Jump to content

Slike forumasa


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

offtopic - ja postujem lichni izbor, ali mi uvek bude zao kada leti, na plus 40 u hladu vidim metalca u crnim dubokim martinkama , u farmerkama i nekoj crnoj majci ( a obichno imaju josh neki deo odece) kako ide po beogradskom betonu...zasto to rade sebi ?!?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

offtopic - ja postujem lichni izbor, ali mi uvek bude zao kada leti, na plus 40 u hladu vidim metalca u crnim dubokim martinkama , u farmerkama i nekoj crnoj majci  ( a obichno imaju josh neki deo odece) kako ide po beogradskom betonu...zasto to rade sebi ?!?

ja na to gledam isto kao na premontirane ribe shto se trude da hodaju na visokim potpeticama ali im ne ide - zhrtve mode..

Link to comment
Share on other sites

ja na to gledam isto kao na premontirane ribe shto se trude da hodaju na visokim potpeticama ali im ne ide - zhrtve mode..

ili kad se jadnice bude sat vremana ranije od svih da bi se namontirale.... eeeej u 8 ujutro ona je namontirana kao da je petak/subota veche...

Link to comment
Share on other sites

ili kad se jadnice bude sat vremana ranije od svih da bi se namontirale.... eeeej u 8 ujutro ona je namontirana kao da je petak/subota veche...

ili kad ih vidim na -5 kako hodaju sa otkrivenim stomacicem. nema sta ne bi ucinile za nas [:p]

mnogo ih volem, da sam zensko bio bih makar bi.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...