Jump to content

warbucks kofi


Inorog

Recommended Posts

sa bliz sajta. :)

Staying at the top spot in the new PvP honor system will not be easy. If you ever had to quit a raid on an enemy capital early because your frail human body forced you to bed, then you know what we mean. But fear not – a solution is at hand in the form of our new PvP honor bonus program called Warbucks, an exclusivity for our European players!

When you vanquish another character in honorable PvP combat, the player dealing the finishing blow will be able to loot the corpse of his fallen enemy and pick up a special token called a „Warbuck“. All inns will have their own Buckmonger-NPC who will provide players with powerful coffee potions that will bestow extremely useful buffs when consumed in exchange for their hard-earned Warbucks.

But wait, that's not all! For each fifty Warbucks that you turn in you will receive a special reward. The Buckmonger will send you an in-game mail containing your exclusive Coffee Code. Using your Coffee Code, you will be able to claim a real medium-sized coffee of your choice at a participating caf

Link to comment
Share on other sites

Zavisi sta je za tebe dobra kafa. Svasta sam probao i uvek se vracam espresu (tursku ne volem). Starbucks je mega korporacija i sto se mene tice mislim da dobro odradjuju posao (licno mi se ne dopada nacin kako dolazis do kafe, ali to je neki pincip koji oni smatraju za efikasan) jer je sve relativno visokog kvaliteta za cenu koju nalepe.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Beshe u Everquestu moguce preko ingame sistema naruchiti picu na vrata? :)

Aha ... a nose i u Beograd. Napravili su partnerstvo sa Golubom :}

Zavisi sta je za tebe dobra kafa. Svasta sam probao i uvek se vracam espresu (tursku ne volem). Starbucks je mega korporacija i sto se mene tice mislim da dobro odradjuju posao (licno mi se ne dopada nacin kako dolazis do kafe, ali to je neki pincip koji oni smatraju za efikasan) jer je sve relativno visokog kvaliteta za cenu koju nalepe.

A jel ovim nasim drugarima iz Greeneta ide kopiranje Starbucska ili ne? Nesto imam utisak da se tripuju da su skroz na taj fazon.

Link to comment
Share on other sites

Nema bas mnogo slicnosti, bar po vrstama kafe izmedju Grineta i Starbaksa, ali je koncept prakticno isti (s tim sto u S ne mozes da jedes i nema posluge, ali to je prilagodjeno nama, sto opet ne menja smisao koncepta).

Sve u svemu ima ovde jos mesta za slicne stvari kao sto je Strabaks, mada ako znamo kako je ovde, verujem da Grinet ima opak lobi.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu ima ovde jos mesta za slicne stvari kao sto je Strabaks, mada ako znamo kako je ovde, verujem da Grinet ima opak lobi.

Kazhem, ako ne racunamo Intermeco koji fura na isti fazon, otvorilo se na bulevaru nekakvo mestasce kojem opet ime ne znam i ima skoro isti fazon pravljenja kafe itd itd ali imaju i krofne za poneti i mnoge druge stvari, slicne barem onome sto se vidi po americkim filmovima.

Link to comment
Share on other sites

Al ko bi rekao da ce na ovom forumu biti reci o kafi?!?

U teoriji cak nismo ni otisli offtopic suvishe, sto je vec interesantno samo po sebi :)

dogovor je bio sa nekim velikim lancem, znam da si shirom SAD mogao naruchiti, za Evropu vec nisam siguran

Dok bi diskusija o picama sigurno odvela gde ne treba ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...