Jump to content

Grubby u Koreji


Recommended Posts

ovde

http://4kings.esportsea.com/index.php?s=news&id=2051

pricha o tome kako je drugachiji sistem u Koreji, o azijskom ladderu, neuchestvovanju na WEG-u i sl, ako imate 20 min, potroshite na ovo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa i mogu, to ti je ko sa amerima u basket, i ove crnje shto igraju u Evropi znaju znanje, a ko zna koliko tamo na koledzhima ima dobrih igracha

ok, sad ce neko da kaze da smo mi zemlja basketa, tako da mozda i nije najbolji primer :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mi jesmo zemlja basketa ali onog skolskog,u nasoj igri nema atrakcija dok kod amera ima i to mnogo(da ne pominjem AND 1 serial...)

ovi ameri sto su igrali u evropi na otisli u ameriku su mnogo dobro proshli citaj Jerom James...a ima i onih sto su igrali ceo zivot po evropi pa o5 sabijaju npr.Holden,Step...

tako da nije los primer

Link to comment
Share on other sites

ne znam ja nista o tome... samo znam da je u prvih deset u evropi jedan lik sa nasom zastavom ^^

a sto se tice kosarke... pogledajte kroz prozor :)

kakvi bre ameri i and1... klasicni basketasi... izivljavanje sa fizickim predispozicijama i to je to... kad malo bolje pogledas... nosena, dupla, faul u napadu... tehnickih pun qrac... mozak na ispashi...

kad gledam and1 to mi je isto kao kad gledam flying drone bug u starcraftu... :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

pa i nije poenta AND1 tapea realna igra,vec pokazivanje fizickih predispozicija,kao i pokazivanje mnogih dobroh pokreta...i nikako me ne mozes ubediti da smo bolji od amera u kosarci jer nije tako... + plus sam uzivo gledao celu dijamantsku loptu kad je bila letos kao i mech vs amera u novoj hali i znam koja je razlika izmedju nas...

Link to comment
Share on other sites

nba liga nema veze sa kosarkom... sklon sam cak da kazem da je slicnost manja od ragbija i americkog fudbala... npr. o'neal ovde ne bi mogao da veze 3 minuta imao bi 5 licnih... ti sa dijamantske lopte nisu ni blizu koreancima u wc3 ili sc... jer koreanci jos uvek ne gube na wcg... a ameri nisu igrali ni u finalu olimpijskih igara... kosarka je kolektivan sport u kome mi je mnogo draze i lepse recimo polaganje milojevica u 22. sekundi napada i ispadanja cele protivnicke odbrane zbog dobre rotacije od nekog izdivljanog zakucavanja preko dvojice... u and1 sam video mnogo toga zanimljivog, ali i preterano ponizavanje protivnika za moj ukus... (doduse ume i boxer da nukuje elky-ja u finalu...) poenta je da je atrakcija<>efikasnost... uostalom ovo nije sport pod forum, vec wc3 tako da mozemo preci i otvoriti topic na drugom mestu... u svakom slucaju tvrdim da sa fibinim sudijama ameri mogu da duvaju... vs nas ili nekih drugih nije bitno... koreanci su i dalje nezaustavljivi...

p.s. te fizicke predispozicije su takve zbog abnormalnog drogiranja svih (ili gotovo svih clanova) "dream team-a"... a poznato je da JEDINO ameri uslovljavaju svoj dolazak na SP i OI nemanjem anti doping kontrole...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

cinjenica je da nikada nisam cenio americku kosarku ... ali nevazno je to ... losh primer

koreanci jesu i bice najbolji i potpuno je u pravu grubi .. tj bash zbog toga sto su maner i tako profesionalni ... glupi evropljani uobrazeni klinci , pobedish ih ali svako obavezno ti kaze noob jebem ti sve po spisku i tako to , nevazno sto ste do malo pre caskali ... TT ... nervira ... jako

