Jump to content

Slike forumasa


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

potrebno je da se prodje komplikovana procedura da bi neke od slika sa EXIT-a bile lansirane u javnost [:)], dok neke, verovatno, nikada nece ugledati svetlost dana.

inace, Kojot JESTE priceless, ali daleko od toga da je jedini priceless!

hohohohohohohoho [;)][:)]

inace, Niggeru, trebalo je da budes tamo, na znam sta te je sprecilo, da UZIVO prisustvujes sada vec epskim dogadjajima u Tjimburgu i Tjilvilu. [:0]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

potrebno je da se prodje komplikovana procedura da bi neke od slika sa EXIT-a bile lansirane u javnost [:)], dok neke, verovatno, nikada nece ugledati svetlost dana.

inace, Kojot JESTE priceless, ali daleko od toga da je jedini priceless!

hohohohohohohoho [;)][:)]

inace, Niggeru, trebalo je da budes tamo, na znam sta te je sprecilo, da UZIVO prisustvujes sada vec epskim dogadjajima u Tjimburgu i Tjilvilu. [:0]

Tjimburg i Tjilvil =))))

Aaaaaaaahhh [:)]

Greota je to pustati u javnost, 90% slika i slike bi moralo biti cenzurisano :P

Ako nista drugo, mozes da okacis bar onu sa nogom :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

potrebno je da se prodje komplikovana procedura da bi neke od slika sa EXIT-a bile lansirane u javnost [:)], dok neke, verovatno, nikada nece ugledati svetlost dana.

inace, Kojot JESTE priceless, ali daleko od toga da je jedini priceless!

hohohohohohohoho [;)][:)]

inace, Niggeru, trebalo je da budes tamo, na znam sta te je sprecilo, da UZIVO prisustvujes sada vec epskim dogadjajima u Tjimburgu i Tjilvilu. [:0]

pa posto cu po svoj prilici ispusiti za gajbu za EXIT, obecajte da cete me

primiti na gajbu kod vas, pa ponesite te fotke da vidim, a odmah cemo napraviti

i novu seriju PRICELESS !! [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ok

bez ps, bez efekata, onaki kaki sam

opet ja

drale, kad smo vec kod priceless slika, reci mi , sad sam opet nabasao na ovu sliku ali mi nije jasno bilo odavno - da li si ti ovde branio kosh ili si nesto prizeljkivao.

incoming

igz, da me ne mrzi , sad bih kopao po slikama sa telefona da te podsetim kako si igrao odbranu istog tog dana :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...