Jump to content

Izvuchena SEDMICA


Recommended Posts

M@kER,Apr 6 2005, 00:24:06] el mislish da bi neko sedeo i unosio 3 miliona kombinacija u tikete?

koliko sam shvatio, postoje neki listići koji su predviđeni za igranje više kombinacija odjednom.. kao što neko reče, da im se pojavi baja i ponudi im tri miliona u kešu, odštampali bi mu listić na kome piše SVE KOMBINACIJE MENI!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A MENI TREBA SAMO 200E ZA TELEFON

JOJ JEBEM TI ZIVOT!

pa zato ti bog i nije dao da dobijes sedmaju..mislim, ko je vido da se na mob

daju tolke pare.....kad budes bio racionalan i 200e namenio na

hamburgere, kurve i video igre, tada ce i tebi krenuti u zivotu...

inace da, drzava je uzela pare, a najbolji dokaz za to ce biti to sto SE NIKADA

NECE JAVITI/POJAVITI TAJ KOJI JE DOBIO CASH......cak ni slucajno, kao ono

provalio ga komsiluk jer je u sredu ujutru dotero svemirsku stanicu MIR

ispred gajbe na travnjak i to....mislim, NEMOGUCE je sakriti TAKAV DOBITAK,

slozicete se samnom... [:p]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

M@kER,Apr 6 2005, 00:24:06] 1 milion ode na pichkematerine

gari dobije sveukupno 3 miliona ili manje

zashto bi kupovao gomilu tiketa

el mislish da bi neko sedeo i unosio 3 miliona kombinacija u tikete?

stvar je jednostavna

popunis sve brojeve na jednom tiketu i izvadis iz koferceta 3 milke i platis uplatu

i to je to [:D]

Link to comment
Share on other sites

ma daj ljudi ja jos nisam sreo ni jednog coveka koji je rekao ma sve je to ok neko ima srece neko nema a cela srbija igra loto (iako je namesteno)

Ljudima zinulo dupe za pare i vec znaju unapred da su sanse da dobiju mnogo male i onda sve pricaju ma to je namesteno to drzava uzima pare a svi igraju jer svi duboko u sebi veruju da ce bas njih da usere

A neko je veceras upao u septicku jamu ;)

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

ja sam dobio sedmicu.

skeniracu tiket.

ostavicu ga sutra na forumu.

sad idem da popijem pice.

gistro.

jebiga.

mozda je taj sto je dobio vec mrtav. ono. prirodna smrt i te fore.

ipak jebote.

3000000 evra. stan. kuca. auto. put na bahame na 2 meseca. i ostane ti milion ipo u steku.

jebote.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

sta ako se toga dosete nekoliko milionera (npr. 10) i onda bude izvuceno 10 sedmica i onda oni medjusobno dele sumu odredjenu za sedmicu pa umesto ceriri miliona digne svako po 400 000 e, a svako od njih da 3 mil.

onda ce svako od njih da baci atomsku bombu na prodajno mesto u kojem je kupio taj "dobitni" listic. ili avaj, stavice kasikaru u usta likovima koji su im prodali doticne "svekombinacije" tikete. simple as that.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

3 mil i nije neka cifra, ako hoces da divljas to se lako istopi

treba uloziti veci deo novca u obrt i nekretnine [;)]

Oh, master of the obvious...

e bedak... bash sam hteo da kad dobijem sedmicu napravim seriju edesi.co.yu hummera...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Sa tom lovom mos sebi da sredis zivot ko Hju Hefner....to bi bila investicija!!!

Odlicno razmisljanje ... Posto si mi dao ideju kako da potrosim 3 milke ... dobices 5% i 30 dana godishnje na mom ranchu [:D]

P.S. Nadam se da se ne zna ko je dobio 7

II P.S. (mislim da je wanderer) Stvarno si dobio sesticu ????

KrCa <3 male dechake !!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

pa 100% da ce dobitnik da ostane anoniman..Mislim ko je lud,da u ovoj zemlji,javno otkrije ko je i da bude u svim novinama i na TV-u..Ali opet,posto ce Drzavna Lutrija Srbije da kaze da je dobitnik zeleo da ostane anoniman,ko zna kod koga su pare otisle,tj ako niko nije video dobitnika,ko moze da tvrdi da pare nisu podelili izmedju sebe..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

ma treba bre otvoriti lanac prodavnica bilo chega, da postanesh poznat po bilo chemu i zhvish kao car od tvoje investicije.. a druga opcija je da 2 mil stavish u banku i orochish, a sa mil se nakupujesh kutja, kola i svega slichnog ( ne pricham o kutjama od 1.5 mil, nego o nicve fancy kutjama od 200 000 e, auto 50 000, nameshtaj 150 000, elektronika 150 000 , tri flashe kisele 170 din... i sl )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...