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

nba liga nema veze sa kosarkom... sklon sam cak da kazem da je slicnost manja od ragbija i americkog fudbala... npr. o'neal ovde ne bi mogao da veze 3 minuta imao bi 5 licnih... ti sa dijamantske lopte nisu ni blizu koreancima u wc3 ili sc... jer koreanci jos uvek ne gube na wcg... a ameri nisu igrali ni u finalu olimpijskih igara... kosarka je kolektivan sport u kome mi je mnogo draze i lepse recimo polaganje milojevica u 22. sekundi napada i ispadanja cele protivnicke odbrane zbog dobre rotacije od nekog izdivljanog zakucavanja preko dvojice... u and1 sam video mnogo toga zanimljivog, ali i preterano ponizavanje protivnika za moj ukus... (doduse ume i boxer da nukuje elky-ja u finalu...) poenta je da je atrakcija<>efikasnost... uostalom ovo nije sport pod forum, vec wc3 tako da mozemo preci i otvoriti topic na drugom mestu... u svakom slucaju tvrdim da sa fibinim sudijama ameri mogu da duvaju... vs nas ili nekih drugih nije bitno... koreanci su i dalje nezaustavljivi...

p.s. te fizicke predispozicije su takve zbog abnormalnog drogiranja svih (ili gotovo svih clanova) "dream team-a"... a poznato je da JEDINO ameri uslovljavaju svoj dolazak na SP i OI nemanjem anti doping kontrole...

ok idemo... :

zhao mi te je jer ocigledno ne shvatas neke stvari:

1.Zasto mislis da bi O'Neal imao 5 licnih u evropi?nije tacno,on je centar koga NIKO ne moze da cuva kad je zdrav(a to je retko),samo je kao Divac bio blizu da ga zaustavi pa je ovaj dao "samo" 26 poena...

2.Na dijamantskoj lopti ameri nisu ni igrali tako ne znam zasto poredis korejance sa njima,na tom turniru su igrale sve reprezentacije koje su u sustini nebitne(kina,angola...)

3.Ako je tebi atraktivnije da gledas shablon Zeljka Obradovica ,koji ima 20 isprobanih napada i nista vise od toga,nego zakucavanja koja izvode oni bloseni crnci onda OK...

4.USA reprezentacija nije igrala u finalima zadnjih prvenstava jer njihovi najbolji igraci uvek otkazu pred pocetak pa onda nesrecni Leri Braun mora da trazi brze zamene koje se posle pokazu kao sranje(Boozer,Wyde...)

5.Ne znam zasto tvrdis da smo mi bolji od SADa u kosarci kada to realno nismo,zbog njihove duze klupe,mnogo bolje fizicki i psihicki pripremljenih igraca(ovo sto si rekao za doping je glupost jednaka recenici "moon je uzeo WEG zbog dopinga")

treniram basket od 9-te godine i znam da napravim razliku izmedju atraktivnog stila i efikasnog stila.Na nasu zalost ameri su i atraktivniji i efikasniji od nas...

Link to comment
Share on other sites

off:

O Nil jeste centar koga niko ne moze da cuva ali u NBA ligi. Po kriterijumu koji vazi u npr. Evroligi ne bi izdrzao cetvrtinu bez 5 licnih. U NBA ligi je dozvoljeno biti malo grublji, ne sudi se svaki kontakt itd. Procitaj danasnje Novosti i izjavu Krstica da je jedva sacuvao zube u sudaru sa njim. Sagnuo se da ga ovaj ne bi izgurao ledjima i popio lakat u facu.

Sto se tice Korejanaca sve je u mentalitetu.

Link to comment
Share on other sites

ajd dosta o basketu, dao sam glup primer, i to je to :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa brate ako je topic o grubiju onda na moj predlog odes i otvoris topic na drugom mestu, a ne odgovoris u 40 redova... ja se izvinjavam ostatku dela foruma i molim ih da ovo ne citaju...

1. faul u napadu... faul u napadu... tehnicka... pa opet tehnicka... hmm... upravu si... dobio bi samo cetiri... ali automatsko iskljucenje mu ne bi omogucilo da napravi i petu u odbrani...

2. pogresno sam razumeo... mislio sam da si prisustvovao mecu scg - usa...

3. igras li ti wc3??? treniras li basket??? zeljko ima 20 sablona... pa?! zasto menjati nesto sto prolazi... oces da kazes da rista treba da vadi voodoo-a kao prvog heroja, da bi mi mogli da padnemo na dupe kad vidimo replay??? ako se lozis na crnju koji odbija basketaru drugom crnji o glavu, prestani da treniras... a ako ne postujes rad zeljka obradovica, bolje da nisi ni pocinjao sa treninzima... zasto je rezultat 127 - 114 bolji od 61 - 49???

