo hocu da kazem da dodge ima dosta vece online iskustvo od njih nista vise) a svako ko je igrao online zna da je online drugaciji od lan-a a te price da je plato sastavljao repku jednostavno nisu tacne dodge je u repki jer MarkoL zna kako dodge igra i zato ga je dodao. u ostalom videce se rezultati repke ove godine ... a da prosle godine su bili igraci iz kgb-a i sta je ono bilo ...

P.S.Ne shvatite ovo kao hate jer to nije.I voleo bi da repka jednom ima podrsku a ne odma pucicete, i siguran sam da u srbiji ima jos igraca koji su trebali da budu u repki pre svih mislim na miletu i hergu ali to je stvar selektora.

kad sam rekao kgb nisam mislio na igraonu nego na neke ljude koji su postovali ranije a mrzelo me da ih nabrajam a vecina njih se okuplja u kgb-u

Edited by Nykolla
Link to comment
Share on other sites

Pazi Dodge ajde da ni ja ne budem klosar, izvini zbog onoga sto sam napisao da si buljash itd. Sto se tice mene posto si mi napisao da sam propao , verovatno i jesam ali ja sebe nisam nikada ni pominjao kao soluciju za repku !

Ja jednostavno mislim da ti nemash dovoljno iskustva da igrash za repku, iskustvo se gradi na jakim mecevima na turnirima a ti ih i nisi imao bash puno, zar ne ? I mislim da jednostavno nije fer ili da kazem nije zasluzeno da ti igrash za repku a da je preskoceno toliko igraca koji su to mnogo vise zasluzili !

Sve u svemu sta je tu je, sto kazesh vreme ce pokazati ! Jebiga sta vise da ti kazem ajde srecno pa cemo videti sta ce biti !

Link to comment
Share on other sites

Samo jos da kazem Rasonom , sto se tice herge znaci u pravu si nije on kriv sto je prosle godine repka propala, jer veruj mi da se on svaki put kad igra taj CS zalaze i trudi nikad nije kenjao i uvek je shvatao ozbiljno !! Znaci i dok je igrao za repku nije ga boleo kurac nego je hteo nesto da postignu !

Link to comment
Share on other sites

@ tranquil

Gledaj, hiljadu puta je bilo svadje oko ove teme... Stvarno ima dosta igracha van bg-a koji su dobri ali nemoguce je da svi budu van BG-a... Evo, ako udju npr 2 iz NS-a ili odakle vec, nebitno je, kako ce oni vezbati kad je recheno da ovi vezhbaju svaki dan u LAN-u... Cisto sumnjam da ce neko doci sa strane svaki dan na vezhbanje... Eto, dodge je prvi igrach van BG-a u reprezentaciji [:D][:D][:D] ( A sto je van BG-a, strashno, al ajde da se kazhe ;P )

Link to comment
Share on other sites

Bilo bi korektno da dodgeu pozelite srecu pa makar bio i najgori igrac u SCG a ne ovako da ga "bodrite". Razumem da bi ste hteli da vidite neke druge igrace u reprezentaciji ali to ste mogli da kazete i na mnogo civilizovaniji nacin a ne da pljujete po nekom koga cak ni neznate.

GL & HF matori i ostalima u reprezentaciji!

MUNZE KONZA !!!!

Link to comment
Share on other sites

gl dodge od sveg srca , ali imam jednu zamerku samo jednu :D a to je sta ce siptar u repki ? :)) aj gl papane

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Dodge-a sam ja ubacio i na ESL i na ClanBase.

Sa ovime frag nema nikakve veze on je svoje igrace izabrao a ja sam dodao jednog. Kome se ne svidja sto odredjeni ljudi igraju rade u repki neka se sledetje godine i sami prijave.

Odavno je proslo vreme igranja po imenima vreme je(barem sto se mene tice) da igraju ljudi koji ce "ostaviti srce" na mapi pa makar i izgubili svaki mec.

Medju tim ljudima koji do sada nisu igrali u repki a sad igraju mogu da navedem 3 osobe:

dYLe - dyle iako nije najomiljeniji medju igracima ipak imam vise poverenja u njega nego u neke druge. Plus to sto ce ako treba "smrsati" 5 kila da bi dobio mec!

c0nfy - igrac koji je poceo kao mileta. Bio je bot zakidao je ali nije imao mnogo znanja u samom team-playu i clansom mecu. Kako je zaigrao za KGB naucio je i to i mogu slobodno retji da je on jedan od najboljih igraca kod nas.

dodge - vidim da ste mu svi pozeleli sretju i dali podrsku repki. Nije on extra igrac kao pola foruma ali je igrac koji igra CS mozgom a ne misem. kao sto je rekao toki nije on odigrao "mnogo" jakih meceva kod nas ali je zato odigrao mnogo mnogo vise online meceva i mixeva sa jakim stranim ekipama i od njega(ukoliko ga frag izabere da igra) mogu da ocekujem da tje ako nista drugo ispostovati svaki takticki dogovor za napad ili odbranu.

Svako ko ima nesto protiv njegovog poziva u repku ja licno pozivam da se sledetje godine prijavi za mesto selektora i da uradi onako kako on ili oni misle da je najbolje.

Da li je moja odluka bila uredu i ispravna videtjemo po zavrsetku takmicenja nase reprezentacije i njenom ucinku protiv jakih reprezentacija kao sto su Poljska, Bugarska, Holadnija(clanbase).

Nadam se da tje se barem navijati za zemlju ako vetj ne za igrace.

Hvala svima unapred!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...