Jump to content

Javni cas ljubavi i tolerancije


Recommended Posts

Kao sto svi (verovatno) znate danas su u svim osnovnim i srednjim skolama u Srbiji odrzani javni casovi ljubavi i tolerancije. Povod za ovo je bilo ubisvo nesrecnog 16 godisnjaka Nikole K (RIP) [|)] .

Zamisao ovog casa je bila prilicno dobra, ali izvrsenje duznosti nije bilo bas najbolje. Ne kazem da je tako bilo svugde ali mogu pouzdano da kazem da je u mojo skoli ovo bilo odradjeno katastrofalno. Kako mozda* cete zapitati. Pa evo kako:

Prvo plan rada za ovaj cas je bio da se prvo oda pocast preminulom Nikoli, zatim da djaci od 5og do 8og razreda procitaju svoje sastaveo ljubavi i drugarstvu** (Citaj da nam ispiraju mozak 40 minuta da bi smo se mi opametili i shvatili da ce nas opet drzati tu sat vremena u najgorim mukama ako neko umre). Kraj plana rada je bio da iskazemo svoju lubav prema drugovima... zasto je ovaj deo bio katastrofalan objasnicu kasnije.

A evo kako je to izgledalo.

Negde oko 10h sve razrede su okupili oko sporednog ulaza u skolu koji je trebao da posluzi kao bina. Na tu "binu" su izasli direktor i predstavnici opstine. Vec od ovog dela svi smo znali da ce ovo ispasti katastrofalno mucenje. Naime direktor je imao odelo koje obicno nose agenti FBI-a CIA-e i ostalih agencija. Predstavnici opstine su bili muskarac i zena. Muskarac je svih sat vremena buljio u sve nas sa izbecenim ocima tako da su se nekoliko ucenika 1 i 2 razreda uplasili i poceli da beze ka zadnjim redovima. Zena je licila na nekog sudiju ili sudskog zapisnicara...

Direktor je zapoceo svoj govor recima.

"Deco pre nekoliko dana sesnaestogodisnji decak Nikola K. je ubijen od strane svojih skolskih drugova. Sada cemo odrzati minut cutnje... (Svi ucutase). 5 sekundi kasnije direktor glasno progovara- Ali deco mi ne smemo... blablablabla. [8)] . Kada je zavrsio sa brbljanjem o tome kako ne smemo ovo dozvoliti ponovo itd direktor je rekao sada ce ucenici 5og 6og 7og i 8og razreda procitati svoje sastave o ljubavi i o drugarstvu.

I uglavnom sve ucenice su pricale jednu te istu pricu o drugarstvu mada su neke i rekle ponesto pametno. Problem je nastao kad je red dosao na jednog jedinog ucenika koji je napisao nesto.

Evo sta je on napisao

" U mom razredu ima jedan ucenik koji stalno izmice stolice drugima. Zato sam ja uzeo dasku sa ekserom i udario ga po glavi. Posle toga sam bio srecan i tuzan i srecan. A posle sam opet bio tuzan jer je on uzeo dasku od WC solje pa je on mene udario po glavi. Onda sam ja to rekao mom bratu pa je on njega prebio. I od tad smo drugovi... THE END"

Ova prica ima i nastavak ali nemam vise vremena da kucam... Poslacu nastavak kasnije

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

" U mom razredu ima jedan ucenik koji stalno izmice stolice drugima. Zato sam ja uzeo dasku sa ekserom i udario ga po glavi. Posle toga sam bio srecan i tuzan i srecan. A posle sam opet bio tuzan jer je on uzeo dasku od WC solje pa je on mene udario po glavi. Onda sam ja to rekao mom bratu pa je on njega prebio. I od tad smo drugovi... THE END"

Joj bio sam tu kad je mali retard prichao. Jebem ti danashnje mlade maturante i sveze srednjoshkolce. Sve su kao puni sebe kad njih 5-oro shibaju jednog.