4. a nasi najbolji igraci su svi bili na broju... 100% zdravi... i orni za pobede... najbolji su oni koji igraju... ostali NE POSTOJE... eh da je rista dobio vizu bili bismo prvaci sveta... ne volim kad mi se prosipaju fazoni ace postara sbbkbb (sta bi bilo kad bi bilo)...

5. ne tvrdim da smo bolji od usa, samo tvrdim da nisu najbolji, pogotovo ne apsolutno najbolji... sto se dopinga tice... doping je glupost??? ma jok... inace ljudski organizam je napravljen za 80+ utakmica po sezoni... pitam te konkretno: da li znas da je igranje dream team-a na olimpijskim igrama uslovljeno sa nemanjem anti doping kontrole? posto sam ja lupio glupost ti mi reci istinu...

evropsko prvenstvo je svake dve godine nastavi da treniras...

btw. nadam se da ti je trener bolji strucnjak od zeljka...

p.s. inace krstic zakiva... mora da je skidao fazone sa and1...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

pa brate ako je topic o grubiju onda na moj predlog odes i otvoris topic na drugom mestu, a ne odgovoris u 40 redova... ja se izvinjavam ostatku dela foruma i molim ih da ovo ne citaju...

1. faul u napadu... faul u napadu... tehnicka... pa opet tehnicka... hmm... upravu si... dobio bi samo cetiri... ali automatsko iskljucenje mu ne bi omogucilo da napravi i petu u odbrani...

2. pogresno sam razumeo... mislio sam da si prisustvovao mecu scg - usa...

3. igras li ti wc3??? treniras li basket??? zeljko ima 20 sablona... pa?! zasto menjati nesto sto prolazi... oces da kazes da rista treba da vadi voodoo-a kao prvog heroja, da bi mi mogli da padnemo na dupe kad vidimo replay??? ako se lozis na crnju koji odbija basketaru drugom crnji o glavu, prestani da treniras... a ako ne postujes rad zeljka obradovica, bolje da nisi ni pocinjao sa treninzima... zasto je rezultat 127 - 114 bolji od 61 - 49???

4. a nasi najbolji igraci su svi bili na broju... 100% zdravi... i orni za pobede... najbolji su oni koji igraju... ostali NE POSTOJE... eh da je rista dobio vizu bili bismo prvaci sveta... ne volim kad mi se prosipaju fazoni ace postara sbbkbb (sta bi bilo kad bi bilo)...

5. ne tvrdim da smo bolji od usa, samo tvrdim da nisu najbolji, pogotovo ne apsolutno najbolji... sto se dopinga tice... doping je glupost??? ma jok... inace ljudski organizam je napravljen za 80+ utakmica po sezoni... pitam te konkretno: da li znas da je igranje dream team-a na olimpijskim igrama uslovljeno sa nemanjem anti doping kontrole? posto sam ja lupio glupost ti mi reci istinu...

evropsko prvenstvo je svake dve godine nastavi da treniras...

btw. nadam se da ti je trener bolji strucnjak od zeljka...

p.s. inace krstic zakiva... mora da je skidao fazone sa and1...

da li ti procitas uopste sta napises ili pisete vas 10 stvarno ne razumem...

1.koji faul u napadu,O'Neal je profesionalac i lako bi se prilagodio na evropski stil igra.Ja nisam cesto vidjao da on izlece sa 6 licnih u NBA-u.

2.Prisustvovao sam utakmici SCG-vs-USA ne razumem sta si hteo da kazes

3.igram wc3,mnogo manje nego 95% ljudi sa turnira ali ga igram jer mi se svidja,a basket treniram i trebalo bi da za koji dan idem na probu za 1st team...ako ti kazes da tih zeljkovih 20 sablona prolazi reci cu ti da ocigledno ne prolazi jer pogledaj rezultat nase reprezentacije na zadnjim takmicenjima u odnosu na prosle,ne mozemo ni medalju da uzmemo.Naravno da je rezultat 127:114 bolji i lepsi za gledanje od 61-49...a to sto je nesto novo mnogo bolje od sablona to je nesto drugo.Ti igras SC ako se ne varam:da li ti je teze da dobijes strat koji ti svako ide svaku partiju ili kad ti neko dodje sa nekom novom taktikom koju u zivotu nisi video?(ne bi Rista uzeo WCG a ja bih voleo...)

