Jump to content

Ode papa


Recommended Posts

Ok Pavle je kriv za sve...

ja ni ne optuzujem pavla, pogotvo sto zbog nachina na koji se pravi hram. samo kazem da nijedna moderna drzava ne finansira sama izgradnju hramova. ni srbija, ni amerika, niti italija.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

5. Basement Jaxx - Oh My Gosh je fantasticna stvar (offtopic)

Tolika se diskusija razvila na topicu da je ovo citat na koji mogu najbolje da odgovorim :) Svidja mi se ova stvar + jos jedna nova neke "izvodjacice" sa samo kao nadimkom ili imenom, nikako da zapamtim kako se zove, a pesma je skroz ok i stalno se vrti na radiju, skoro kad i ova. Kad skapiram kako se zove, trazicu MP3.

Sto se pape tice, HRT je proveo citavu subotu i nedelju u specijalnom programu papi, gore je stalno stajalo da je umro, a danas je "palicu" preuzeo HRT2 ... Kako li ce RTS reagovati u slicnoj situaciji? Da ne pricamo o odlaganju sportskih meceva u nas.

Link to comment
Share on other sites

verovatno bih mnoge stvari uradio drugačije da sam bio na pavlovom mestu, ali to bi bio slučaj sa 99% posto ljudi, na 101% odgovornih pozicija. ne hejtujem ga, ali daleko od toga da mislim da je sve što pavle uradi ili kaže dobro..

Link to comment
Share on other sites

Jako je lepo sto si pametan i svestran, ali nisam pitao odakle potice, nego sta znaci...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Znaci to sto je napisao. S tim sto on misli negativno o Soroshu, sto ima pravo, ali ne bez argumenata (mada argumenata ima). Imas http://www.soros.org/ i http://www.georgesoros.com/

Navodno veliki borac za demokratiju, a ovamo malko valja oruzje i nije veliki ljuditelj ove zemlje. Inace multi milijarder.

@Starbak

Bate, rekao si: "imam drugaricu koja je u ngo shemama, i koja naravno ne moze da smisli kako pavla, tako i celu spc"

Ja sam skapirao da je tvoja drugarica u NGO shemama i DA ZBOG TOGA STO JE U ISTIM ne moze da smisli Pavla.

E sad, NGO, znaci non-governmental organization, sto na srpskom znaci nevladina organizacija ili neporfitna organizacija. E sad se ja pitam kakve to veze ima sa patrijarhom SPC-a i SPC-om? Jedino sto mi pada na pamet je da ona radi za neku organizaciju koja se bori za ljudska prava i jednakosti homoseksualaca. U svakom slucaju, i da je tako i da nije, NGO je je daleko shiri pojam od jedne takve organizacije, pa u skladu sam samo hteo da preciziram.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Znaci to sto je napisao. S tim sto on misli negativno o Soroshu, sto ima pravo, ali ne bez argumenata (mada argumenata ima). Imas http://www.soros.org/ i http://www.georgesoros.com/

Navodno veliki borac za demokratiju, a ovamo malko valja oruzje i nije veliki ljuditelj ove zemlje. Inace multi milijarder.

To je mogao i on da mi napishe. Ne spada bash u domen opsteg obrazovanja. Hvala.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

soroš sa svojom fondacijom je obični paravan za sprovođenje interesa američkog establišmenta koje ovaj ne može da sprovede zbog navodnog poštovanja suvereniteta stranih država itd.. naravno, finansiranje lokalnih elemenata koji (misle da) su na istoj strani je samo jedan od načina na koji se ti interesi sprovode..

edit: kruko, trebalo je da pročitaš kraj rečenice.. "i onih koje sponzoriše.."

Link to comment
Share on other sites

b92 sutra prenosi sahranu. Eeeeeeeeeeeeeeeeeej, bre!

Chudish se? Sve za gledanost. A ovo je atrakcija.

Ko je gotivio coveka ili je vernik gledatje zbog toga, koga je indoferentan gledatje iz radoznalosti (mislim na prosecnog gledaoca sa dvocifrenim IQ-om), a ko ga mrzi iz bilo kojih razloga gledatje zbog toga. Dobitna kombinacija za rejting. Shto bi se reklo netje gledatni onaj ko inache ne gleda tv.

Ko ona fora iz "prajvat parts hauarda sterna": "... oni koji ga vole, slushaju ga 3 sata dnevno, oni koji ga mrze slushaju ga 8 sati, samo da bi chuli shta tje budala sledetje da izvali..."

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

I jebeni RTS je prenosio. Tijanicu, izvuci glavu iz dupeta.

A sama sahrana na shta je lichila. Jebena travestija. Oni majmuni sa zastavama. Alo debilu, nije to ovo svetsko prvenstvo! Drzavnici koji su do juche zamalo plakali dok su chitali svoja saopshtenja sada se smeshkaju i chavrljaju kao da su na zurci u Monte Karlu. A tek ona dvojica komentatora: "Evo, sad ce nashi... iiiii... eno ga Boris Tadic!". Jupi. Videli smo nashe.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

I jebeni RTS je prenosio. Tijanicu, izvuci glavu iz dupeta.

A sama sahrana na shta je lichila. Jebena travestija. Oni majmuni sa zastavama. Alo debilu, nije to ovo svetsko prvenstvo! Drzavnici koji su do juche zamalo plakali dok su chitali svoja saopshtenja sada se smeshkaju i chavrljaju kao da su na zurci u Monte Karlu. A tek ona dvojica komentatora: "Evo, sad ce nashi... iiiii... eno ga Boris Tadic!". Jupi. Videli smo nashe.

Znachi gledo si. [:D]

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...