Jump to content

The Ring 2


Recommended Posts

gledao neku japansku verziju koja ti se nije svidela, jel?

japanski original je mnogo dobar film, američku verziju nisam gledao, ali uglavnom ljudi koji su gledali oba kažu da je japanski bolji..

jel tako, draško?

Link to comment
Share on other sites

japanski jeste bolji ali je i americki poprilicno dobar film...mada je najbolji japanski film slicne tematike kao sto sam vec rekao dark water...evo i americke verzije istog... http://www.imdb.com/title/tt0382628/

inace , obavezno cu gledati ring 2...prema traileru mi se cini da je veoma dobar li traileri i sluze za to tako da se necu previse odusevljavati unapred...kad se setim avp-a...:(((

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

dacu i ja report.btw sta pricate kako bre moze da vam se svidi japanska ver pa ja sam gledo sa ortakom prvi deo i smorili smo se oboje ko zmajevi zato ono u opste nije horor zanci nista te iscima a to je valjda poenta a ne da gledam neku pricu retardiranu sa glupim japancima na njihovom glupog jeziku [:D] (hate hate hate)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Scena sa jelenima je takodje ok ...

Jedina stvar shto dati auto ne bi ostao u onakvom stanju posle onog jelena koji beshe se namerio frontalno.

A i idiotizam koji se vuche kroz prichu je nepodnoshljiv, konkretno mislim na ribu koja je u svakom kadru, niko nikom nishta ne govori, sve je u najboljem redu, samo fale mece dobrici a klinka izlazi iz tva/bunara/voda curi navishe...definitivno film sa najvishe potroshene vode.

Chisto pokazuje kako se dobra ideja mozhe unishtiti kada je dash "dobrom" reditelju/scenaristi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...