Jump to content

Fino mesto u BGu...


Recommended Posts

???

Posle topika o brijanju dlacica nista nije gej... Pa cak i toliko GEJ stvari poput citanja i caja...

Molim te izvini sto se zajebavam, necu vise nikad [xx(] pfff

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I generalno ne moze da prismrdi kuci caja... Pod 1 zato sto je dozvoljeno pusenje. @. ona zena je malo anemicna i dosadna. 3. nalazi se u uzasnom centru, pa ko dolazi kolima - nek ne dolazi. 4. cajvi nisu losi moram priznati. 5. nema teorije da onde ima pola litre. tacka.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Molim te izvini sto se zajebavam, necu vise nikad [xx(] pfff

vidi ti ovog, ti si doshao na rur da se *ajebavash... maldicu nije ti ovo cirkus, ne trebaju nama ovde klovnovi!!!

...to Klovan... nisi pozeljan ovde, remetish mir...! idi jedi pitu sa shlagom!

[:D]

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

vidi ti ovog, ti si doshao na rur da se *ajebavash... maldicu nije ti ovo cirkus, ne trebaju nama ovde klovnovi!!!

...to Klovan... nisi pozeljan ovde, remetish mir...! idi jedi pitu sa shlagom!

[:D]

( [;)] )...

Izvinite molim Vas, ali ja sam nepopravljivi shaljivdzija!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Izvinite molim Vas, ali ja sam nepopravljivi shaljivdzija!

vidimo se u avgustu... ! 1! [:)]

Timyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :))))

hahahha samo kad se setim onog rhh`a ... kad smo se drali timiiiiii, mislim da je maud ispizdeo na to:D

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

hahhahaa, ali kolko je dobra slika,... :D

D: pojeshcu te

K: nemoj

I: hahhahaha

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

Koja zena? Jel ti dolazis tamo na caj ili zbog neke zene kod koje ti smeta shto je anemcina? BSHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cajevi su najbolji u gradu, a ja sam napisao skoro pola litre, ne pola litre. A kad si sa osobljem na prst u bulju, dobijesh i preko 

Ovo zvuci kao da trazimo dobar burek sa sirom, pa je ovde najbolji u gradu...

Dakle, nije fazon imati ni pola litre ni 20 litara, trip je da stavi dovoljno caja, makar ti dala i miligram vode uz to... Cajevi su ok, probao sam jedno 4 vrste, ali me atmosfera nervira jer je teta u rasistickom fazonu, tj sa facom kao da joj je govno ispod nosa sve vreme i da to radi zato sto mora...

Sad opet o bureku... Zasto su ti cajevi najbolji u gradu i sa kojima si ih poredio?

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

kandahar jeste vizuelno prijatan i osoblje je ok, ali ne sedeti tamo ako ne mozhete da podneste crnogorchine i balvane koji se deru. kao i recimo sanju marinkovich sa mikijem perichem i ostale pachenike.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

eventualno čitaju uputstvo za mobilni..

da, to plavusa chitaju uputstvo na jeziku koji ne znaju i zakljucaju telefon sa pin kodom i bace ga u kantu jer je zaboravila shifru:))))

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Ovo zvuci kao da trazimo dobar burek sa sirom, pa je ovde najbolji u gradu...

Dakle, nije fazon imati ni pola litre ni 20 litara, trip je da stavi dovoljno caja, makar ti dala i miligram vode uz to... Cajevi su ok, probao sam jedno 4 vrste, ali me atmosfera nervira jer je teta u rasistickom fazonu, tj sa facom kao da joj je govno ispod nosa sve vreme i da to radi zato sto mora...

Sad opet o bureku... Zasto su ti cajevi najbolji u gradu i sa kojima si ih poredio?

Caja je dovoljno, bar po mojoj skromnoj proceni..a teta je uvek kul, nisam imao problema...a cajeva sam pio gde sam stigao, probao sam eto i u toj kutji chaja, super su, ali mi je ovde nekako veci merak da pijem.

E ima jedno fino mesto da citas knjigu i pijes caj, mislim da se zove Stupica

Uz svaki caj dobijes i komad olova medju ochi ^^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

uf uf ... vid' ti kruleta i nickwooda ...

Mila ima kul chajeve, jedino sto ih servira dosta drugacije nego Kuca Caja, a i sama ti meri "minutazhu" sto one koji vole da sami odredjuju jacinu caja malo ume da nervira. Prostor, iako je veci, imam utisak da je nekako loshe reshen, prosto kad ne sedim na "trosedu" nego na onim stolicama osecam se cudno ;)

Inace, za vas koji se svadjate gde su cajevi bolji, cisto da spomenem da Mila ima solidan broj cajeva koje uzima iz Kuce Caja, pa se tako na kraju odlazak u jedno ili drugo mesto mahom zasniva samo na tome gde vam se vise dojmi.

Meni mnogo vise Kuca Caja ... ne sto mi je prekoputa :) vise zato sto je skroz zabranjeno pusenje i ne moram da razmisljam da li ce neko da se suzdrzava ili nece.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...