5.Ako ne tvrdis da smo bolji od USA zasto se onda svadjamo 100 godina...to je jer si u svom prvom postu izjavio da ameri nemaju veze a da smo mi zemlja kosarke,ako se ne varam?Ameri imaju samo 1 trening po danu zbog nemogucnosti tela da isparira semi:2 treninga dnevno+utakmica svako drugo vece,ali jednostavno telo se navikne na napor.A za ant doping kontrolu ameri uslove samo izbacivanje POJEDINIH supstanci,a ostale se dozvole i ostalim zemljama koje ucestvuju.Rekao sam ti vec zasto nisu nikad prvi...

Moj trener nije ni blizu Zeljka Obradovica,ali ti samo kazem koji je njegov sistem.To je radilo pre 10 godina kada je on trenirao nase ali sada NE radi.Ja ga izuzetno postujem i cenim kao trenera smo kazem da bi trebalo makar da promeni sablon

Evropsko prvenstvo je ove godine :D

p.s. de ne zakiva svidja mi se kako igra,juce je postigao rekord karijere(28p)

a sad ti se svidjaju americke atrakcije?kad vec kazes Krstic skida fazone sa AND1...

Link to comment
Share on other sites

nema potrebe da ja citam svoje postove, jer ih ni ti ne citas... ODGOVORIO SI NEKOM DRUGOM, MENI NISI SIGURNO...

1. o'neal se nije prilagodio ni pravilima NBA... sudije su se prilagodile njemu... zasto? pa glupava publika voli da gleda neuspelog repera kako mlati sve oko sebe... kako ulece u kamermane iza i pravi masakr... degenerisanim amerima je to cool... plate kartu da gledaju o'neal-a... para vrti gde burgija nece...

2. pogresno sam te razumeo... i to je to... predjimo na stvar... gledao si scg vs usa i ustanovio da su oni i efikasniji i bolji... valjda sam sada ukapirao... da nisi mozda ocekivao da ces u tom mecu videti bilo sta posebno??? pa to je igrano pred OI, gde niko ne otkriva svoje adute... rezultat nije ni morao da se belezi... obican trening... a to bih isto rekaa i da smo ih oduvali sa 50 razlike...

3. zeljko je sa nasima imao X zlatnih medalja... a jedini neuspesi su bili 6 i 12 mesto na OI... ok, mozda racunas i trece mesto u evropi... ako se dobro secam... to je to... cudi me samo kako je vise puta bio prvak sveta i evrope sa reprezentacijom... plus klubovi... hm... u pravu si totalno sam glup... priznajem... zeljko ima 20 sablona i oni ne prolaze... medalju ne mozemo da uzmemo jer ima boljih, ali to ne znaci da su ameri nesto EXTRA... treba biti realan... mi smo mala zemlja, ako ne igraju svi tesko cemo nesto uraditi... sto se tice broja koseva na utakmici... ja se iskreno nadam da od trenera dobijas vise pohvala ako protivnicki igrac ne uspe da uputi sut za 24 sec, nego ako das trijku sa osam metara u petoj sekundi napada, preko ruke... teze mi je da dobijem likove koji DOBRO igraju PROVERENE strategije, zato ih ljudi i igraju... uspostavljen je neki standard... kad neko eksperimentise, mora da bude makar duplo bolji da bi uspeo da dobije partiju...

4. ameri nisu nista posebno... to je ono sto sam hteo da kazem... mi jesmo zemlja kosarke... u ovom gradu ne postoji kos koji je slobodan jos od kad je sneg poceo da se topi... to nema veze sa rezultatima... ne svadjam se, polemisem... POJEDINE SUPSTANCE su npr. kozje mleko... nije nego... pa zasto bi postojao anti doping test na supstance koje su zdrave??? test postoji => supstance ne smeju da se uzimaju => nisu zdrave iako sportisti koji ih koriste imaju bolje rezultate... ne sme da postoji nijedna supstanca koju ja ne smem da uzmem, a ti smes... klasicna diskriminacija... isti razlog i ja tebi kazem zasto nasi nisu prvi... i sta cemo sad??? kako bismo to proverili... da je angoli igrao neotkriveni talenat, koji peca ribu kopljem bili bi prvaci sveta... to nije razlog, to je vadjenje... igrao je ko je hteo... on je najbolji u tom trenutku i TACKA...

