Jump to content

Warlock


amoskg

Recommended Posts

Extra je worlok ... mislim ja sam ga sad malo poceo uzput ali je extra

malo drugaciji stil igre sa njim ali gotivno

Ja sam se generalno odlucio na afliction i poenta je pobacas dmg over time na protivnika pet ga "growl"uje ili kako se vec zove kod voidwalkera to i ti lifedrainujes protivnika i po potrebi lecis voida ...

Generalno mi je najgotvnija akcija za duele .... fear ... 2 instant cast dmg over time-a (drugi je instant sa talentima) .... pa opet fear i takoooo .... :))

malo jebu akcije imuniteta na fear al dobro niko nije rekao da je worlok duel type.

Sve u svemu ultra zanimljivo za igranje i veoma preporucujem!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Warlock je cini mi se najvise osporavana klasa u WoWu. Te kao nije za PvP, te fali ovo, fali ono itd. Al s druge strane svaka klasa ima svoje mane. [;)]

Sto se PvPa tice, jeste da je malo "zaostao" iz prostog razloga sto dosta spellova ne radi na playerima kao sto inace rade na NPCovima. Recimo, pomenuti fear, nakon prvog kastovanja drasticno se smanjuje sansa da ce i drugi fear proci, a sve i da prodje trecem fearu je sansa tek minimalna. Da ne pominjem curse of doom koji ne radi na playerima. Druga stvar, Damage Over Time koncept mi se jako svideo. Pobacas i ne mislis ^^ Ali (uvek to prokleto ali), dodje ti priest baja i baci ti dispell i dzaba ti trud (jako lejmerski imho, a blizzard ne pokazuje interesovanje da to izmeni).

Sledeca stvar petovi - fenomenalna stvarcica! Voiwalker jeste predvidjen da tankuje, ali problem nastaje kada pobacas sve na tog koga bije tvoj pet: on ce se okrenuti odmah na tebe jer predstavljas daleko vecu opasnost od tvog peta. Tako da na higher lvl gameplayu VW postaje gotovo neupotrebljiv. Succubuss je odlicna varijanta za offensive style, plus ima seduce. Meni se ipak cini da u instancama najbolje sto mozes da uradis je da summonujes impa - blood pact ti na kasnijim nivoima dodaje preko 500HPa, plus uopste ne nanosi mali dmg (daleko veci od VW). Da ne pominjem Infernale posle lvl50 kao petove [:D]

Sve u svemu, jako zanimljiva klasa, vrlo zanimljiva za igru premda ako se ulenjis mozes zavrsiti sa kastovanjem samo 3-4 magije (Corruption, Immolation, Curse i drain life uz povremeni drain soul) sto je izuzetno lose jer ti ne daje ideju o tome sta sve warlock moze. Da ga biras samo zbog free mounta je los trip, jer ti pare kasnije ne znace apsolutno nista tako da tih 90 GPa koje ces "ustedeti" ne znace nista na duze staze. Au, al sam smorio, otisao sam... [:D]

Reserved for something catchy.

Link to comment
Share on other sites

ooooook,ajd i ja da vam pomognem malo i dam par saveta za po meni najkompleksniju klasu za igranje u igri..:)

prvo nemojte se nikako obazirati na mane i prednosti bilo koje klase u PVPu jer igru nikada neigrate sami(posebno na high lvlima) kada je svakom drugom igracu najbitnija timska igra.

Aj da krenemo prvo od aflication stabla talenata(stvarno ima toliko stvari da neznam odakle da krenem).Partyju cete biti najkorisniji ukoliko svoje talenat poene rasporedite ovde a preostale u Destruction stablo.Prva i osnovna stvar je build DOT magija(Damage Over Time) od kojih je najkorisnija Corruption zbog kombinacije sa Nightfallom.Poenta build DOT magija je agro koji morate prepustiti tankeru u grupi dok se vi kao i svi ostali iz grupe morate pozabaviti attackom koji ima mali agro(primer za magea arcane missiles...etc).Poslednji build u ovom stablu DarkPact veoma koristan za brzo lvlovanje gde u kombinaciji sa sucubuss(ili kako ga mi zovemo Sexbus) necete imati potrebe za cekanjem restora mane ili koriscenje conjurer watera..(aj jos i da kazem da sam sa xprateom izmerio 440xp u minuti koriscenjem dark pacta sto je mnogo vise od bilo koje druge kombinacije..)

Drugo stablo ili ti Demonology ima dva nezaobilazna builda koji su na samom pocetku stabla - Demonic Embrace i Improved Imp(prvo vam daje 15% vise stamine na ustrb spirita,dok drugo daje najbitnije vecu efikasnost Blood Pacta sto ce svi igraci u partyu umeti da cene).Svi ostali talenti su manje vise nebitni za timsko igranje.E sada ono najbitnije : za PVP prosto nemozete bez dostizanja zadnjeg builda Soul Link(koji deli dmg nanet vama sa summonovanim petom a zamislite vw(voidwalker) za 5-6k armora na 60lvlu..) i master summonera.Pazite sada jedan PVP primer protiv recimo nekog spell castera ka sto je recimo mage..

Summonujete vw pre pocetka bitke,takodje napravite spell stone koji sa buildom talenata iz ovog stable na use daje apsorpciju preko 1000 spell dmga i pocnete PVP...pred sama start upotrebite spellstone..dok absorbujete sav magic dmg pobacate sve sto ste zamislili(curse,dots..) i na kraju fear..kako kako vam je dejstvo spellstona vec proslo sada uradite secrefice vw(jos oko 2000 dmg absorpcije uz uninterupt na castovanj !!!) i uz talenat build na master summoner samonujete novog peta za 0.5 sekundi !!! (recimo opet vw zbog Soul Linka)....

mislim da ste shvatili sta warlock moze da uradi u PVPu..:)

Poslednje stablo Destruction ima nezaobilazni Ruin(100% veci dmg na critical) i Shadow Burn dok je sve ostalo upgrade postojecih skillova.Neki igraci koji recimo imaju sve iteme koji daju na critical idu do poslednjeg builda Conflagrate koji se brzo castuje i u kombinaciji sa Immolateom daje takodje dobre sanse u PVPu ali tada nema Soul Linka...

Kao sto vidite ima mnogo kombinacija i prosto necete znati za koju da se odlucite.

Ni jedan high lvl instance nece moci da se radi bez vas zbog Soulstonea koji cete u partiju uvek bacati na priesta ili paladina i koji ima daje instant ressurection kada riknu :P...tu je i deljenje Healtstona party memberima,Blood Pact...Kastovanje na svakog spell cast protivnika Curse Of Tongues je takodje veoma korisno sto im usporava spell cast za 60%..

I na kraju kao sto vidite kontrola lika sa Dotovima,lspell casting,vodjenje racuna o partyu(Soulstone),kontrola peta,sve to u isto vreme daje vam za primer jednu veoma kompleksu i zanimljivu rasu za igranje.Jednom kada odigrate sa warlockom necete pozeleti da igrate ni sa kojom drugom klasom..:)

poz svima,hf ppl

Jelena - Infinity WOW - Dunemaul EU

Link to comment
Share on other sites

da , kad se igra sa warriorom mora se dosta pazljivo i brzo odigrati svaki potez, jel nijedan warrior nema ragea na bacanje. Jedna greshka i ode sve u k.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...