Jump to content

team-scg


Recommended Posts

E bre to je sramota , koj bre crni dodgethis ? Jel taj dosao i na jednom turniru do osmine finala ????????????????????? Kako bre on moze da igra za repku , a tu nema na primer ni HERGE , HYBERA , ELIJA , ZENA , DISTROJERA , DZOKERA ,,,, a ima mesta za dodgethisa ! Znaci strasno !

Ako on bude odigrao neki mec , daj boze da vas stranci jurcaju sa sotkama !!!

Link to comment
Share on other sites

SVE MI SE VISE CINI DA JE OVO REPKA PLATO PLUSA SOBZIROM DA SE SVE VRTI OKO LJUDI ODATLE ?? TO TI JE KADA DAS STRUCNJACIMA DA SASTAVLJAJU TIM ! ! ! (ne mislim na fraga)

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Da je u sali napisano bilo bi sve ok , ali je on nazalost registrovan na ESLu !!

Ajde jos da kazesh ma nece ni igrati jel ih ima mnogo, ali pazi valda i conf nece moci stalno da igraju zato sto KGB ima stalne termine i prvenstvo imaju klanske obaveze i sta onda treba na vezbanjima sa strancima da mi igra dodgethis, pa posle tamo da ih jurcaju i onda kad bude neka normalna ekipa htela da zakaze klanski sa nekom stranom koja je igrala protiv nase repke bice u fazonu : " Iz koje ste zemlje, aha , ma jok necemo , zasto bi igrali sa vama kad vam sabijamo repku ! "

Link to comment
Share on other sites

Ajde jos da kazesh ma nece ni igrati jel ih ima mnogo, ali pazi valda i conf nece moci stalno da igraju zato sto KGB ima stalne termine i prvenstvo imaju klanske obaveze

Nisu jedini... Frag je 3 dana nedeljno u bg, a tad je naravno 4gl na prvom mestu.

Kao shto rekoh, nije mi samo jasno, zashto nisu pozvani Herga ili Distro ako je vec neko odlucio da treba josh igracha za repku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...