sarkazam je bio da krstic skida fazone sa and1... and1 = cirkus <> kosarka... pogledas, nasmejes se, zabavis... i to je to...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Ameri jesu najbolji team na planeti... kad bi se jednom skupili full bili bi apsolutno nepobedivi... Sto se tice same NBA kosarke, ko kaze da bi pre uzivao gledajuci prespori i apsolutno neatraktivni evropski basket, u odnosu na sustu suprotnost NBA... mislim NC... Pa i ovo malo evropljana sto ima u NBA kad ih gledam prosto mi izgleda tuzno kako se vuku po terenu...

retired...

Link to comment
Share on other sites

razore to je ubedjenje ne cinjenica... ili bacas pasulj ili si suvise siguran... meni je svejedno... cinjenice su drugacije... evo ja kazem da je savic bio zdrav i da nam jedini centar nije bio divac (ne racunam rebracu koji je tada imao jedva nesto vise od 70 kg) imali bi zlato iz atlante... i kako cemo to proveriti... bez "time mashine-a" NIKAKO...

i da... ne pricam ja o tome sta je lepse nego sta je bolje... i skidam kapu ekipi koja primi 50, a da 60 poena... a kada cujem da je neko odigrao 127 : 115, pa makar i sa produzetkom, jasno mi je da nisu igrali kosarku nego hit and run...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

nema potrebe da ja citam svoje postove, jer ih ni ti ne citas... ODGOVORIO SI NEKOM DRUGOM, MENI NISI SIGURNO...

1. o'neal se nije prilagodio ni pravilima NBA... sudije su se prilagodile njemu... zasto? pa glupava publika voli da gleda neuspelog repera kako mlati sve oko sebe... kako ulece u kamermane iza i pravi masakr... degenerisanim amerima je to cool... plate kartu da gledaju o'neal-a... para vrti gde burgija nece...

2. pogresno sam te razumeo... i to je to... predjimo na stvar... gledao si scg vs usa i ustanovio da su oni i efikasniji i bolji... valjda sam sada ukapirao... da nisi mozda ocekivao da ces u tom mecu videti bilo sta posebno??? pa to je igrano pred OI, gde niko ne otkriva svoje adute... rezultat nije ni morao da se belezi... obican trening... a to bih isto rekaa i da smo ih oduvali sa 50 razlike...

3. zeljko je sa nasima imao X zlatnih medalja... a jedini neuspesi su bili 6 i 12 mesto na OI... ok, mozda racunas i trece mesto u evropi... ako se dobro secam... to je to... cudi me samo kako je vise puta bio prvak sveta i evrope sa reprezentacijom... plus klubovi... hm... u pravu si totalno sam glup... priznajem... zeljko ima 20 sablona i oni ne prolaze... medalju ne mozemo da uzmemo jer ima boljih, ali to ne znaci da su ameri nesto EXTRA... treba biti realan... mi smo mala zemlja, ako ne igraju svi tesko cemo nesto uraditi... sto se tice broja koseva na utakmici... ja se iskreno nadam da od trenera dobijas vise pohvala ako protivnicki igrac ne uspe da uputi sut za 24 sec, nego ako das trijku sa osam metara u petoj sekundi napada, preko ruke... teze mi je da dobijem likove koji DOBRO igraju PROVERENE strategije, zato ih ljudi i igraju... uspostavljen je neki standard... kad neko eksperimentise, mora da bude makar duplo bolji da bi uspeo da dobije partiju...

4. ameri nisu nista posebno... to je ono sto sam hteo da kazem... mi jesmo zemlja kosarke... u ovom gradu ne postoji kos koji je slobodan jos od kad je sneg poceo da se topi... to nema veze sa rezultatima... ne svadjam se, polemisem... POJEDINE SUPSTANCE su npr. kozje mleko... nije nego... pa zasto bi postojao anti doping test na supstance koje su zdrave??? test postoji => supstance ne smeju da se uzimaju => nisu zdrave iako sportisti koji ih koriste imaju bolje rezultate... ne sme da postoji nijedna supstanca koju ja ne smem da uzmem, a ti smes... klasicna diskriminacija... isti razlog i ja tebi kazem zasto nasi nisu prvi... i sta cemo sad??? kako bismo to proverili... da je angoli igrao neotkriveni talenat, koji peca ribu kopljem bili bi prvaci sveta... to nije razlog, to je vadjenje... igrao je ko je hteo... on je najbolji u tom trenutku i TACKA...