Link to comment
Share on other sites

btw. kaze mi ortak (zvezdin navijac) da su ljudi poblesavili, pegli ima vishe, kradji itd itd... i murije kolko ocesh...

a ako cemo da pricam o ludosti, ludost je da svaki drugi dan slushash kako je neko ubijen... (i sve u radijusu od 200milja)... zajebi to.

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Puno retarda, puno sranja!

Evo u Vrscu je prosli petak i subotu bilo toliko sranja da je to nesto STRASNO, boli se nozevima, gadjali stolicama...i to sve retardi koji slusaju "retardirane narodnjake" i koji se napiju samo da bi nesto razbijali, nekoga tukli...

Znaci da uzmes neku masinku i krenes da prevaspitavas...uzas bre...!!!

Link to comment
Share on other sites

Nije bas bilo ovako sto se sranja tice. Manite se politike, ali mnogo manje bodenja i ostalih gluposti je bilo. Pocetkom godine je ubijen isto jedan decko. On Grobar, oni cigani sa nozevima. Bila dva mala clanka u novinama. Sto se tada nije dizala uzbuna, nego se ceka da jos neko strada! Pa ako ste srednjoskolci i sami znate da ne moze jedan dan da prodje a da ne bude makar nekog cimanja. Strasno.

Link to comment
Share on other sites

Zato mi je i drago sto sam oduvek bio Fatboy [}:)]

Drkadzije najcesce cimaju sicusne i nejake osnovce i srednjeskolce,

ali gotovo nikad one od 100+ kg :)))

Sto moj deda kaze: "s kim ces pre da se zajebavas, sa vevericom ili sa medvedom?" :)) [xx(]

Mass rules!!! [^]

thug.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Guest sinister

kontao sam da samo u Americi moze snajperista da se popne na soliter i nisani u skolsko dvoriste[!?]....

posle svih sranja koja su se izdesavala u zadnjih mesec dana i ne znam sta da mislim....

Link to comment
Share on other sites

Nije bas bilo ovako sto se sranja tice. Manite se politike, ali mnogo manje bodenja i ostalih gluposti je bilo. Pocetkom godine je ubijen isto jedan decko. On Grobar, oni cigani sa nozevima. Bila dva mala clanka u novinama. Sto se tada nije dizala uzbuna, nego se ceka da jos neko strada! Pa ako ste srednjoskolci i sami znate da ne moze jedan dan da prodje a da ne bude makar nekog cimanja. Strasno.

Covek je u pravu nema sta... a ako se neko seca ono sranja u 2. ekonomskoj ja mislim kada je lik aktivirao bombu u ucionici...

a da ne pricam da su dva moja ortaka iz srednje isto poginula jer je jedan imao bombu u dzepu.. i tada niko ni rec da kaze... tako da ce ovo potrajati jos malkice i opet ce sve da se "smiri".... takva smo zemlja i to je to .....

"Cas ljubavi i tolerancije" :)))) heehehhehehehee koje sranje :)))

Link to comment
Share on other sites

shta je danas sa srednjoshkolcima i osnovcima.. kapiram da je u pitanju kucno vaspitanje odnosno nepostojanje dotichnog... u stvari kod nas je kult porodice rasturen a svi znamo da je srz drushtva porodica... shto je najgore nije nam bilo dovoljno 10 godina da to shvatimo vec i u poslednjih 5 ta degradacija je sve brza i brza... chudo... stvarno se plasim kako osnovati porodicu u vako beznadeznom drustvu i okruzenju...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aman zaman, pa dokle vise ovih uzasa...samo se ubijaju, mnogo je ovo sranja za ovako mali grad..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bato sve srednjoskolce treba spaliti napalmom i onda ce sve da bude kako treba

:-P

i znate sta je njagore sve ovo pocinje da me podseca na vreme kad su klinci iz kraja "izuvali iz patika" znate ono air max2 (samo su sad u pitanju mob telefoni) i tako to zlatni lanci oko vrata sloba na vlasti ... mnogo loshe majke mi ... boze oce li neko prolece da bude normalno bez nekih tagedija ... [:(]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...