Jump to content

uzmite rachun :|


da li biste prijavili osobu ako vam ne izda fiskalni rachun?  

76 members have voted

  1. 1. da li biste prijavili osobu ako vam ne izda fiskalni rachun?

    • da
      19
    • ne
      55


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A sta je sa onim velikim utajivacima poreza?

Za njih niko ne govori nista.

Traba voditi racuna o drzavnoj kasi ali treba stedeti na velikim glupostima a

ne prvo Trgopromet,Maxi,Ziper i ostali likovi.Siguran sam da postoji mnogo vise

mnogo vecih firmi u zemlji koji su utajili daleko veci novac.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

nenenenenene... jebes racune, utaju poreza, komsije, krave, bezanje iz zemlje, nadrkane ili ljubazne lopove trgovce, 500 ili 500k din, Cvorovicevski mentalitet, Dinkica i sl.

[utopija]nama treba diktatura pravednih, moderna, mocna i neprikosnovena, da dovede ovu bulumentu u red.[/utopija]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ja nebi prijavio zato sto me zabole za 500din.

killy druze,sedi 1 !!!

lepo procitaj nekoliko postova iznad tvog da je napisano sledece :D (opet sebe quotujem)

glagol biti u prvom licu jednine glasi bih a ne bi :D :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ta zajebancija sa prijavljivanjem za 500 dina je nenormalna!Znaci lik kupi nesto u prodvanci,dobije racun,ne uzme ga i prijavi inspekciji....Pa to moze svako!I kako sada da prodavac dokaze da je dao racun?

A i cuo sam da je dosta marve prijavljivalo i da je cekanje za 500 dina mesec dana i vise :DDDD

Link to comment
Share on other sites

wanderer, druze, jel se secash kad si tako ispravljo masu pre godinu dana,

i kad ti se neki gari najebo keve?! :DD

secam se toga zato shto si i mene ispravljao... ;pppp

veruj mi da se ne secam toga ,a to da mi se neko napusio keve ...........

btw da da hvalim se sto znam gramatiku i sto sam nacitan ;)) jbga sta cu :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Nemam pametnija posla nego da sad prijavljujem neke tamolikove za jebanih 500 kinti.

Meni racun netreba a ako oni nece da ga izdaju i nemaraju njihv problem sta ja tu gubim

u stilu par postova iznad:

uze mi text iz misli [:D]

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Nisam cigan da se prodam za 500 dinara.. daje 1000 pa i da razmislim :))

nisi cigan ??

gresis mlado momce :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Da li bih prijavio? Ne ne bih prijavio. Umesto toga bih otisao u tu prodavnicu koja ne izdaje fiskalne racune uzeo bih otprilike sve sto mi treba i ponesto sto mi ne treba i dosao bih do kase. Onda bi prodavac lepo izracunao na digitronu koliko kosta sve to i kad bi mi saopstio cenu, ja bih rekao "Daj fiskalni racun" . Onda bi on lepo meni objasnio kako nema kasu ili je pokvarena ili je pobegla sa drugim prodavcem itd... I na kraju bih mu ja lepo ostavio obavestenje o nekom tamo clanu zakona (zaboravio sam koji zakon) koji glasi: Ukoliko prodavac ne da kupcu fiskalni racun kupac ne mora da plati prodavcu NISTA. Ovaj scenario se zavrsava na dva nacina- Dobar i Los

Dobar:

Uzimam sve ovo sto sam pokupovao bez placanja dok me prodavac ubedjuje da mu platim ali ja isticem ovaj zakon i savetujem mu da uvede fiskalnu kasu i odlazim mirno dok prodavac kipi od besa. [:D]

Los:

Uzimam sve ovo sto sam pokupovao bez placanja dok me prodavac ubedjuje da mu platim ali ja isticem ovaj zakon i savetujem mu da uvede fiskalnu kasu i prodavac pokusa da me ubije dok ja bezim ogromnom brzinom u njemu nepoznatom pravcu... [;)]

Ovo nisam nikad uradio ali ako naletim na nekog ko ne izdaje fiskalne racune moze da se desi upravo ovo gore napisano

Link to comment
Share on other sites

U ovoj drzavi se nepostuje ni jedan zakon pa ces i sa tim da prodjes u 3 nacin:mnogo los

Upravo tako. Na svu srecu sad sam se setio neceg treceg. Procitao sam u svetu kompjutera da Miodrag Kuzmanovic daje 1000 dinara za obavestenja o onima koji su prijavili komsije + takodje nudi bonuse ako usput posaljemo i neki deo tela napomenutih ljudi s 500 dinara u dzepovima [gilja]

Tako da ako necete da budete cigani sa 500 dinara a vi budite sta god hocete sa 1000 dinara+ bonusi [:D]

Link to comment
Share on other sites

ministarstvo, umesto da objasnjava ljudima zasto je bitan racun, zasto je ZAISTA bitno da dobijes racun, igra na kartu nasih uzasnih "neka-komsiji-knori-krava" prica, nagradnih igara i ljudske bede jer kapiram da ima muchenika kojima je 500 kinta kolicina novca zbog koje su spremni da se osecaju kao govance. dinkicu marsh u tri lepe pichke materine

nije mi jasna ta prica "prijavio bih ga ako me iznervira". treba da ga prijavis, jer on pljacka drzavu, ergo pljacka tebe, mada ovde niko drzavu ne kapira kao svoju...

netreba netreba :/

Podrzavam 100%

bgsvet.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...