sarkazam je bio da krstic skida fazone sa and1... and1 = cirkus <> kosarka... pogledas, nasmejes se, zabavis... i to je to...

sad mi stvarno zao kako si skrenuo sa ove vec off-topic teme:

1.Disqsija je bil da li ce O'Neal napraviti 5 licnih u napadu u prvoj evropskoj utakmici,a ti si poceo da pricas kako on bije sve na terenu i da kako mu to sudije dozvoljavaju...prvi znak da sam u pravu

2.Jeste igrano pred OI,ali to sa taktikama nema veze,i sam si rekao da Zeljko ima 20 sablona...A i pricas kao da Ameri nisu isli na OI...Jednostavno sam na zagrevanju video da smo izgubili,ako razumes...

3.Zeljko jeste imao X medalja sa nasima,ali pre 10 godina,posle se povukao(ne znam tacno godinu).Sad kada se vratio evo ti rezultata,kao sto si rekao 6 i 12 mesto...kad bi uporedio nase igrace na papiru protiv nekih tamo igraca na papiru video bi da osim amera niko ne moze da nam parira...stvar je u njegovim 100 godina starim stratovima...a to sto su nas ameri zgazili ZNACI da su extra,jer mi smo kao posle njih najbolji(realno sa Stojakovicem).Ne mora da znaci da cu pre dobiti pohvalu ako sacuvam sut,nego kad dam 3-jku...zavisi od situacije,a i kad vec pricas,ameri imaju mnogo bolju odbranu od nase.

4.To za doping sredstva me licno ne zanima,ali opet svejedno nema veze sa igranjem,mi da smo stvarno bolji kao sto kazes mi bi njih dobili.Sto znaci u prevodu da nasa dobra odbrana i utakmice sa rezultatima 70:65 ne mogu sacuvati nas kos od americklih sutera kojih ima vise nego nasih pro kosarkasa,a njihove tekme se zavrsavaju rezom 120:120,pa prosudi sta je bolje.

Ovo za Krstica sam se zezao,AND1 mix tapeovi nemaju VEZE sa basketom generaly tako da...

Link to comment
Share on other sites

da ovo ne bi trajalo vecno, samo mi odgovori na sledeca pitanja. po mogucstvu u jednoj recenici... i pitaj sta ti nije jasno...

1. da li je o'neal zasticen u NBA kao beli medved?

2. da li se igraci u sportu uporedjuju na papiru ili na terenu?

3. da li si beli mag ili samo nagadjas kada pricas "sta bi bilo kad bi bilo"?

4. zasto su ameri u sred USA bili 6. na SP?

5. a zasto su posle na kvalifikacijama imali poraz od argentinaca u "mnogo jacem" sastavu?

6. ako su vec popizdeli sto smo ih ponizili kod kuce zasto se za olimpijadu nisu bolje spremili?

7. koje mesto predvidjas zeljku sablonu obradovicu na EP?

8. da li to sto te ne zanima prica oko dopinga znaci da ga i ti koristis? (pitam jer je*eno ne mogu da verujem da sportista to kaze... pa to JESTE najbitnije... ne postoji bitnija stvar od toga... sportom se ljudi bave prvenstveno zbog zdravlja... a uslovi treba da budu za sve isti... ako neko sme, a neko ne sme da koristi makar samo jednu supstancu, to je podjednako kao da das nekome uzi obruc...)

9. sto redzi miller (ako poreknes da je nevidjen suter ne odgovaram ti na post, jer se gubi smisao) nije dao trojku nasoj jadnoj odbrani, koja je pritom trebala da pravi faul u zadnjim sekundama meca??? sto neko od tih sutera nije pogodio kos??? kako to da njihova odbrana gubi zadnjih 5 minuta +10??? na koji nacin jedan gurovic utrpava trojke kao lopatom???

konstatacija: mi nismo najbolji posle amera. ameri nisu najbolji... najbolji su argentinci... i na terenu i na papiru... jer oni imaju olimpijsko zlato... i pobedili su i nas i amere na poslednjem velikom takmicenju. to su cinjenice... a da baba ima trolu... bila bi trolejbus...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...